Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Jau sutvarkyta temelės atrakintos mirksiukas.gif prašom užeiti ir pasidalinti viskuo,taip pat išsisaugoti ko jums reikia mirksiukas.gif

www.bendraukim.666.lt
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 09, 11:58)
www.bendraukim.666.lt

drinks_cheers.gif einam registruotis 4u.gif
Papildyta:
4u.gif Rėmelių temoje prašo slaptažodžio g.gif
Atsakyti

SVEIKUTES NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS ZINOTE KUR BUTU GALIMA RASTI O GAL KAS TURITE ETIKECIU PVZ SAMPANUI, DEGTINEI, blush2.gif ax.gif ARTEJA MANO 25 JUBILIEJUS TAI NORIU PAPUOSTI BUTELIUS. IS ANKSTO ACIU.
Atsakyti
4u.gif kokie groziai Mazikeo, Airiduko mayte thumbup.gif
Zinot ka supratau, programa ismokti tai nebus taip labai sudetinga, kai tiek informacijos, tik va su fantazija.... doh.gif , jos neprides man jokie mokslai, kaip jus sugalvojat kur koki elementa deti, net uzpavydejau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2009 01 09, 13:35)
SVEIKUTES NOREJAU PAKLAUSTI GAL KAS ZINOTE KUR BUTU GALIMA RASTI O GAL KAS TURITE  ETIKECIU PVZ SAMPANUI, DEGTINEI,  blush2.gif  ax.gif ARTEJA MANO  25 JUBILIEJUS TAI NORIU PAPUOSTI BUTELIUS. IS ANKSTO ACIU.

Užsuk į www.bendraukim.666,lt ten bus tuoj visi šito ko tau reikia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(banginiukas2 @ 2009 01 09, 13:36)
4u.gif kokie groziai Mazikeo, Airiduko mayte thumbup.gif
Zinot ka supratau, programa ismokti tai nebus taip labai sudetinga, kai tiek informacijos, tik va su fantazija.... doh.gif , jos neprides man jokie mokslai, kaip jus sugalvojat kur koki elementa deti, net uzpavydejau blush2.gif  4u.gif

tikrai nėra ko pavydėti mirksiukas.gif viskas įvyksta per laiką išmoksi mirksiukas.gif
Atsakyti
Airiduko mamyte kai nori is lapo kur daug pav. isimti tik viena,tai paimk LASO TOOl apvesk su juo norima daikta,tada spausk CTRL+C,paskui CTRL+V ir su MOVE TOOL galesi ji nusitempti mirksiukas.gif
P.s. nu nepabekit visos is cia rolleyes.gif

10x15 PNG

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 09 sausio 2009 - 13:51
QUOTE(Irce6 @ 2009 01 09, 14:47)
Airiduko mamyte kai nori is lapo kur daug pav. isimti tik viena,tai paimk LASO TOOl apvesk su juo norima daikta,tada spausk CTRL+C,paskui CTRL+V ir su MOVE TOOL galesi ji nusitempti  mirksiukas.gif
P.s. nu nepabekit visos is cia  rolleyes.gif

10x15 PNG

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

labai dėkui už atsakymą eisiu mėginti mirksiukas.gif
nepabėgsim ne tik kelsime viską ten bus patogiau ten viskas surušiuota ir geriau ir patogiau taip bus atkapstyti kam ko reiks mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Airiduko mamyte,2009 01 09, 12:41]
Užsuk į www.bendraukim.666,lt ten bus tuoj visi šito ko tau reikia mirksiukas.gif
Papildyta:

O KUR IESKOTI? nes ne visur leidzia, pvz kur remeliai reikia slaptazodzio verysad.gif
Atsakyti
[quote=klev,2009 01 09, 15:40]
[quote=Airiduko mamyte,2009 01 09, 12:41]
Užsuk į www.bendraukim.666,lt ten bus tuoj visi šito ko tau reikia mirksiukas.gif
Papildyta:

O KUR IESKOTI? nes ne visur leidzia, pvz kur remeliai reikia slaptazodzio verysad.gif
[/quote]
DABAR KAIP TIK JAI UŽSIJĖMIAU TUOJ DĖSIU PRIE PAPUOŠIMŲ BUS ETIKETĖS... mirksiukas.gif
Atsakyti
O cia tik savo padarytus dedat remelius.. nes as tai tingiu daryt , o ir ikvepimo nera biggrin.gif blush2.gif ar cia is visur ka grazaus randat ta tempet? ax.gif prisijungsiu as irgi i jusu bury 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 09, 15:54)
O cia tik savo  padarytus dedat remelius.. nes as tai tingiu daryt , o ir ikvepimo nera  biggrin.gif  blush2.gif    ar cia is visur ka grazaus  randat ta tempet?  ax.gif prisijungsiu as irgi i jusu bury  4u.gif

ne nebutinai savo,dedame ir iš interneto viską mirksiukas.gif junkis,junkis drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mergaites bedele man, gal galite kuri pagelbeti reiketu atvirutes 60 mecio proga 4u.gif gal kuri netycia turite 4u.gif
Atsakyti