Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(aurimk @ 2009 01 07, 20:22)
O kazin lengvai knygynuose ja galima gauti  g.gif reiks pasidairyti  ax.gif
Aš tai gavau du CD su pamokėlėmis tik rusų kalba, tai pradėjau nuo teorinio kurso, tai kol viską dar peržiūrėsiu ir išmoksiu  doh.gif

manau kiekvienam knygyne yra siu knygu. ten reikia perskaityti viena tema ir tada tai temai yra pamokele.
dar paziurekite kad knyga atitiktu jusu ps varianta, t.y. ar 7 ar cs2 ar cs3 ir t.t. Nors praktiskai jos nelabai skiriasi.
Atsakyti
Sveiki su šventem gal kas galetu pagelbet 4u.gif arteja berniuko gimtadienis ir noreciau vaikiska šampana papuost , su zmogu voru ar su sreku gal kas turi ar ko panasaus remeliu ant šampano blush2.gif labai ačiu is anksto aciuks.gif
Atsakyti
Mano darbeliai 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
oooooooooooooooo koks grozis thumbup.gif
Papildyta:
mergaites trumpai parasysiu kaip as darau remukus, juk super lengva:

susiraskit grazu walpaperi

user posted image

remeli

user posted image

atsidarykit nauja langa su tam tikrais ismatavimais, uzdekit ant jo walpaperi, remeli, iskirpkit viduje remelio skyle ir dekit foto po apacia remelio. jei saugosit remeli be foto saugokit png failu. rezultata sito varianto matet jau auksciau smile.gif sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 08 sausio 2009 - 08:23
pabandziau ar gausis user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 08, 09:21)
mergaites trumpai parasysiu kaip as darau remukus, juk super lengva:

susiraskit grazu walpaperi


remeli

atsidarykit nauja langa su tam tikrais ismatavimais, uzdekit ant jo walpaperi, remeli, iskirpkit viduje remelio skyle ir dekit foto po apacia remelio. jei saugosit remeli be foto saugokit png failu.  rezultata sito varianto matet jau auksciau smile.gif  sekmes

o is kur tokiu graziu remeliu rasti?
Atsakyti
Ausrioke, super, tik kai krausi per radical.ru nuimk visas varneles

Chera, pas mane nemazai yar is intero kur uzklydus vis issisaugau, arba is rinkinuku pasinaudoju. materinstvo.ru daug yra, vienu zodziu pilna smile.gif buvo tokia tema "viskas photosopui" dabar lyg nebematau ten visko ir fonu ir remuku buvo. gal pabandyti vel uzvesti, galeciau ikelti.
Atsakyti
o kur tos varneles? g.gif nera pas mane.dar galima deti per part.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrioke: 08 sausio 2009 - 11:36
Atile butu gerai tokia tema uzvesti,ir as ikelciau ka turiu 4u.gif

Ausrioke yra tos varneles,spausk desinej pusej kur Дополнителные параметры(nzn ar be klaidu uzrasiau) ir pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, perskaiciau abi jusu temukes apie remelius ir tiek uzsidegiau i jusu buri 4u.gif , tikiuosi priimsit mane 4u.gif . Tik siandien parsisiunciau ta stebuklingaji photoshopa, taigi rezultatu dar gal nebus taip greitai, bet as stengsiuosi. Labai noreciau paklausti Atiles kiek laiko reikejo perkasti sitai programai, nes kiek palandziojus tai gana sudetinga atrodo ax.gif doh.gif , bet as uzsispyrus, gal po kokio menesiuko ir as galesiu si ta su jumis pasidalinti. ax.gif
Atsakyti
nuemiau ir isvis dabar neina ikelt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2009 01 08, 12:04)
nuemiau ir isvis dabar neina ikelt g.gif

Tai nuimk tik 2 varneles kairej pusej.Pas mane inetas kvailioja,negaliu ikelt nieko,parodyciau,bet gal ir taip pavyks ax.gif
Atsakyti