Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif alc.gif
Atsakyti
labai grazus remeliai, beveik visus ir issisaugojau wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda-Gema: 16 gruodžio 2008 - 11:40
bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

issisemiau biggrin.gif lauksim kitu svenciu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 16 gruodžio 2008 - 14:07
Atile, nuostabiu darbu cia pridejei bigsmile.gif 4u.gif Bet kodel visur kur yra menesiai, tas skaicius 09 kabo, man tai nesiziuri blush2.gif Tik nesupyk 4u.gif Kur nera metu skaiciaus, tai gal ie nieko, bet kitur man jau akys raibsta nuo tu 09 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 16 gruodžio 2008 - 14:11
4u.gif nuostabus remeliai, prisisiunciau ju tiek, kad uzteks visam likusiam gyvenimui biggrin.gif Bet labiausiai mane dziugina visu cia siuntusiu nuosirdumas ir negailejimas nei patarimu, nei remeliu - mums, nemokancioms, bet norincioms juos tureti. ACIU LABAI. Mano sirdyje Jusu visu deka tikros Kaledos 4u.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif santa2.gif
Atsakyti
Aciu uz nuostabius remelius ir kalendorius wub.gif 4u.gif ka mes be jusu darytume blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Linksmu artejanciu svenciu 4u.gif
Atsakyti
Gadiga, kitokio sablono neturiu, o juk geriau savus sukurti nei mano naudoti jei akys raibsta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
cia seip smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nuostabus kvietimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


cia is interneto idesiu smile.gif user posted image
Papildyta:
radau internete grazius dalykelius tik uzrasas rusiskas verysad.gif verysad.gif gal kas galetu padaryti lietuviska blush2.gif
user posted image
user posted image newyear.gif newyear.gif newyear.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif
Atsakyti
O gal turit ar buvo sitoje temoje titulinis lapas vaikiskam kalendoriui?
Atsakyti
senoj remeliu temoj tikrai yra titulinis vaikisko kalendoriaus puslapis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 12 08, 13:43)
pastatomas

user posted image




Mamytes, gal kuri turit panasiu darbeliu 4u.gif , pasidariau viena, taip patiko, noretusi dovanom skirtingu smile.gif , buciau dekinga
Atsakyti