Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(janiku @ 2008 12 11, 15:13)
tai nejau niekas nezino kur gauti kalendoriuku bet be vietos nuotraukoms


APIE TOKIUS KALBATE? ax.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image

JEI NETIKS,PARAŠYKIT MAŽDAUG KOKIŲ PAVEIKSLĖLIŲ NORĖTUMĖT mirksiukas.gif .
Atsakyti
labas vakaras!
padekit man blondinei blush2.gif kaip jus tuos remelius parsisiunciat ir kaip ysikelet savo foto nes man cia niekas nesigauna as cia nieko nesuprantu o taip niorisi pasidaryti graziu foto... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija25 @ 2008 12 12, 00:57)
labas vakaras!
padekit man blondinei  blush2.gif kaip jus tuos remelius parsisiunciat ir kaip ysikelet savo foto nes man cia niekas nesigauna as cia nieko nesuprantu o taip niorisi pasidaryti graziu foto... blush2.gif

Parsiusti nesunku,tiesiog spausk ant norimo remelio,palauk kol jis uzsikraus ir tada spaudi desini peles kl.ismes lentele,pasirenki SAVE AS (arba paveiksleli irasyti,priklauso nuo narsykles) nu ir pasirenki kur nori kompe issisaugoti,tik nepamirsk kur saugaisi,kad paskui rastum mirksiukas.gif
Na,o kad ideti nuotrauka i parsisiusta remeli,reikia tureti programa pvz.PHOTOSHOP arba GIMP,jei turi kuria yra nemazai pamoku,tik paieskoti reikia smile.gif
Atsakyti
Mergaites vakare ikelsiu kova, tik dabar pastebejau kad jo nerodo, ir zinute pamaciau dabar, soryy smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 12 gruodžio 2008 - 10:38
gal biski ne i tema bet visai neblogos kaukes pdf formatu:

zebro
katino
gipopotamo
liuto
lapes
pandos
pirato
peledos
suns




http://uploading.com...kaukes.zip.html


Ps :tik nelabai moku jas padidinti ,gal kas parsisuntes issiaiskins
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrine: 12 gruodžio 2008 - 10:47
sveikutes blush2.gif gal kartais turite kokiu remeliu , kad butu rugsejo pirmajai ax.gif arba as pirmoke 4u.gif
Papildyta:
darau kalendoriu ir rugseji mano panele keliaus i pirmaja klase tai labai reiketu tokiu remeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 12 12, 00:19)
APIE TOKIUS KALBATE? ax.gif

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

JEI NETIKS,PARAŠYKIT MAŽDAUG KOKIŲ PAVEIKSLĖLIŲ NORĖTUMĖT mirksiukas.gif .

ot aciu ot saunuole savo mokinukams spausdinsiu. Nedaug turiu kaip kaimo mokykloje tik 9 ir skirtingus tai jiems bus dziaugsmo. O jei turite daugiau ir dar kiek laisvo laiko tai ir darzelinuku grupei atspausdinsiu. Didelis aciu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
cia kovas

user posted image


Janiku as kita savaite padarysiu, jei dar nebus velu
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 12 12, 16:18)
cia kovas

user posted image
Janiku as kita savaite padarysiu, jei dar nebus velu

jei iki treciadienio ne o be to gal voju ir po atostogu galesiu padovanoti ir kaip priziukus panaudoti aciu uz jusu geruma
Atsakyti
Imetu keleta gražių remuku iš interneto [img]http://u.stats.lt/i/20081212154719/844c2656af52.png[img]
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 12 12, 15:49)
Imetu keleta gražių remuku iš interneto

bigsmile.gif grazus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 12 gruodžio 2008 - 16:30
per laisva minutele prikepiau bet labiau tiktu temai "kalendorius" na bet cia prase cia keliu

janiku, dar ir tvarkarasciai vaikuciams butu i tema, ju prikeliau ar sitoj ar ankstesneje temoje smile.gif


user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image


Papildyta:
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Papildyta:
cia rugsejo pirmai, is intero smile.gif

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti