Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Atile @ 2008 11 24, 11:12)
Mama_Tania, kas kaip nori tas taip deda, gal kitom taip patogiau  mirksiukas.gif  o is tavo nuorodos kol parsisiuciau..., jei taip kiekviena remeli, tai ka as zinau smile.gif tada geriau deti nuoroda kur tu remeliu daug yra, pvz ne paslaptis toks psl materinstvo.ru tik reikia atsirinkti tinkamus.

uztrunka parsiust gal kokias 5 min., bet visi sluoksniai yra atskirai ir tai labai palengvina darba, nes as visalaik koreguoju, ir 20 nuotrauku gali per 15 min. padaryti ir pagrazinti, o su jusu reikes viska iskirpt, sudet, bet tai, kas ten yra ir bus - nieko nepakeisi, o kol iskirpsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2008 11 24, 11:16)
uztrunka parsiust gal kokias 5 min., bet visi sluoksniai yra atskirai ir tai labai palengvina darba, nes as visalaik koreguoju, ir 20 nuotrauku gali per 15 min. padaryti ir pagrazinti, o su jusu reikes viska iskirpt, sudet, bet tai, kas ten yra ir bus - nieko nepakeisi, o kol iskirpsi doh.gif


JŪSŲ VALIA RINKTIS IŠ KUR SIŪSTIS
nail.gif


AČIŪ,ATILE. TAVO DARBELIAI NUOSTABŪS oro_buckis.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti

Mama Tania, bent jau mano remeliai yra psd formatu ir jie skirti kas nesinaudoja Photosop programa, jei pastebejote dauguma dirba su GIMP ir ten nereikia nieko skaidyti reikia tiesiog "kiauru" t.y. psd formatu remeliu kad ikelti foto. O jus kaip suprantu dirbat su photosopu tai ten galima kazi ka padaryti o dar geriau yra "kepti" savo remelius o ne siustis mirksiukas.gif matot man negaila savo remeliu tegu kas nori kopijuojas ir naudoja i sveikata nes as ir pati naudojuos "skrep" rinkineliais kas nera visiskai originalu biggrin.gif taip kad jums yra lengviau nei toms kurios nesinaudoja photosopu. O atsistojus ant remuko ji paspauskit jis atsidarys naujame lange tada issisaugokite, ir pamatysit kad jie psd failu ir remuko vidaus nereikes karpyti, o apie sluoksnius taip galiu pasakyti: kas tingi tam tie sluoksniai ir reikalini, nors nemeluosiu ir man jie palengvintu darba, bet as keliu savo remukus, o jei ne mano tai parasau kad is interneto smile.gif

PAS mane, aciu, tesiam darba toliau lotuliukas.gif
Atsakyti
Atile Aciu uz darbelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif gal turi skaiciukus kalendoriaus2009m.,bet kad jie butu ant permatomo fono g.gif
Atsakyti
cia vienos mamytes darbas, aciu jai, gal nesupyks kad ikeliau smile.gif

user posted image
Atsakyti
Aciu Atiliuk wink_3.gif yahoo.gif
Atsakyti
Puikiai cia darbuojates mergaites,aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O čia mano katik sukurtas rėmelis blush2.gif gal kam patiks ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gitka remelis super,labai grazus,tik gaila,kad ne PNG formatu,nereiktu skyliu karpyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 25, 00:08)
Gitka remelis super,labai grazus,tik gaila,kad ne PNG formatu,nereiktu skyliu karpyt  ax.gif



Ačiū, čia mano antrasis blynas (pirmojo nerodžiau) blush2.gif Pasitaisysiu įdėsiu png formatu, nors tas rėmelis truputi perdarytas gavosi ax.gif
user posted image
Papildyta:
O ką aš ne taip darau? g.gif , kodėl nedidelis formatas pasikrauna g.gif
Atsakyti
O čia skaitos aš dabar PNG formatu užkroviau g.gif , nesuprantu kažką blogai darau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2008 11 25, 09:16)
O čia skaitos aš dabar PNG formatu užkroviau g.gif , nesuprantu kažką blogai darau  unsure.gif


užkrovus per http://radikal.ru (Pilnam nustatymu meniu tame radikal puslapyje spausti nuoroda Дополнительные параметры «) arba http://keep4u.ru, nuimant varneles nuo visų kvadratėlių, išskyrus Создавать превью, kur taip pat įrašyti ne daugiau kaip 500, vietoje 180 pikselių.
Atsakyti