Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

O gal turit toki remeli, kad butu parasyta pvz AS IR Mano seima arba paprastai MANO seima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 12 22, 15:54)

lotute nuotraukos ryškumą sumažinsi pareguliavusi saturation.

o kaip tai padaryti? blush2.gif aš šiame reikale visai žalia 4u.gif
Atsakyti
Superbaba, o tu gali ant betkurio patinkancio remuko ta uzrasa uzdeti smile.gif


vysniu_mergaite, i sveikata
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif
jungiuosi ir as i jusu rata. kiek visokiu grozybiu as cia pas jus radau!!!!!!!!!
pagauta ikvepimo, parsisiunciau ir as photoshopo cs2. tai dabar tik reminu jusu kurtais remeliais, ir darau kalendorius biggrin.gif
aciu thumbup.gif
kai ismoksiu butinai paisdalinsiu savo kuryba tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 12 23, 11:11)
sveikos mergaites 4u.gif
jungiuosi ir as i jusu rata. kiek visokiu grozybiu as cia pas jus radau!!!!!!!!!
pagauta ikvepimo, parsisiunciau ir as photoshopo cs2. tai dabar tik reminu jusu kurtais remeliais, ir darau kalendorius biggrin.gif
aciu thumbup.gif
kai ismoksiu  butinai paisdalinsiu savo kuryba tongue.gif

tai gal jau padarei kalendoriu?kaip tu ji darai?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 12 23, 02:12)
o kaip tai padaryti? blush2.gif aš šiame reikale visai žalia  4u.gif

IMAGE - ADJUSMENTS - HUE/SATURATION
Atsakyti
lotute, jei radai cia patinkanti kalendoriu tai i ji ikelk foto kaip ir i betkuri kita remuka, o jei nori pasidaryti savo tai cia kazkur ikeliau kalendoriaus skaiciukus juos uzdek ant norimo fono (gali walpaper'io) palik vietos remukui, ismusk skyle remelyje ir viskas, kelk norima foto i remuka smile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti
Aš šiandien likau patenkinta atspausdintais kalendoriais, pasidariau net ne vieną variantą tai užteks dovanų ir močiutėms ir draugams thumbup.gif Spausdinau Copy1, padariau ir ant sienos A3 formato ir ant stalo sulenkiamus su vaizdais iš abiejų pusių. Reiks nufotkint ir pasirodyt ax.gif
Labai ačiū visoms už pasidalintus kalendorius aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2008 12 23, 15:35)
Aš šiandien likau patenkinta atspausdintais kalendoriais, pasidariau net ne vieną variantą tai užteks dovanų ir močiutėms ir draugams thumbup.gif  Spausdinau Copy1, padariau ir ant sienos A3 formato ir ant stalo sulenkiamus su vaizdais iš abiejų pusių. Reiks nufotkint ir pasirodyt  ax.gif
Labai ačiū visoms už pasidalintus kalendorius  aciuks.gif

o as nusiunciau tik siandien eurokosfoto, nu tiek to galvoju po kaledu dar galima dovanot, bet kai pamaciau patvirtinimo data sausio 6 blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif nu ka jau uzsakiau tai ka padarysi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda-Gema @ 2008 12 23, 16:07)
o as nusiunciau tik siandien eurokosfoto, nu tiek to galvoju po kaledu dar galima dovanot, bet kai pamaciau patvirtinimo data sausio 6  blink.gif  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  nu ka jau uzsakiau tai ka padarysi  doh.gif

Aš tai spalvotu printeriu spausdinau ant storesnio ir slidesnio popieriaus, o ne foto, visai neblogai atrodo thumbup.gif o ir stalinius kalendorius sulnkstyti lengviau. Taigi ir greitai ir gerai clap.gif
Atsakyti
gal ir keistas bus mano klausimas, bet kas nors gal pagelbes smile.gif kur jus randate tokiu grozybiu? kokius raktinius zodzius naudojate google.lt ieskant remeliu, fonu ar siaip paveiksliuku? blush2.gif
Atsakyti