Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Sveikos darbštuolytės mamulytės 4u.gif
Gal netyčia kuri turit kalendorių su Hariu Poteriu, nes nupirkau dovanėlę krikštasūniui susijusią su Hariu Poteriu ir planavau ar taip ar taip daryt kalendorių su krikštasūnio foto. Tai pagalvojau jei ir kalendorius butų su Poteriu, nu baisiai gražus komplektukas gautųsi.
Būčiau labai dėkinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2008 12 17, 20:32)
senoj remeliu temoj tikrai yra titulinis vaikisko kalendoriaus puslapis smile.gif

Aciuuu, radau thumbup.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 12 17, 14:35)
cia seip smile.gif

user posted image


Grazus pakvietimai 4u.gif
O kaip juos butu galima panaudoti? g.gif juk jei atspausdinsi kaip nuotrauka, antroj pusej liks fotolaboratoriju uzrasai- popieriaus pav, kadru numeriai ir panasiai. Jau ten rasyt teksta kaip ir nelabai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2008 12 18, 14:15)
Grazus pakvietimai  4u.gif
O kaip juos butu galima panaudoti?  g.gif  juk jei atspausdinsi kaip nuotrauka, antroj pusej liks fotolaboratoriju uzrasai- popieriaus pav, kadru numeriai ir panasiai. Jau ten rasyt teksta kaip ir nelabai...  unsure.gif



as tai spauzdinu namuose,nusiperku foto popieriaus ir gaunasi liuks,antroj pusej jokiu uzrasu smile.gif
Atsakyti
4u.gif Parodau, pagal Atiles įdėtą maketuką. Tik sunku nufotografuot, bet šiaip labai gerai atrodo 'piramidė'
user posted image

Dar dariau dukrai tokias, bet jos visai nedidukės. 'Piramidės' didesnės.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 18, 17:14)
4u.gif Parodau, pagal Atiles įdėtą maketuką. Tik sunku nufotografuot, bet šiaip labai gerai atrodo 'piramidė'
user posted image

Dar dariau dukrai tokias, bet jos visai nedidukės. 'Piramidės' didesnės.
user posted image



kaip fainiai wub.gif reiks mociutems tokius padaryti (piramides) rolleyes.gif

Aciu Gitatuka,kad parodei thumbup.gif
Atsakyti
fIOLITA, TOKIUS DALYKUS PVZ KVIETIMUS, ATVIRUTES, GERIAUSIA DARYTI SU PRINTERIU ANT FOTOPOPIERIAUS smile.gif


GITATUKA, AS APAKUS KOKS GROZIS. PATI NESU ISBANDZIU ACIU KAD PARODEI KAS GAUNAS


NERIDA, KADA PRIE PROGOS GAL ISEIS PATAISYTI TUOS REMUKUS, DABAR MAN LAIKO TRUKUMAS smile.gif O GAL KAS ANKSCIAU UZ MANE SUSPES smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 18, 17:14)
4u.gif Parodau, pagal Atiles įdėtą maketuką. Tik sunku nufotografuot, bet šiaip labai gerai atrodo 'piramidė'
Dar dariau dukrai tokias, bet jos visai nedidukės. 'Piramidės' didesnės.


Kaip grazu bigsmile.gif wub.gif

O i tas dezutes galima kazka ideti? g.gif O spausdinot ant foto popieriaus?

O maketus sioje temoje ieskot? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes
tikiuosi priimsit zalia naujoke? senokai cia jau ziurineju. viskas prasidejo nuo to, kad ieskojau remeliu kruopos nuotraukoms, o dabar pati uzsimaniau ismokti tokias grozybes daryti. atradau daug labai visokiu forumu, bet noriu pasidalinti vienu puslapiukiu, na tikiuosi kad as apie ji ne is cia suzinojau, nes man jau maisosi is kur ka siunciausi ax.gif stai cia yra daug elementu tinkamu photosopo remialiams ar foto apdorojimams, tie elementai geros kokybes. kai sukursiu pirma sedevra, butinai parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji_deiva @ 2008 12 19, 11:55)
sveikutes
tikiuosi priimsit zalia naujoke? senokai cia jau ziurineju. viskas prasidejo nuo to, kad ieskojau remeliu kruopos nuotraukoms, o dabar pati uzsimaniau ismokti tokias grozybes daryti. atradau daug labai visokiu forumu, bet noriu pasidalinti vienu puslapiukiu, na tikiuosi kad as apie ji ne is cia suzinojau, nes man jau maisosi is kur ka siunciausi ax.gif stai cia yra daug elementu tinkamu photosopo remialiams ar foto apdorojimams, tie elementai geros kokybes. kai sukursiu pirma sedevra, butinai parodysiu mirksiukas.gif

Va čia tai super didelis tau notworthy.gif tai ko man ir reikėjo viskas vienoj vietoj
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 12 19, 12:03)
Va čia tai super didelis tau notworthy.gif tai ko man ir reikėjo viskas vienoj vietoj

prasom mirksiukas.gif
Atsakyti