Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Mergaitės,aš laukiu atsakymo. Kaip su PhotoScape 2nuotraukas įdėti į rėmelį?
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2009 01 03, 21:43)
sakes kaip grazu cia pas jus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
turiu prasyma, padekit parsisiust fotosopa kuris veiktu ne 30d o visa laik, ir susinstaliuot....i az

parašyk až padėsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2009 01 04, 10:44)
Mergaitės,aš laukiu atsakymo. Kaip su PhotoScape 2nuotraukas įdėti į rėmelį?

o vieną moki įdėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 01 04, 12:14)
parašyk až padėsiu  mirksiukas.gif
Papildyta:

o vieną moki įdėti? smile.gif

Taip moku
Atsakyti
Sveikos merginos, bandau ir as jungtis i jusu rata, jei priimsit... blush2.gif
Tokia nuostabi temele, gaila kad tik pries pora dienu jus radau, tiek groziu cia pridejusios, kad net akys raibsta blink.gif Saunuoles, kad kuriat ir dalinaties tuo groziu su kitais thumbup.gif As taip pat pradejau nagrineti GIMP programele, remeli ant nuotraukos uzdeti kazkaip pavyko is pirmo karto, (aisku truputi skaitinejau apie ta programele) dabar bandysiu kazka kurti pati, tikiuosi pavyks, gal ne is pirmo karto, bet bandysim... smile.gif
Papildyta:
Beje, kol dar nemoku pati tokiu groziu pasidaryti, gal kuri turit remeliu krikstynoms??? blush2.gif Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Auksine Airiduko mamyte o man i az negalit photoshop atsisiuntimo nebandymo laikotarpiuj klausimu padet?? 4u.gif

beto yra toks klausimas .. udeduremeliir noriusumazint nuotrauka kad atitiktu normaliai veidas formoj , kokiu budupadaryti tai ?? ar aisqkiai paklausiau ?? busiu labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Mergytės, turiu klausimą. Padaryt tai padaryti su photoshopu popieriukus, bet kur juos po to atspausdinti? Gal galėtumėt atsakyti? Arba kalendorius kur spausdinant? Dėkui
Atsakyti
Bet jau as popieriukus ant paprastu lapu spausdintuvu spausdinu 4u.gif bet jei neturit neskit i copy1 arba kur spausdina spalvotai 4u.gif o del kalendroiaus nzn .. nedarius dar ax.gif bet manau kad ant foto popieriaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesse @ 2009 01 04, 13:30)
Auksine  Airiduko mamyte  o man i az negalit photoshop atsisiuntimo nebandymo laikotarpiuj klausimu padet??  4u.gif

beto yra toks klausimas ..  udeduremeliir noriusumazint nuotrauka kad atitiktu  normaliai veidas formoj , kokiu budupadaryti tai ?? ar aisqkiai paklausiau ?? busiu labai dekinga uz pagalba  4u.gif

parašiau až tau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kuuzia @ 2009 01 04, 13:33)
Mergytės, turiu klausimą. Padaryt tai padaryti su photoshopu popieriukus, bet kur juos po to atspausdinti? Gal galėtumėt atsakyti? Arba kalendorius kur spausdinant? Dėkui

bent jau aš tai nešiau daryti kur daro nuotraukas kalendorių man padare ant tokio foto popieriaus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2009 01 04, 12:33)

bent jau photoshope tai viskas taip pat ir su dviem ir trim nuotraukėlėm yra,viską darai tą patį kaip ir dėdama vieną į rėmelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 01 04, 12:33)
Mergytės, turiu klausimą. Padaryt tai padaryti su photoshopu popieriukus, bet kur juos po to atspausdinti? Gal galėtumėt atsakyti? Arba kalendorius kur spausdinant? Dėkui

Saldainių popierielius tai spausdinau spalvotu printeriu ant paprasto popieriaus, ns nemažai reikėjo, o kalenorius dariau stalinius, tai spausdinau copy1 ant trputį storesnio ir slidesnio popieriaus, tai thumbup.gif gavosi, net ir geriau nei foto, patogiau sulankstyti buvo, o ir spausdinimo kokybė man patiko.
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2009 01 04, 12:33)
Mergytės, turiu klausimą. Padaryt tai padaryti su photoshopu popieriukus, bet kur juos po to atspausdinti? Gal galėtumėt atsakyti? Arba kalendorius kur spausdinant? Dėkui


as saldainiu popieriukus spausdinau namuose, o kalendoriu tai nesiau i copy1, o be to mano pazystamai net nedare kalendoriaus ant foto popieriaus fuji salone , nes ant foto popieriaus kalendorius labai blizges.
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2009 01 04, 17:23)
as saldainiu popieriukus spausdinau namuose, o kalendoriu tai nesiau i copy1, o be to mano pazystamai net nedare kalendoriaus ant foto popieriaus fuji salone , nes ant foto popieriaus kalendorius labai blizges.

tai galima matini popieriu pasirinkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 04 sausio 2009 - 16:43
Snieguole kaledorius rusiskas

Kalendar_Snegurka.rar - 22.8 Mb
Atsakyti