Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

25 zinute
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2009 06 16, 18:35)


user posted image

2-ą eilę neri iki 4 to stulpelio su užmetimu, nunerusi 5 pynutės akis prikabini jas ten kur rodo žalia rodyklė. 2 eilę baigi nerti kur raudonai pažymeta. 3 eilė nuspalvinta mėlynai 4u.gif
Atsiprašau už aiškinimo stilių, man lengviau parodyti blush2.gif
Atsakyti
MAGPIE, aciu, supratau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAGPIE @ 2009 06 16, 19:08)
user posted image

2-ą  eilę neri iki 4 to stulpelio su užmetimu, nunerusi 5 pynutės akis prikabini jas ten kur rodo žalia rodyklė. 2 eilę baigi nerti kur raudonai pažymeta. 3 eilė nuspalvinta mėlynai  4u.gif 
Atsiprašau už aiškinimo stilių, man lengviau parodyti  blush2.gif

tai, kad nera kur prikabinti tu penkiu pynutes akiu. Nieko neiseina. Gal dar kas galit pakonsultuoti?
Atsakyti
Tai kad aiškiau jau nėra kaip 4u.gif Prikabink ten kur rodo rodyklė. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Gal galit paaiskinti, ka reiskia zenklas toks, kaip piesi paukscio koja is triju pagaliuku, tik aukstyn kojom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 06 17, 08:33)
Gal galit paaiskinti, ka reiskia zenklas toks, kaip piesi paukscio koja is triju pagaliuku, tik aukstyn kojom  ax.gif

Greičiausiai 3 stulpeliai su užmetimu, išmegzti iš vieno. Reikėtų paveiksliuko, tada būtų aišku.
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2009 06 17, 08:33)
Gal galit paaiskinti, ka reiskia zenklas toks, kaip piesi paukscio koja is triju pagaliuku, tik aukstyn kojom  ax.gif

neaišku ar megsi virbalais ar nersi. Virbalais tai VA ką radau ax.gif
Atsakyti
MAGPIE, DRIFTAS, aciu, kai ilgiau pagalvojau - supratau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 06 17, 12:42)
neaišku ar megsi virbalais ar nersi. Virbalais tai VA ką radau ax.gif



virbalais ax.gif
aciu, tiko. man buvo pats pirmas reikalingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 03 19, 21:43)
Sveikutės.Kažkurios iš jūsų mezgėt šitą liemenę
user posted image
Radau schemutę ,kuri buvo,bet va isai nesuprantu nuo kurios vietos reikia pradėti megzti pagal tą schemutę.Viduriuką supratau kaip padaryti,o toliau?Labai prašau,paaiškinkite man kaip kas.Labai noriu nusimegzti,bet nesusigaudau.Iš anksto labai dekoju.

Sveikutės, bandau megzti šitą nuostabų grožį. Būkit geros pagal nuorodas jau nebeleidžia aprašymo pasižiūrėti. Pagelbėkit, įmeskit kas paaiškinimą kaip ją megzti Būčiau be galo dėkinga ir balionėlį duočiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeninuke @ 2009 06 17, 20:47)
Sveikutės, bandau megzti šitą nuostabų grožį. Būkit geros pagal nuorodas jau nebeleidžia aprašymo pasižiūrėti. Pagelbėkit, įmeskit kas paaiškinimą kaip ją megzti Būčiau be galo dėkinga ir balionėlį duočiau  4u.gif

Aš turiu tokias schemas išsisaugojusi: 1, 2, 3, 4.
Atsakyti