Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(nerida @ 2008 11 21, 22:49)
spaudi
Сброс параметров >spaudi parinkti issirenki fotke is kompo tada nuimi visas varneles,ir vietoj 180 irasai 300,ir spaudi 3agry3ut,nukopijuoki trecia nuoroda ir idedi i super mamas.


blush2.gif o kur rast ta Сброс параметров ax.gif blush2.gif kai atsidarau pagrindini lapa kur eit toliau . aciu.
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2008 11 21, 23:04)
blush2.gif o kur rast ta Сброс параметров  ax.gif  blush2.gif kai atsidarau pagrindini lapa kur eit toliau . aciu.

Desinej pusej turi buti 4u.gif
Atsakyti
Na, teks man gyvent be rėmelių verysad.gif
Nerodo jokių nei žalių, nei kitokių rodyklių....... nei sluoksnių lentelių...
Atsakyti
ristina yra nemazai gimp pamokeliu,pasiskaityk ir tikrai pavyks,is pradziu ir man niekaip nesigavo.nenusimink 4u.gif
Atsakyti
Nerida, o kokio butent tau kalendoriaus reikia? as senoj temoj nemazai sukelus buvau.
Sitas is intero tik kalendoriu lietuviska padariau. smile.gif

user posted image

o cia mano
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Valio naujai temoj, kaip as jos laukiau clap.gif clap.gif clap.gif
Dabar vel nesitraukiu nuo kompo, sitiek grozio prideta clap_1.gif
Atsakyti
[quote=nerida,2008 11 22, 13:18]
ristina yra nemazai gimp pamokeliu,pasiskaityk ir tikrai pavyks,is pradziu ir man niekaip nesigavo.nenusimink 4u.gif
[/qukaip man ideti foto i kalendoriu pradejau dirbti su gimp, niekaip nemoku zalia visai , gal kas padetu?
Atsakyti
Atiliuk as dauguma tavo kalendoriu turiu,bet va per isrankuma vis negana,neissirenku,nireciau ant vieno lapo kad butu ir ne vaikiskas,su 3-5 nuotraukelem,arba kad ant lapo butu po tris menesius blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
atsiprasau uz klaideles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 11 22, 10:08)
Na, teks man gyvent be rėmelių  verysad.gif
Nerodo jokių nei žalių, nei kitokių rodyklių....... nei sluoksnių lentelių...



tai kai nueisi sluoksnis>naujas sluoksnis toliau eik dialogai>sluoksniai,ir matysi du sluoksnius: remelio ir kur foto, tada temk remeli ant foto, jei neuzsides tada apacioje matyt turetum rodykle zalia i virsu. 4u.gif
Papildyta:

kaip ikelt remeli ir pan. i si foruma help.gif blush2.gif nesuprantu kur ten tame rusiskame tinklalapyje eit, nesuprantu rusiskai todel nerandu as to Сброс параметров .desineje puseje tai ten kur Главная :: Правила :: Галереи :: Новости :: О проекте :: Контакты :: Реклама
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti


kaip ikelt remeli ir pan. i si foruma help.gif blush2.gif nesuprantu kur ten tame rusiskame tinklalapyje eit, nesuprantu rusiskai todel nerandu as to Сброс параметров .desineje puseje tai ten kur Главная :: Правила :: Галереи :: Новости :: О проекте :: Контакты :: Реклама
g.gif g.gif g.gif
[/quote]

PIRMIAUSIAI PER BROWSE ĮKELK NUOTRAUKĄ IR UŽKRAUK,JAU TADA ATSIRAS TIE PARAMETRAI mirksiukas.gif
Atsakyti

PIRMIAUSIAI PER BROWSE ĮKELK NUOTRAUKĄ IR UŽKRAUK,JAU TADA ATSIRAS TIE PARAMETRAI mirksiukas.gif
[/quote]

browse yra pagrindiniame lape?bet man neatidaro.gal per didelis paveikslelis?
Atsakyti


browse yra pagrindiniame lape?bet man neatidaro.gal per didelis paveikslelis?
[/quote]

ČIA MES TIKIUOSI APIE RADIKAL PUSLAPĮ KALBAM? ax.gif

ATSIDARO PAGRINDINIS PSL. PER BROWSE ĮKELI NORIMĄ RĖMELĮ (zagruzit) IR PALAUKI KOL JIS UŽSIKRAUNA. PO TO REDAKTIROVAT (TADA NUIMI VISAS VARNELES IR VIETOJ 180 PARAŠAI 300),SPAUDI PRIMENIT IR NUKOPINI 3 NUORODĄ Į FORUMĄ mirksiukas.gif

Papildyta:
NA,DAR KELETAS IŠ INTERNETO bigsmile.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti