Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Ristina @ 2008 11 21, 17:59)
Aš dirbu su GIMP  ax.gif


tai sukeisk sluoksnius
Papildyta:
aciu dar karta neridai uz pamokele. dabar tik kepu kalendorius ir paveikslelius. biggrin.gif
Atsakyti
Aš ant rėmelio spaudžiu -> keisti/kopijuoti. Tada ant nuotraukos ->keisti/kopijuoti. Tuomet vėl ant rėmelio-> keisti/Įdėti. Va, čia man ir kyla klausimas g.gif blink.gif nes įdedu nuotrauką, ir ji nukanda visus pagražinimus blink.gif
Atsakyti
tada spaudi sluoksnis-naujas sluoksnis,ir kairej pusej kur matai abu sluoksnius,imi remeli ir uztempi ji ant foto
Papildyta:
pasiskaityk senaja remeliu tema ten tikrai smulkiai aprasiusi kas kaip
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 11 21, 18:57)
Aš ant rėmelio spaudžiu -> keisti/kopijuoti. Tada ant nuotraukos ->keisti/kopijuoti. Tuomet vėl ant rėmelio-> keisti/Įdėti. Va, čia man ir kyla klausimas  g.gif  blink.gif nes įdedu nuotrauką, ir ji nukanda visus pagražinimus  blink.gif



kai ikeli i remeli nuotrauka. irankineje yra istempimo irankis ir nuotrauka pasidarai tokia kokios tau reikia mazini ar didini, tada paspaudi istempti. paskui spaudi sluoksnis->naujas sluoksnis.kaireje puseje matai du sluoksnius vienam nuotrauka kitam remelis, taigi imi remeli ir uztempi ant nuotraukos. tada nuotrauka turi atsirasti remelio viduje. su perkelimo irankiu paslankioji ja kaip nori. stai ir viskas
Atsakyti
klev.parodyk savo darbuka koki,smagu kad ismokai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2008 11 21, 19:10)
klev.parodyk savo darbuka koki,smagu kad ismokai 4u.gif



nezinau kai ikelti g.gif cia kazkur skaiciau kad reikia ikelti i interneta (rusiska tinklalapi) ir tik tada
Atsakyti
reikia ikelti i radikal.ru,ten nuimi visas varneles kur yra parametrai ir vietoj 180 irasai 300,nukopijuoji trecia nuoroda ir ikeli i super mamas.sekmes
Atsakyti
Aš ir nuotrauką, ir rėmelį matau atskiruose languose. Ir jų tempti man neleidžia.
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 11 21, 19:20)
Aš ir nuotrauką, ir rėmelį matau atskiruose languose. Ir jų tempti man neleidžia.


na ar gavosi? jei ne tai paimk remeli ir tempk ant foto jei nesitempia tai matysi apacioje rodykle zalia jei rodys i virsu tai paspausk ant jos ir uz remelio but turetu foto.
Atsakyti
tai pas tave gal nerodo sluoksniu,irankinej kazkur po visais irankiais turi but rodykliuke ja paspaudus turi rasti kad atidarytu sluoksniu lentele
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2008 11 21, 20:08)
tai pas tave gal nerodo sluoksniu,irankinej kazkur po visais irankiais turi but rodykliuke ja paspaudus turi rasti kad atidarytu sluoksniu lentele



nerida gal galite pasakyti kur tam rusiskame tinklalapyje eiti norint ikelti foto, nes rusiskai nesuprantu. g.gif blush2.gif
Atsakyti
spaudi
Сброс параметров >spaudi parinkti issirenki fotke is kompo tada nuimi visas varneles,ir vietoj 180 irasai 300,ir spaudi 3agry3ut,nukopijuoki trecia nuoroda ir idedi i super mamas.
Atsakyti