Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(feruka @ 2009 01 19, 14:37)
O ar nebutu galima man sitos schemutes  mirksiukas.gif , nes as tai niekur nerandu.  verysad.gif


Si arba si 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 19, 14:50)



Didelis, didelis dekui biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif noriu nusimegzti megstuka ir ieskau paprasto kiaurarascio rasto. nereikia jokiu lapeliu ar geleliu, tiesiog kad butu skylutes mazesnes, didesnes blush2.gif gal kas galetu pagelbeti?
Atsakyti
QUOTE(limita @ 2009 01 19, 18:19)
sveikutes  smile.gif noriu nusimegzti megstuka ir ieskau paprasto kiaurarascio rasto. nereikia jokiu lapeliu ar geleliu, tiesiog kad butu skylutes mazesnes, didesnes blush2.gif  gal kas galetu pagelbeti?

Pasižvalgyk čia gal kas patiks mirksiukas.gif
Papildyta:
čia yra daug kiauraraščių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(limita @ 2009 01 19, 17:19)
sveikutes  smile.gif noriu nusimegzti megstuka ir ieskau paprasto kiaurarascio rasto. nereikia jokiu lapeliu ar geleliu, tiesiog kad butu skylutes mazesnes, didesnes blush2.gif  gal kas galetu pagelbeti?


Ir cia daug kiauru 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif Labai pagelbėjot!
Atsakyti
user posted image

panos SOS cry.gif cry.gif cry.gif ieskau sios palaidines pagrindinio "varneliu" rasto, bet niekur nerandu, bandiau kurti, stai kas gavosi

user posted image

nekreipiant demesio i tai kad siulai zymiai storesni man nesigauna vidurine linija, ten turetu eiti viena akis, o man taip nesigauna cry.gif gal zinot kokia klaida darau???
Atsakyti
caulyte, pažiūrėk ar čia nepanašus raštelis g.gif , man atrodo viduryje susimezga trys akys į vieną mirksiukas.gif

kiek suprantu, tai schemoje nupieštos geros ir blogos eilės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocia: 22 sausio 2009 - 09:21
QUOTE(mocia @ 2009 01 22, 10:16)
caulyte, pažiūrėk ar čia nepanašus raštelis g.gif , man atrodo viduryje susimezga trys akys į vieną mirksiukas.gif

kiek suprantu, tai schemoje nupieštos geros ir blogos eilės ax.gif


ploja.gif labai aciu yahoo.gif bandysiu, nors ir labai maza schema, ne labai kas matosi
Atsakyti
nu niekaip nepavyko padidint verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mocia @ 2009 01 22, 10:28)
nu niekaip nepavyko padidint verysad.gif


na tiesiog teks bandymu budu pasimegst smile.gif dar karta dekui 4u.gif
Atsakyti
kazkada kazkur kazkas ieskojo rasto, tokio rozinio megztinuko, kur sone dirziukas uzsisega ir bamba matosi smile.gif

pasibandykit sita aprasyma:


Нечетное число петель.
1р :кромочная, снять 1 петлю.с накидом как изн., *1 лиц., снять 1 петлю.с накидом как изн., повторять от * Закончить ряд кромочной петлей.
2р :кромочая, провязать петлю со следующим накидом вместе лицевой, *1 изн., провязать петлю со следующим накидом вместе лицевой, повторять от * Закончить ряд кромочной петлей.
3р : лицевые петли
4р: изнаночные петли
Повторять с первого по четвертый ряд
Atsakyti