Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(funnygirl- @ 2008 11 25, 10:28)
užkrovus per http://radikal.ru (Pilnam nustatymu meniu tame radikal puslapyje spausti nuoroda Дополнительные параметры «) arba http://keep4u.ru, nuimant varneles nuo visų kvadratėlių, išskyrus Создавать превью, kur taip pat įrašyti ne daugiau kaip 500, vietoje 180 pikselių.



Bandau iš naujo, ačiū už pagalbą 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Vistiek kažkas netaip unsure.gif
Atsakyti
Aš vis peržiūriu jusų darbelius ir pati po truputėli darau, bet kad matyt kažko nežinau, nes nemoku sujungti visu sluoksnių taip, kad PNG formatu išsaugojus liktu atviras nuotraukytei įdėti "langas" blush2.gif na nežinau nemoku paaiškint ax.gif Gal galit pagelbėt, nes pabandyčiau ir savo keleta darbelių įkelt 4u.gif
Atsakyti
Gitka o tu padarius remeli pas save PNG formatu issaugojai ?Jei taip,tai gal keldama per radikal nenuemei varneles nuo optimizacijos?Nu nzn kaip paaiskint ax.gif
Papildyta:
QUOTE(redux2 @ 2008 11 25, 10:23)
Aš vis peržiūriu jusų darbelius ir pati po truputėli darau, bet kad matyt kažko nežinau, nes nemoku sujungti visu sluoksnių taip, kad PNG formatu išsaugojus liktu atviras nuotraukytei įdėti "langas"  blush2.gif  na nežinau nemoku paaiškint  ax.gif Gal galit pagelbėt, nes pabandyčiau ir savo keleta darbelių įkelt  4u.gif

Nu nzn ar aiskiai parasysiu,as kai darau remeli jau kai iskerpu skyle fotkei,isjungiu sluoksni su pagrindu ir tada issaugau PNG formatu smile.gif O jei darau be pagrindo man ir nelieka skyles,buna balta.Tada ta remeli issaugau PNG formatu,vel atsidarau photoshope(as su juo dirbu,ne su GIMP),dubliuoju sluokni,ta pirma sluokni isjungiu,paimu "stebuklinga lazdele",su ja paspaudziu ant tos vietos kur skyle turi buti ir tada atsiranda mirksintis apibrezimas,o tada einu EDIT/CUT ir issikerpa normaliai,tada galima ideti fotke arba issisaugoti PNG formatu smile.gif
Ot ir prirasiau,gal atsiras kas kitaip daro,man ir butu idomu,nes dar tik mokausi blush2.gif
Atile tavo darbeliai super,aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 25 lapkričio 2008 - 12:00
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 25, 13:59)
Nu nzn ar aiskiai parasysiu,as kai darau remeli jau kai iskerpu skyle fotkei,isjungiu sluoksni su pagrindu ir tada issaugau PNG formatu  smile.gif O jei darau be pagrindo man ir nelieka skyles,buna balta.Tada ta remeli issaugau PNG formatu,vel atsidarau photoshope(as su juo dirbu,ne su GIMP),dubliuoju sluokni,ta pirma sluokni isjungiu,paimu "stebuklinga lazdele",su ja paspaudziu ant tos vietos kur skyle turi buti ir tada atsiranda mirksintis apibrezimas,o tada einu EDIT/CUT ir issikerpa normaliai,tada galima ideti fotke arba issisaugoti PNG formatu  smile.gif
Ot ir prirasiau,gal atsiras kas kitaip daro,man ir butu idomu,nes dar tik mokausi  blush2.gif


Ačiū labai aiškiai, kadangi aš pati dažniausiai padarau rėmuka iki galo su visa nuotraukyte (dirbu su photoshopu), bet norėjau čia merginom įkelt PNG formatu o ne jpg, tai vakare pabandysiu įkelt pora darbelių ax.gif
Atsakyti
stai koki remeli radau gal kam pravers 4u.gif ax.gif http://radikal.ru/F/...91c00a7116t.jpg


Papildyta:
QUOTE(klev @ 2008 11 25, 13:38)
stai koki remeli radau gal kam pravers 4u.gif  ax.gif http://radikal.ru/F/...91c00a7116t.jpg



kazka ne taip padariau g.gif ir ka ? kodel kai ikeliu 3 nuoroda man raso klaida [IMG] ?
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 25, 12:59)
Gitka o tu padarius remeli pas save PNG formatu issaugojai ?Jei taip,tai gal keldama per radikal nenuemei varneles nuo optimizacijos?Nu nzn kaip paaiskint  ax.gif



Nu taip aš išsaugojau pas save png formatu ir užkraudama per radikal.ru nuėmiau visas varneles.
Nu bandau dar kartą unsure.gif
user posted image
Papildyta:
Valiooooooo pavyko clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitka: 25 lapkričio 2008 - 14:02
http://s60.radikal.r...24bca43501t.jpg
DAR KARTA BANDAU
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 11 25, 13:07)
Ačiū labai aiškiai, kadangi aš pati dažniausiai padarau rėmuka iki galo su visa nuotraukyte (dirbu su photoshopu), bet norėjau čia merginom įkelt PNG formatu o ne jpg, tai vakare pabandysiu įkelt pora darbelių  ax.gif

Tai kai padarai remeli ir ikeli nuotrauka,issisaugai JPG formatu,tada ta remeli gali issisaugot PNG,tik nuotrauka istrink is sluoksniu,ar isjunk "akyte" smile.gif
Lauksim darbeliu 4u.gif
Gitka saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Klev kazkas negerai,man nieko nerodo ax.gif nors ant nuorodos paspaudus atsidare remelis su garfildu,grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 25 lapkričio 2008 - 14:47
Gitka, super super super thumbup.gif

Redux2, laukiam darbeliu smile.gif

Cia dar keliatas mano darbeliu. Anksciau buvau ikelus tik dabar siek tiek pakeisti.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Klev, superinis remukas, aciu thumbup.gif as ta remuka perkrausiu, gal kitoms taip geriau bus

user posted image
Atsakyti

Klev, superinis remukas, aciu thumbup.gif as ta remuka perkrausiu, gal kitoms taip geriau bus

user posted image
[/quote]

nera uz ka . 4u.gif 4u.gif o kaip ji sumazinti, nes man ilgai krauna kai ikeliu?
Papildyta:
gal kas turit kalendoriu berniukui su masinytem padaryta.? blush2.gif aciu is anksto.
Atsakyti
4u.gif mielosios gal kas gali padaryti adventini kalendoriu Butu didelis didelis DEKUI
Atsakyti