Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Reikia jūsų pagalbos g.gif gal kuri turite šį raštą, gali būti ir stambesnis smile.gif Kažkuri iš jūsų turi nusinėrusi ryškiai salotinę palaidinę ar megztuką, labai patiko man, bet niekaip nerandu nors tu ką doh.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
Man atrodo, čia kažkas panašaus:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 21, 20:43)
Man atrodo, čia kažkas panašaus:


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 06 21, 00:28)
Reikia jūsų pagalbos g.gif gal kuri turite šį raštą, gali būti ir stambesnis smile.gif  Kažkuri iš jūsų turi nusinėrusi ryškiai salotinę palaidinę ar megztuką, labai patiko man, bet niekaip nerandu nors tu ką doh.gif   g.gif
user posted image

Cia dar pora variantu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 22 birželio 2009 - 22:24
QUOTE(Ane4ka @ 2009 06 22, 23:23)
Cia dar pora variantu

nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Labas! Noreciau pagalbos.... blush2.gif

Ar kas paaiskins, kaip mezgamas museliu rastas?

Parasyta taip: sumegzkite pazymetas akis i viena, vel megzkite is jos tiek akiu, kiek buvo.

Taigi... as sumegzti moku tas akis. O toliau - nesuprantu nors nusisauk. kaip ismezgus pvz is 5 akiu ir padarius viena, vel gauti 5?? blink.gif


Dar klausimukas blush2.gif va sitas rastelis: http://radikal.ru/F/...a96afd.jpg.html

Nesuprantu, kas ten nubrezta per zenklas iztrizai kur po 2 akis (kiek suprantu) na tos vietos, kaip cia megzti? Ir sakykit man zaliai, kai nurodyta kaip megzti pvz 2, 4, 6 eile.. o kaip megzti 1, 3, 5? geromis? ACIU kas pagelbes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IsaDora*: 10 liepos 2009 - 12:44
5 akis sumezgat ir iš jų iš karto išmezgat 5: gera, užmetimas, gera, užmetimas, gera.

Įstrižai kur tokia plati rodyklė? 3 akys, sumegztos geruoju permetimu: 1 a. nukelti, 2 sumegzti gerąja, pertraukti per nukeltąją.
Sunku įžiūrėti, bet panašu, kad geroji pusė mezgama geosiomis akimis, tai 1, 3, 5 turi būti išvirkščiosiomis - tai yra, gerojoj mezginio pusėj turi būti geros akys. Labai įdomiai sužymėta. Paprastai lyginės eilės mezgamos išvirkščioj pusėj, nelyginės - gerojoj, o čia atvirkščiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 10 liepos 2009 - 13:02
Lab diena darbstuoleles 4u.gif
Labai ieskau masintres schemos ismegsti ant berniuko megstuko. Gal jau buvo jusu temelese ideta, bet tikrai nepajegsiu visko perskaityti... Labai buciau dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullie @ 2009 07 14, 18:36)
Lab diena darbstuoleles  4u.gif
Labai ieskau masintres schemos ismegsti ant berniuko megstuko. Gal jau buvo jusu temelese ideta, bet tikrai nepajegsiu visko perskaityti... Labai buciau dekinga  blush2.gif

Paieškok štai čia
http://www.supermama...howtopic=363485
mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos noriu paklausti: gal kas turite tokio rasto schemute:

http://www.public.fo...tukai/2-vi.html

labai dekui 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
susiduriau su tokia problema
kaip ismegzti "musyciu" rasta?man niekaip neiseina per tas kelias akis pertraukt dar kelias, gaunasi tada ne ismegztos akys o susukta ant virbalo viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2009 07 15, 17:28)
sveikutes
susiduriau su tokia problema
kaip ismegzti "musyciu" rasta?man niekaip neiseina per tas kelias akis pertraukt dar kelias, gaunasi tada ne ismegztos akys o susukta ant virbalo viena  g.gif

Aš darau taip: ištraukiu per tas kelias akis vieną akį, užmetimas, ištraukiu kitą akį vėl per tas pačias akis( jeigu reikia "musytės" iš trijų akių). Žodžiu, po kiekvienos ištrauktos akies darau užmetimą, ir jokių susuktų akių ant virbalo nesigauna 4u.gif Nežinau, ar suprantamai paaiškinau blush2.gif
Atsakyti