Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Princesse @ 2009 01 09, 14:54)
O cia tik savo  padarytus dedat remelius.. nes as tai tingiu daryt , o ir ikvepimo nera  biggrin.gif  blush2.gif    ar cia is visur ka grazaus  randat ta tempet?  ax.gif prisijungsiu as irgi i jusu bury  4u.gif

Na as dedu pacios darytus,jei is ineto kas kelia tai paraso mirksiukas.gif Smagu,kad daugeja cia musu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(spolka @ 2009 01 09, 15:07)
sveikos mergaites bedele man, gal galite kuri pagelbeti reiketu atvirutes 60 mecio proga  4u.gif  gal kuri netycia turite  4u.gif

Jei niekas anksciau neides tai as tik pavakari galesiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 09, 14:36)
labai dėkui už atsakymą eisiu mėginti mirksiukas.gif
nepabėgsim ne tik kelsime viską ten bus patogiau ten viskas surušiuota ir geriau ir patogiau taip bus atkapstyti kam ko reiks  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

Jei nesiseks rasyk,bet siaip turetu pavykti mirksiukas.gif As esu prisiregistravus tavo tinklapi,ale seniai buvau uzsukus ax.gif Reiks uzsukt veliau pasidairyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 09, 16:13)
Na as dedu pacios darytus,jei is ineto kas kelia tai paraso  mirksiukas.gif Smagu,kad daugeja cia musu  smile.gif
Papildyta:

Jei niekas anksciau neides tai as tik pavakari galesiu  smile.gif
Papildyta:

Jei nesiseks rasyk,bet siaip turetu pavykti  mirksiukas.gif As esu prisiregistravus tavo tinklapi,ale seniai buvau uzsukus  ax.gif Reiks uzsukt veliau pasidairyt  mirksiukas.gif


ok rašysiu jai nepavyks mirksiukas.gif užsuk pasidairysi kai turėsi laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2009 01 09, 13:13)
drinks_cheers.gif einam registruotis  4u.gif
Papildyta:
4u.gif Rėmelių temoje prašo slaptažodžio g.gif

Viskas sutvarkyta mirksiukas.gif
Atsakyti
irce6 jetau kaip faina butu labai dekinga buciau 4u.gif
Atsakyti
Prasom spolka smile.gif Cia ne mano daryti,as tik metus uzrasiau,gal koks tiks ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

P.s.jei tau butent atvirutes be vietos fotkei reikejo,tai nelabai tokiu turiu,gal kuri kita mergaite tures ir ikels ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 09 sausio 2009 - 17:38
irce labai dekui tikrai grazu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spolka @ 2009 01 09, 18:09)
irce labai dekui tikrai grazu  4u.gif  thumbup.gif

Prasom,smagu,kad tiko smile.gif
Atsakyti
4u.gif Rėmeliukas 29,7x21

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
4u.gif Prisiminkime vasarėlę. Dariau sūnui, nes labai kaimą mėgsta.
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti