Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Na ne tai ne...
Atsakyti
Ačiū Atile 4u.gif
Atsakyti
10*15

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 07, 17:44)
mergaites man tikrai negaila, bet as viena cia keliu viska ka turiu ir pagaminu o kitos tik seivinas, neskaitant kaikuriu mergaiciu smile.gif

as tokiu groziu kazkaip nemoku. jei "zaidziu" su ps tai nebent nuotraukai koki fona uzdedu ar siaip koki niekala. Bet atile tu tai grozius kuri... mes pries tave tai nekas doh.gif
mano keli sedevrai blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 07 sausio 2009 - 17:06
Chera, o kaip tai vadinasi kur ka tik ikelei? cia groziu grozis smile.gif o man koliazai grazus nesigauna tai ir nebedarau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 07, 18:03)
as tokiu groziu kazkaip nemoku. jei "zaidziu" su ps tai nebent nuotraukai koki fona uzdedu ar siaip koki niekala. Bet atile  tu tai grozius kuri... mes pries tave tai nekas  doh.gif
mano keli sedevrai  blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image

pirmas labai fainas,kaip taip padarai?
Atsakyti
Chera tavo darbeliai super,sitoks grozis,saunuole mirksiukas.gif

Atile nu man antra diena radikalas streikuoja,niekaip negaliu isikelti nei fotkiu nei remeliu...Net noras ka daryt su PS praejo,vistiek ikelt negaliu verysad.gif
O tavo remeliai tikrai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 07, 18:07)
Chera, o kaip tai vadinasi kur ka tik ikelei? cia groziu grozis smile.gif  o man koliazai grazus nesigauna tai ir nebedarau sad.gif


na nzn kaip cia vadinasi blush2.gif gal "zaidziam su ps galimybemis" mirksiukas.gif
bet tik ne remeliu darymas doh.gif

QUOTE(Ausrioke @ 2009 01 07, 18:10)
pirmas labai fainas


QUOTE(Irce6 @ 2009 01 07, 18:53)
Chera tavo darbeliai super,sitoks grozis,saunuole  mirksiukas.gif


aciu merginos uz pagyrimus 4u.gif tokie grazus zodziai net sirdele paglosto wub.gif

o cia sukurtas grozis is pasiskolinto Atiles remelio
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 07 sausio 2009 - 18:10
blink.gif Chera labai labai gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif
O kad aš taip mokėčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2009 01 07, 19:35)
blink.gif Chera labai labai gražūs jūsų darbeliai  thumbup.gif
O kad aš taip mokėčiau doh.gif

viska darau su photoshop'o programa.... o pradejau nuo sios knygos pries kokius seserius metus thumbup.gif labai norint visos galite bent pradmenis ismokti, o toliau tik tobuleti supermamoj
user posted image
ji nera brangi galite isigiti. ji yra su mokomuoju CD... o tai labai padeda mokinantis thumbup.gif kaina apie 19 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 07 sausio 2009 - 19:02
QUOTE(Chera @ 2009 01 07, 19:00)
user posted image
ji nera brangi  galite isigiti. ji yra su mokomuoju CD... o tai labai padeda mokinantis  thumbup.gif  kaina apie 19 Lt


thumbup.gif reiks pasidairyti
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2009 01 07, 16:44)
mergaites man tikrai negaila, bet as viena cia keliu viska ka turiu ir pagaminu o kitos tik seivinas, neskaitant kaikuriu mergaiciu smile.gif

Nepyk Atiliuk ant mūsų, mielai ir mes pasidalintume, ale kad nemokam blush2.gif galiu tik iš interneto surastais pasidalinti

QUOTE(Chera @ 2009 01 07, 19:00)
viska darau su photoshop'o programa.... o pradejau nuo sios knygos pries kokius seserius metus  thumbup.gif labai norint visos galite bent pradmenis ismokti, o toliau tik tobuleti supermamoj
user posted image
ji nera brangi  galite isigiti. ji yra su mokomuoju CD... o tai labai padeda mokinantis  thumbup.gif  kaina apie 19 Lt

O kazin lengvai knygynuose ja galima gauti g.gif reiks pasidairyti ax.gif
Aš tai gavau du CD su pamokėlėmis tik rusų kalba, tai pradėjau nuo teorinio kurso, tai kol viską dar peržiūrėsiu ir išmoksiu doh.gif
Atsakyti