Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Ju.Ju @ 2009 02 08, 14:28)
Paziurejau nuorodas  thumbup.gif Na vaizele sekmiukas tau dideliausias  biggrin.gif
Butinai pasirodyk  mirksiukas.gif  4u.gif


ačiū ačiū jos prireiks biggrin.gif kolkas dar tik gilinuosi į detales ax.gif nes dar iki galo tiksliai nesupratau, kaip turi būti užmetamos papildomos akys ir kaip suimamos, kad gautųsi taip gražiai kaip nuotraukose blush2.gif

Tad ir pagalba praverstų jei kas žinot kaip 4u.gif
Atsakyti

O kaip tau sitas krokodilas, irgi grazus, ir viskas aisku su juo bigsmile.gifkrokodilas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 08 vasario 2009 - 18:40
Sekmes Vaizele 4u.gif Sumezgamos po tris akis,vidurinioji vis virsuje. Nelabai moku paaiskint geriau parodyt ax.gif Lauksim krokodiliuko 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Vis ziurineju ta puslapi kur tas krokodilas gyvena bigsmile.gif
Gal kas zino, sito rastelio schema rolleyes.gif
Is anksto dekoju aciuks.gif
Atsakyti
Radau panasu ,gal issisaugojus iseis pasididinti rolleyes.gif

user posted image
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 09 vasario 2009 - 00:05
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 08, 16:01)
ačiū ačiū jos prireiks  biggrin.gif kolkas dar tik gilinuosi į detales  ax.gif nes dar iki galo tiksliai nesupratau, kaip turi būti užmetamos papildomos akys ir kaip suimamos, kad gautųsi taip gražiai kaip nuotraukose  blush2.gif

Tad ir pagalba praverstų jei kas žinot kaip  4u.gif

Pabandziau is idomumo, kazkas panasaus gavosi biggrin.gif
is abeju pusiu nuo centrines akies dadejau po 1 aki uzkabinant siula

user posted image
pakartuojau 4 kartus, is 3 ger. gavau 11 ger.
po to pradejau mazinti akiu skaiciu...3 ger. centrines sumegzti kartu
user posted image
as dariau taip...pirma ir antra sukeiciau vietomis, ir sumezgiau 3 ger. kartu 1 ger. g.gif
pakartojau 3 kartus, kol liko 5 ger....
dabar vel dadejau , bet jau tik 3 kartus ir toliau sumazinau akiu skaiciu iki 5 ger....
nu nezinau ar supratai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ane4ka: 09 vasario 2009 - 00:22
Na, merginos, jūs pavarot thumbup.gif

Didžiausias ačiū Ane4kai, o taip pat ir janike1 ir Ju.Ju 4u.gif

Vakare bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 09, 10:20)
Na, merginos, jūs pavarot  thumbup.gif

Didžiausias ačiū Ane4kai, o taip pat ir janike1 ir Ju.Ju  4u.gif

Vakare bandysiu  mirksiukas.gif

ner uz ka 4u.gif
parasyk kaip seksis... o as gal nuotraukas idesiu, kas pas mane gavosi...
kai suprasi principa, tai pagal siulu stori ziuresi kiek kart tau reike dadeti...
Atsakyti
labutis
meginu numegzti stai toki rasteli
http://radikal.ru/F/...ce8f59.jpg.html
http://radikal.ru/F/...18bea4.jpg.html
bet jau po daugybes bandymu niekaip. Gal kas padetu ka reiskia tas simbolis -3, tenpaaiskinta , bet as ... -dvi krastines sumegzti ir pertraukti per vidurine- man sumazeja akiu skaicius!!!!?
Atsakyti
QUOTE(marysia @ 2009 02 14, 00:08)
labutis
meginu numegzti stai toki rasteli
http://radikal.ru/F/...ce8f59.jpg.html
http://radikal.ru/F/...18bea4.jpg.html
bet jau po daugybes bandymu niekaip. Gal kas padetu ka reiskia tas simbolis -3, tenpaaiskinta , bet as ...  -dvi krastines sumegzti ir pertraukti per vidurine- man sumazeja akiu skaicius!!!!?


Sveika,

Megzk ramiai tas nelygines eiles "pagal raštą". Vietoj tų "3" megzk išvirkščią akį, ir viskas gausis. Pabandžiau, bent jau pagal suknelės paveiksliuką -- gaunasi tas pats 100%, įkėliau pavyzdėlį, kas gavosi
Žurnaliukui aiškiai redaktoriaus trūksta smile.gif Rašto motyvas -- 4 akys, o ten staiga iš kažkur atsiranda 6.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 14 vasario 2009 - 22:07
QUOTE(Vaizele @ 2009 02 07, 11:04)
Gal dar neskubėk gailėtis  biggrin.gif nes aš jau gal dvi savaitės intensyviai ieškau schemos, bet kolkas be rezultatų  schmoll.gif vaikiškų rūbų temoj atsiliepė viena mama, sakė, kad mėnesį ieškojo ir nerado  verysad.gif , tai po to painterpretavo pagal save. Bet aš kolkas nenusimenu ir ieškau toliau schemos tokio šaliko.

user posted image

Ne kiek viso šaliko, bet kaip  padaryti tą keterą?  g.gif
Papildyta:
Jau netekus kantrybės norėjau užsisakyti internetu visą komplektą su siūlais ir schema, bet vien siuntimas iš JAV 20 USD, iš viso išeina virš 50 USD  doh.gif

Kągi, ginkluojuosi kantrybe ir laukiu, kol kuri nors pasidalins schema, kuria galima išmegzti tas keteras...  rolleyes.gif

Buvau įmetusi į vaikiškų rūbelių temukę ax.gif Ne visai toks, bet rusaitės panašų nurezgė
http://club.osinka.r...3680?start=2295
Truputi žemiau yra rusiškas aprašymas, gal tiks? g.gif
Ir aplamai, ten geriau pažiūrėjus, taip atrodo, kad ta ketera būtų numegzta ir prisiūta, arba pirma numegztas šalikiukas, o vėliau surinktos akutės ir numegzti tokios smailios dvipusės bangelės g.gif Įdomu čia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 15 vasario 2009 - 13:32
QUOTE(Amanita @ 2009 02 14, 23:01)
Sveika,

Megzk ramiai tas nelygines eiles "pagal raštą". Vietoj tų "3" megzk išvirkščią akį, ir viskas gausis. Pabandžiau, bent jau pagal suknelės paveiksliuką -- gaunasi tas pats 100%, įkėliau pavyzdėlį, kas gavosi
Žurnaliukui aiškiai redaktoriaus trūksta smile.gif Rašto motyvas -- 4 akys, o ten staiga iš kažkur atsiranda 6.



Labai aciu-pameginau ir viskas isejo, o jau buvau praradus vilti. labai labai aciu smile.gif smile.gif
Atsakyti