Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Irce6 @ 2009 01 06, 16:34)
O tu mamos dienorascio forume ziurejai?Ten yra pamokele kaip daryti remelius  smile.gif

Jau žiūrėjau ir mėginau daryti pavyko super mirksiukas.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 06, 16:58)
Jau žiūrėjau ir mėginau daryti pavyko super  mirksiukas.gif ačiū  4u.gif


Saunu mirksiukas.gif

Atile o kaip tuos rusiskus uzrasus nuimti?Su STAMP TOOL?
Atsakyti
Atile, didelis dekui uz krikstynu remelius, labai pagelbejai, bandziau kazka kurti pati, bet dabar ziauriai neturiu laiko, darbai uzgriuvo, kai kazka sukurpsiu butinai bandysiu pasirodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benderiute @ 2009 01 05, 15:51)

o cia toks pat tik mergytei wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 06 sausio 2009 - 22:52
QUOTE(Chera @ 2009 01 06, 18:23)
as daryciau taip:
1) istrinciau baltus laukus nuo ruosinio. Lieka tik linijos.
2) susikuri nauja sluoksni kuri pakisi po linijomis
3) ant naujo sluoksnio uztempi norimus paveikslelius.

va taip linijos tau isliktu  rolleyes.gif  ar ka nors suprantamai parasiau. Jei kas neaisku. Klausk  4u.gif



niekas nesigavo doh.gif lyg ri darau viska kaip reiktu.. bet niekaip nelieka tik linijos blush2.gif


Atile kaip man tas linijas pasilikti.. jeigu kur bespausciau visur isitrina jos doh.gif blink.gif
Atsakyti
Princesse, nelabai suprantu kas tau nesigauna. bandysiu paaiskinti kaip as darau. atsidsarau nauja langa su ismatavimais (priklauso nuo saldainio, t.y. nomeda ar ananasisnis) tada uzdedu fona, atsidarau saldainio tinkleli jis png formatu todel uzdejus persisviecia t.y. jis "kiauras" tada kaip matai viename lape yra du tinkleliai tai as apsibreziu viena ir perkeliu ant fono, tada dedu ar remelius busimai nuotraukai ar paveiksliukus ko man reikia ir baigus issisaugau jpg failu po to ant A4 lapo sukeliu kiek telpa tu popiereliu ir spausdinu.
Papildyta:
Irce6, as arba su stamp tool arba kokia detale uzdedu, pagal paveiksliuka ziuriu
Atsakyti
10*15, originala i AZ

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 07 sausio 2009 - 11:50
i az blush2.gif
Atsakyti
4u.gif vaje kaip grazu, ir as noreciau Atile ax.gif
Atsakyti
Atile, aš irgi noriu wub.gif vidurinio blush2.gif Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man butu galima Atile? blush2.gif Sitoks grozis...
Atsakyti
mergaites man tikrai negaila, bet as viena cia keliu viska ka turiu ir pagaminu o kitos tik seivinas, neskaitant kaikuriu mergaiciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 07 sausio 2009 - 16:48