Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Atile.nuostabus darbeliai 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
kokie grazus remeliai sakes wub.gif dabar jus man tundrai pasakykit o kaip jus ikeliat nuotraukas i tuos remelius? su kokia programa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2008 11 27, 14:19)
kokie grazus remeliai sakes wub.gif dabar jus man tundrai pasakykit o kaip jus ikeliat nuotraukas i tuos remelius? su kokia programa blush2.gif


galima su photoshopo programa,yra tema vien tik pamokeles
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2008 11 27, 14:19)
kokie grazus remeliai sakes wub.gif dabar jus man tundrai pasakykit o kaip jus ikeliat nuotraukas i tuos remelius? su kokia programa blush2.gif

As su photoshopu dirbu,kiek zinau ir su GIMP-u galima mirksiukas.gif
Atile super remeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 27 lapkričio 2008 - 15:28
ir su gimp ir su photoscape, bet manau su photosopu geriausia tik gal sunkiau ismokti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 27 lapkričio 2008 - 15:27
Man su photoshopu lengviau,Gimpa turejau,ne velnio ten nesupratau ax.gif
Atsakyti
as irgi kruvas programu turejau su visom daug maz issiaiskinau bet likau prie photosopo, cia galimybes neribotos biggrin.gif

jusu teismui paskutiniai darbai

user posted image

sitas paprastesnis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 27 lapkričio 2008 - 15:50
dar vienas
user posted image
Atsakyti
Man ir photoshopas mieliausias 4u.gif Tik mano kompas streikuoja vis,senas vargselis blush2.gif
Atile nepyk,kad cia klausiu,gal tu zinosi,kerpant koki objekta su PEN TOOL ar imanoma kur rast ta FEATHER?Su kitais irankiais kerpant yra virsuj,o su pen tool nerandu g.gif Noriu kirpt,kad krastai butu lyg isplauke,o su pen man lengviausia kirpt.Nu ne toj temoj klausiu,bet gal atleisit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Irce6, nelabai supratau apie ka tu. as ojekta kerpu su "magnetic laso tool" ir ten virsuj yra "feather" dazniausiai nustatau 3 ar 5 px
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 27 lapkričio 2008 - 16:29
4u.gif Gal turit remeliu su 1 gimtadieniu, noriu fotopadaryti, ir aisku pagrazinti pries tai, o paciai prisesti vis nera kada doh.gif
Atsakyti