Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

tai kurias dabar palikt blink.gif ejo ikelt be varneliu,bet dydis nezmoniskas gavosi blink.gif
Atsakyti
Banginiukas, as is pradziu ismokau brusus deti tai ten staigiai viskas aisku, o veliau landziojau po ivairius psl rinkaus info ir po truputi. matai as viska dariau savarankiskai tai uzeme laiko bet jei tu klausi mes atsakysim ir viskas vyks greiciau, po menesio tikrai ikelsi parodyti savo darbeliu. kolkas pavarkyk tema "vien tik pamokeles" smile.gif


cia mano menas. galima padaryti pvz knygute mazyliui su jo foto kiekvienam menesiui. pavadinti pnz "mano pirmieji metai" ir kiekvienam menesyje parasyti ugis, svoris ka moka ir pansiai. na cia tik mano pamastymai smile.gif dedu pilnu dydziu.

jei ka, tai turiu ir daugiau tokio tipo walpaperiu

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted image

o cia remelis, o walpaperiai berods is materinstvo.ru pabandykit pacios smile.gif

user posted image

originalas i AZ

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 08 sausio 2009 - 12:49
Aciu Atile 4u.gif , zinau, kad paciai savarankiskai besimokant ilgiau uztrunka, bet tokio darbo vaisiai daug saldesni. Ir suprantu, kad buna pikta, kaip kas nors nori gauti cia ir dabar tai, ka tu pasiekei aukodama kitus dalykus. As jau taip ir darau, pradejau skaityti pamokeles ir po kiek laiko atiduosiu jusu teismui ka nors, manau vis tiek kas nors gausis 4u.gif
Atsakyti
banginiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o dabar parodysiu kaip su tuo paciu remuku galima ir kalendoriu padaryti:

atsidarykit nauja lapa (as darau A4 formato kalendorius)

atsidarykit jau turima remeli, uzkelkit ant naujo lapo

atsidarykit kalendoriaus tinkleli, uzdekit ant naujo lapo kur jau yra ir remukas

istrinkit remuko viduri su "magic wand tool" pries tai pakeite "background" i "layer from background" ir trinkit per remuko ir per nauja sluoksni. as savamoksle gal ir ne taip kiti daro bet as taip. ir ikelkit foto. vualiaaaaa smile.gif anksciau buves remukas virto kalendoriumi smile.gif

user posted image

user posted image

originalas i AZ

nepykit uz paskaitas, cia ne ta tema, nu bet gal kam padesiu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 08 sausio 2009 - 13:09
Atile saunuole mirksiukas.gif
Ausrioke kai i radikala ikeli nuemus varneles,tai i foruma nukopink trecia nuoroda ir tada cia dek,nes jei antra nukopini tai ir ideda visu dydziu smile.gif
Atsakyti
Atile ačiū už pagirimą 4u.gif
taip tą temikę buvau užvedusi aš viskas photoshopui,ir naują jau vedžiau bet dar nepatvirtino dar palaukim mirksiukas.gif
Atsakyti
ok, laukiam smile.gif
Atsakyti
Dar yra puslapiukas bendraukim.666.lt ten yra daug ko photoshopui mirksiukas.gif tik reikia registruotis,bendrauti 4u.gif
Atsakyti
Atile, man tai tinka tavo pamokos thumbup.gif
O kad ir kitoms butu lengviau, noriu pasidalinti tuo ka radau, cia aisku ne remelis, bet su sito pagalba gal padauges musu gaminanciu remelius ir ne tik ax.gif
Tai yra diskas Tavo asmeninis Photoshop CS2 mokytojas :My Webpage
Papildyta:
g.gif nesuprantu kodel nerodo nuorodos, nu jau bukiu buke as, ka ne taip padariau? doh.gif
Keliu taip, bus kaip bus :
http://www.vovacka.net/2007/04/27/tavo_asmeninis_photoshop_cs2_mokytojas.html
Papildyta:
O Airiduko mamyte tikrai saunuole, as ne nuo to galo pradejau, nemoku dar su programa, bet jos grozius temukeje Viskas photoshop maciau 4u.gif Aciu jai good.gif
Atsakyti
yra ir xforumas.lt psl, irgi reikia registruotis, bendrauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas2 @ 2009 01 08, 15:53)
Atile,  man tai tinka tavo pamokos thumbup.gif
O kad ir kitoms butu lengviau, noriu pasidalinti tuo ka radau, cia aisku ne remelis, bet su sito pagalba gal padauges musu gaminanciu remelius ir ne tik ax.gif
Tai yra diskas Tavo asmeninis Photoshop CS2 mokytojas :My Webpage
Papildyta:
g.gif nesuprantu kodel nerodo nuorodos, nu jau bukiu buke as, ka ne taip padariau? doh.gif
Keliu taip, bus kaip bus :
http://www.vovacka.net/2007/04/27/tavo_asmeninis_photoshop_cs2_mokytojas.html
Papildyta:
O Airiduko mamyte tikrai saunuole, as ne nuo to galo pradejau, nemoku dar su programa, bet jos grozius temukeje Viskas photoshop maciau 4u.gif  Aciu jai good.gif

Tikrai nėra už ką malonu kad patiko mirksiukas.gif ir tiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 08, 16:16)
yra ir xforumas.lt  psl, irgi reikia registruotis, bendrauti  mirksiukas.gif

materinstvo.ru o tame psl kur konkrečiau rasti fonų?su rusų kalba kai prastai tai nerandu doh.gif
Atsakyti