Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

vysniu mergaite aciu,viska labai aiskiai parasei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 22, 10:53)
vysniu mergaite aciu,viska labai aiskiai parasei  4u.gif

Na ir šaunu biggrin.gif Aš tą būdą sugalvojau kai man reikėjo nestandartinio dydžio nuotraukų į rėmelius, o nei viename salone nesiėmė to padaryti. Tai dabar klientams gera būnu ir padarau, kai prašo smile.gif
Atile, labai gražus rėmukas 4u.gif Pasiskolinsiu jei galima, seneliams ruošiame dovanėlę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji_deiva @ 2008 12 20, 20:49)
na jei dar kas neiseitu bandyk pasiziureti cia


Labai ačiū, labai padėjo nuoroda, pagaliau dašilo, ką ne taip dariau ir pagaliau pavyko, bandysiu nešt spausdinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 12 22, 10:11)
Na ir šaunu  biggrin.gif  Aš tą būdą sugalvojau kai man reikėjo nestandartinio dydžio nuotraukų į rėmelius, o nei viename salone nesiėmė to padaryti. Tai dabar klientams gera būnu ir padarau, kai prašo  smile.gif
Atile, labai gražus rėmukas  4u.gif  Pasiskolinsiu jei galima, seneliams ruošiame dovanėlę  ax.gif


smile.gif nu tai gera tu darbuotoja,daugiau tokiu galetu buti mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites, i remelius idejau foto, remelis toks blednesnis yra, o foto labai ryski, kaip reikia pamazinti jo ryskuma?
Atsakyti
nezinau,gal jau kas klause,bet noriu suzinot kokio ismatavimu turi but foto su remeliais,kad foto studijoj padarytu neapkarpe nieko?ir kaip nustatyt tuos ismatavimus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 22, 16:08)
nezinau,gal jau kas klause,bet noriu suzinot kokio ismatavimu turi but foto su remeliais,kad foto studijoj padarytu neapkarpe nieko?ir kaip nustatyt tuos ismatavimus? blush2.gif

viskas surašyta keletų pusplapių atgal mirksiukas.gif tik va kartais kažkodėl skirtingos firmos, skirtingas foto gamina, jei daraisi kokiam vietiniam fotosalone, gali padaryti visaip, tada geriausia pasiklausti laboranto

lotute nuotraukos ryškumą sumažinsi pareguliavusi saturation.

Irce6, man savaime suvokiama, kad ne visi gali viską mokėti, tai būna malonu padėti ax.gif jei tik galiu.

Atsakyti
gal kas galetu dar karta paaiskint,nes tikrai nesuprantu blush2.gif tuos ismatavimus rasyt atsidarius nauja lapa? tada 10*15 ganas labai mazutis lapukas ten irasius.o jei padarius ir kirpt,tai man ten niekas nesikerpa g.gif nu gal kas galetumet paaiskint? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 22, 18:14)
gal kas galetu dar karta paaiskint,nes tikrai nesuprantu blush2.gif tuos ismatavimus rasyt atsidarius nauja lapa? tada 10*15 ganas labai mazutis lapukas ten irasius.o jei padarius ir kirpt,tai man ten niekas nesikerpa g.gif nu gal kas galetumet paaiskint? blush2.gif

reikia nusistatyti matavimo vienetus "cm", o tu tikriausiai palieki nurodytus matavimus - todel tau gaunasi mazas lapas.
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2008 12 22, 18:35)
reikia nusistatyti matavimo vienetus "cm", o tu tikriausiai palieki nurodytus matavimus - todel tau gaunasi mazas lapas.

aha blush2.gif o tai virsuj rasyt 10,2 o sekanciam 15,2? tada uztempiu remeli ant to balto lapo ir man telpa tik puse remelio g.gif
Papildyta:
ai dar rezoliucija pasikeist?o kokia daryt?maciau 300 per didele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 22, 19:26)
aha blush2.gif o tai virsuj rasyt 10,2 o sekanciam 15,2? tada uztempiu remeli ant to balto lapo ir man telpa tik puse remelio g.gif
Papildyta:
ai dar rezoliucija pasikeist?o kokia daryt?maciau 300 per didele g.gif

photoshope 7 darydavau 300 rezoliucija, bet davar turiu CS3 - tai pati net nzn koki daryti.... tau eksperimentuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2008 12 22, 21:25)
photoshope 7 darydavau 300 rezoliucija, bet davar turiu CS3 - tai pati net nzn koki daryti.... tau eksperimentuoju  mirksiukas.gif

pas mane irgi cs3 drinks_cheers.gif
Atsakyti