Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

ikvepimas visas pagavo tongue.gif
passirodau savo peckiones ir as, pirmieji zingsniai kuryboje jei ka.....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazikeo @ 2009 01 09, 00:35)
ikvepimas visas pagavo  tongue.gif
passirodau savo peckiones ir as, pirmieji zingsniai kuryboje jei ka.....
user posted image

labai gražu kur rėmelių šablonus imi? 4u.gif
Papildyta:
Gal kuri žinote kaip jai ant vieno lapo yra daug paveikslėlių ir noriu išimti vieną patikusį kaip tai padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 08, 23:39)
lGal kuri žinote kaip jai ant vieno lapo yra daug paveikslėlių ir noriu išimti vieną patikusį kaip tai padaryti? g.gif

sablonus seniau buvau prisikopinu is materinstvo puslapio, ten vaje kiek ju yra bigsmile.gif arba paprasciausiai tongue.gif reikia tik ieskotis
Atsakyti
QUOTE(mazikeo @ 2009 01 09, 00:42)
sablonus seniau buvau prisikopinu is materinstvo puslapio, ten vaje kiek ju yra  bigsmile.gif arba paprasciausiai  tongue.gif  reikia tik ieskotis

Šeip reikia ir žinoti kur ieškoti tongue.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 08 sausio 2009 - 23:59
o nera mamytes sukurios kokio albumuko kur pvz. galetume det savo issaugotus paveikslelius, remelius ir pan. butu labai patogu ax.gif
Atsakyti
man irgi noretusi kad turetume kazka savo.. kur pavyzdeliu daugiau ar nuorodas kur randat ax.gif
Atsakyti
Galiu pasiūlyti savo puslapiuką ten yra temikė photoshopui,yra suskirstyta kur rėmeliai paveikslėliai papuošimai visokie smile.gif atskirai mūsų darbeliai yra merginos viską kelia,tik ten reikia registruotis ir bendrauti.....
ten laisvai galime viską kelti ką turime,nemažai jau ir pradėjau ten kelti ax.gif
arba galime susikurti kokiam fotki.com ar photobukete.com albumą ir ten dėti nu nežinau kaip jūs galvojate?aš pasiūliau 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 09, 01:06)
Galiu pasiūlyti savo puslapiuką ten yra temikė photoshopui,yra suskirstyta kur rėmeliai paveikslėliai papuošimai visokie smile.gif atskirai mūsų darbeliai yra merginos viską kelia,tik ten reikia registruotis ir bendrauti.....
ten laisvai galime viską kelti ką turime,nemažai jau ir pradėjau ten kelti ax.gif
arba galime susikurti kokiam fotki.com ar photobukete.com albumą ir ten dėti nu nežinau kaip jūs galvojate?aš pasiūliau  4u.gif  mirksiukas.gif

na manau jei tau negaila pasidalinti, visos sutiks ir jei leisi papildysim savo sukauptais turtais smile.gif tikrai manau butu patogiau nei knistis po puslapius ir ieskot kas kur buvo idejes ax.gif
Atsakyti
Airiduko mamyte, as jau apziurejau ta puslapiuka, tikrai neblogai, siulau kraustytis ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 09, 10:04)
Airiduko mamyte, as jau apziurejau ta puslapiuka, tikrai neblogai, siulau kraustytis ten smile.gif

na tai kur ten kraustomes ax.gif koordinaciu norim tada bigsmile.gif
Atsakyti
labai gerai tada niu ten tikrai viskas surušiuota sudėliota mirksiukas.gif kordinatės yra www.bendraukim.666.lt forume matysite yra photoshopas nuotraukyčių gražinimas smile.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 09 sausio 2009 - 10:24
Airiduko mamyte, kad prašo slaptažodžio įėjimui į fotošopo temas g.gif
Atsakyti