Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(mazoji_deiva @ 2008 12 19, 10:55)
sveikutes
tikiuosi priimsit zalia naujoke? senokai cia jau ziurineju. viskas prasidejo nuo to, kad ieskojau remeliu kruopos nuotraukoms, o dabar pati uzsimaniau ismokti tokias grozybes daryti. atradau daug labai visokiu forumu, bet noriu pasidalinti vienu puslapiukiu, na tikiuosi kad as apie ji ne is cia suzinojau, nes man jau maisosi is kur ka siunciausi ax.gif stai cia yra daug elementu tinkamu photosopo remialiams ar foto apdorojimams, tie elementai geros kokybes. kai sukursiu pirma sedevra, butinai parodysiu mirksiukas.gif


tikrai geras puslapiukas thumbup.gif
Atsakyti
Jus pacios darote siuos nuostabius remelius, o gal sm yra pamokeles kaip juos daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 19, 13:56)
Jus pacios darote siuos nuostabius remelius, o gal sm yra pamokeles kaip juos daryti? blush2.gif

neblogos pamokeles, nors seip ju pilna tik paieskoti tinkamiausiu reikia
Atsakyti
QUOTE(mazoji_deiva @ 2008 12 19, 13:47)
neblogos pamokeles, nors seip ju pilna tik paieskoti tinkamiausiu reikia

Oi kaip aciu jums thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji_deiva @ 2008 12 19, 10:55)
sveikutes
tikiuosi priimsit zalia naujoke? senokai cia jau ziurineju. viskas prasidejo nuo to, kad ieskojau remeliu kruopos nuotraukoms, o dabar pati uzsimaniau ismokti tokias grozybes daryti. atradau daug labai visokiu forumu, bet noriu pasidalinti vienu puslapiukiu, na tikiuosi kad as apie ji ne is cia suzinojau, nes man jau maisosi is kur ka siunciausi ax.gif stai cia yra daug elementu tinkamu photosopo remialiams ar foto apdorojimams, tie elementai geros kokybes. kai sukursiu pirma sedevra, butinai parodysiu mirksiukas.gif



QUOTE(mazoji_deiva @ 2008 12 19, 13:47)
neblogos pamokeles, nors seip ju pilna tik paieskoti tinkamiausiu reikia



Aciu aciu aciu,man kaip tik reikejo tu paveiksliuku,o ir pamokeles ne prosali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2008 12 19, 09:31)
Kaip grazu bigsmile.gif  wub.gif

O i tas dezutes galima kazka ideti? g.gif  O spausdinot ant foto popieriaus?

O maketus sioje temoje ieskot? blush2.gif


4u.gif galima dėti viską, kas tik tilptų. Aš dėjau saldainiukus. Ypatingai patenkinta dukros mokytoja buvo, gavus tokią nedidelę dovanėlę.
Spausdinau ant foto popieriaus.
Dėžučių maketukus šioje temoje buvo įdėjusi Atilė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 19 gruodžio 2008 - 15:16
labai daug graziu remeliu radom user posted image
Atsakyti
Aciu mergaites uz puslapiukus 4u.gif
Kazin kur dingo vysniu mergaite g.gif Man idomu,viena drauge prase padaryti remeli su mazes foto,nori 18x23 formatu,o as nzn kokio dydzio nauja lapa daryti,visu kitu formatu zinau,o sito ne doh.gif Ji cia patarimus dalino,gal kada uzsuks dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 19, 20:58)
nori 18x23 formatu

unsure.gif Kažkaip negirdėtas formatas šis. Ar tokiu formatu daro foto? Jei daro, tai mestelk po pora mm ir turėtų būt gerai. Bet pas mus fuji, net nėra jokių po 2mm užmetimų. Aiškiai laborantas pasakė, kad jei 10x15, tai nereikia 102mmx152mm... Tai ir man taip paliko neaišku. Nes dariausi dabar keliasdešimt nuotraukų, kaip vyšnių mergaitė sakė (su užmetimu po 2mm), tai visus tuos 2mm iš šonų ir nukirpo. Aišku, tikrai nedaug ir net nelabai matosi, bet, kai žinai, kaip buvai paruošus, tai..
Tai, čia turėtų, tikrai mūsų vyšnių mergaitė papasakot 4u.gif
Atsakyti
na stai mano pats pirmas darbelis, labai nekritikuokit smile.gif

user posted image

stai cia sablonas be foto

user posted image

labai visiems aciu kas pamoke ir padejo smile.gif
Atsakyti
mazoji-deiva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 19, 21:58)
Aciu mergaites uz puslapiukus  4u.gif
Kazin kur dingo vysniu mergaite   g.gif Man idomu,viena drauge prase padaryti remeli su mazes foto,nori 18x23 formatu,o as nzn kokio dydzio nauja lapa daryti,visu kitu formatu zinau,o sito ne  doh.gif Ji cia patarimus dalino,gal kada uzsuks dar  ax.gif

Niekur nedingau, kai neturiu ką pasakyti, tai ir rašyti nėra ką biggrin.gif mirksiukas.gif
O kur tokias foto daro? Nes kažkaip negirdėtas formatas....Nors va dabar pasižiūrėjau yra Fuji popierius 17.8(na čia jų tokie pavadinimai). Tai išeitų, kad spausdina ant jo, tada nuotrauka 18x23 turėtų buti 17.8 ant ....., va šito ir neišmastau, nes gali būti tie lygiai 23cm, o gali būti ir su kableliu.... Todėl padėti tikrai negaliu, reiktų klausti ten kur tokias foto gamina, bus paprasčiausia.

QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 19, 23:32)
unsure.gif  Kažkaip negirdėtas formatas šis. Ar tokiu formatu daro foto? Jei daro, tai mestelk po pora mm ir turėtų būt gerai. Bet pas mus fuji, net nėra jokių po 2mm užmetimų. Aiškiai laborantas pasakė, kad jei 10x15, tai nereikia 102mmx152mm... Tai ir man taip paliko neaišku. Nes dariausi dabar keliasdešimt nuotraukų, kaip vyšnių mergaitė sakė (su užmetimu po 2mm), tai visus tuos 2mm iš šonų ir nukirpo. Aišku, tikrai nedaug ir net nelabai matosi, bet, kai žinai, kaip buvai paruošus, tai..
Tai, čia turėtų, tikrai mūsų vyšnių mergaitė papasakot 4u.gif

Merginos, dalykas tas, kad mano išvardinti formatai yra standartiniai Lietuvoje, juos ne pagal savo mašiną, su kuria dirbu, surašiau, o bendrai, kokie turėtų būti standartiniai dydžiai. Nes pas mus yra įvairių formatų, bet jie nėra standartiniai tai tokių jums nerašiau, nes gi nebus tokiu pat kiekviename salone. O va šitie, kuriuos išvardinau turėtų būti visur. Kodėl pas Gitatuką nukarpė aš tikrai nežinau. Man reiktų į jų mašiną pažiūrėti, į programą, kurioje nustatyti formatai, tada pasakyčiau, kas ten yra ir kodėl taip atsitiko.O šiaip tokiais atvejais, jei atsitinka tokie dalykai, kad foto kitokios nei parašiau aš, lengviausia nueiti į fotosaloną ir paprašyti būtent jų mašinose nustatytų formatų tikslių išmatavimų.
Atsakyti