Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

dar keletas 4u.gif

user posted image]My Webpage[/URL]


user posted image]My Webpage[/URL]

user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svaigutis: 08 sausio 2009 - 17:49
QUOTE(banginiukas2 @ 2009 01 08, 14:53)
Atile,  man tai tinka tavo pamokos thumbup.gif
O kad ir kitoms butu lengviau, noriu pasidalinti tuo ka radau, cia aisku ne remelis, bet su sito pagalba gal padauges musu gaminanciu remelius ir ne tik ax.gif
Tai yra diskas Tavo asmeninis Photoshop CS2 mokytojas :My Webpage
Papildyta:
g.gif nesuprantu kodel nerodo nuorodos, nu jau bukiu buke as, ka ne taip padariau? doh.gif
Keliu taip, bus kaip bus :
http://www.vovacka.net/2007/04/27/tavo_asmeninis_photoshop_cs2_mokytojas.html

Nu dabar aš kaip blondinė paklausiu, bet čia tas pamokėlės mokamos? Ar aš nesupratau kaip atsisiųsti?
Atsakyti
Airiduko mamyte, cia vaikiski fonai: http://forum.materin...w...=90190&st=0
Atsakyti
Aurimk, nemokama smile.gif , o parsiusti nera sudetinga, spaudi parsiusti ant to failo (matei ten trys dalys, trecios gali nesiusti, ten nieko reikalingo nera) ir atsidaro tokia lentele, is jos renkiesi kaireje puseje esanti spidometra, kur po juo uzrasyta free user, ant to uzraso reikia spausti ir laukti kol suskaiciuos laika iki 0 sekundziu ir daryti download, gali mesti uzrasa Error, bet reikia nenusiminti ir vis bandyti, nes buna didele apkrova, nes per cia daug kas siunciasi visokius failus 4u.gif
O paskui tai jau turbut aisku ka reikia daryti parsiuntus? ax.gif smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū banginuk už paaiškinimą žiopliukei notworthy.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 08, 19:34)
Airiduko mamyte, cia vaikiski fonai:  http://forum.materin...w...=90190&st=0

Labai dėkoju tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 01 08, 17:54)
Labai ačiū banginuk už paaiškinimą žiopliukei notworthy.gif  4u.gif

taigi nera uz ka, del to mes cia visos ir esam, kad viena kitai pagelbetume 4u.gif , as ir blondine, kol susigaudziau radus ta nuoroda ka reikia daryti tai laiko praejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas2 @ 2009 01 08, 19:35)
taigi nera uz ka, del to mes cia visos ir esam, kad viena kitai pagelbetume  4u.gif , as ir blondine, kol susigaudziau radus ta nuoroda ka reikia daryti tai laiko praejo biggrin.gif

Tai ir toliau prasau pagalbos, atsisiuntus ir bandant isarchyvuoti ar atidaryti imeta lentele
insert a disk with this volume and pres ok to try again or press cancel to break extraction
Atsakyti
Sveikutes supermamos,jau beveik 1,5 menesio draugauju su PS.Ir tik jusu pagalba po truputi stumiuosi i prieki,kaip sakant buvau tylia jusu mokine blush2.gif ,begalo esu dekinga visoms uz pamokeles,uz jusu kurtus remelius,dauguma ju jau pasinaudojau.Dabar po truputi ir pati bandau juos kurti.Tai visoms noriu pasakyti DIDELI ACIU!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2009 01 08, 20:12)
Tai ir toliau prasau pagalbos, atsisiuntus ir bandant isarchyvuoti ar atidaryti imeta lentele
insert a disk with this volume and pres ok to try again or press cancel to break extraction

parasiau i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 08, 09:21)
oooooooooooooooo koks grozis  thumbup.gif
Papildyta:
mergaites trumpai parasysiu kaip as darau remukus, juk super lengva:

susiraskit grazu walpaperi

user posted image

remeli

user posted image

atsidarykit nauja langa su tam tikrais ismatavimais, uzdekit ant jo walpaperi, remeli, iskirpkit viduje remelio skyle ir dekit foto po apacia remelio. jei saugosit remeli be foto saugokit png failu.  rezultata sito varianto matet jau auksciau smile.gif  sekmes

oj Atile tiu auksas taip vargdavau su tais rėmeliais ir nieko nesigaudavo,bet pagal tave čia viską padariau ir super viskas pavyko bigsmile.gif thumbup.gif
ačiū,ačiū.....
Mano darbelis nepeikit labai nes tai pirmas mano darbas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 08 sausio 2009 - 22:59
biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 08 sausio 2009 - 23:25