Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Atile. žinoma nieko prieš mirksiukas.gif Jei tik patinka, tam ir įdėjau, kad pravesrstų kam nors.
Aš daugiau montažais užsiimu, tai pas mane nei rėmelių nei kalendorių tokių yra, kaip jūs sukuriat 4u.gif Už tai grožiuosi jūsų darbeliais smile.gif

QUOTE(Irce6 @ 2008 12 09, 16:56)
Man cia toks klausimas ne i tema iskilo,vysniu mergaite tu cia apie formatus rasei,o jei as darau montaza tai ir galiu kaip remeliams atidaryti nauja dokumenta,uztempti norima fona,tada ikelt koki iskirpta objekta?Kad krastu baltu neliktu,nes kai kuriu lieka kai padaro fotoatelje  ax.gif
Nu gal supratai ko klausiu,is anksto dekui  4u.gif

Žinoma gali, aš visada taip darau, šitaip visada galima daryti, kai ruošiesi darbelį spausdinti mirksiukas.gif

Merginos, o gal galit pasakyti, kaip jūs spausdinat etiketes gėrimams? Ar paisote kokių nors išmatavimų? paruošiau vyrui staigmeną, 6-sioms metinėms kartu, ryt reikia nunešt spausdint, bet kaip man žinot, ar ne per didelės bus unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnių_mergaitė: 09 gruodžio 2008 - 22:38
Vysniu mergaite aciu tau,jau dabar viska darysiuosi kaip tu mokei,nes nepatinka tie balti krastai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 12 09, 22:20)
Merginos, o gal galit pasakyti, kaip jūs spausdinat etiketes gėrimams? Ar paisote kokių nors išmatavimų? paruošiau vyrui staigmeną, 6-sioms metinėms kartu, ryt reikia nunešt spausdint, bet kaip man žinot, ar ne per didelės bus  unsure.gif ?

Aš darau ant A4 formato lapo. Maždaug žinau kokio dydžio reikės. Čia pvz
user posted image
etiketė yra ant didelio (1.5l) šampano butelio. Kur kraštuose aplink lapą yra skaičiukai, pagal juos ir apskaičiuoju. Ant mažo (0.7l) šampano butelio reikia daryti truputį mažesnes etiketes.
Atsakyti
Gitatuka, kokia grazi sampano etikete vajeeeeeeeeee, per naglai atrodys jei paprasysiu? blush2.gif

vysniu mergaite, as tai turiu sablona pagal ji padarau ir sukeliu visas 3 dalis ant A4 lapo ir spausdinu ant paprasto popieriaus, priklijuoju su piestukiniais klijais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 10 gruodžio 2008 - 09:44
QUOTE(Atile @ 2008 12 10, 09:44)
Gitatuka, kokia grazi sampano etikete vajeeeeeeeeee, per naglai atrodys jei paprasysiu?  blush2.gif

į až biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Atile @ 2008 12 10, 09:44)
visas 3 dalis ant A4 lapo ir spausdinu ant paprasto popieriaus, priklijuoju su piestukiniais klijais.

Aš spausdinu ant foto popieriaus, etiketės atrodo, kaip ledinės drinks_cheers.gif priklijuoju su pieštukiniais - neatsilupa.
Atsakyti
Merginos gal turite nuoroda kokia, kur galeciau pasirinkt remeliu tokiu nelabai vaikisku, su gelemis, romantisko stiliaus ir pan. ax.gif na kad butu ne vaikiski 4u.gif

ir siaip kokiu nuorodu remeliu gal turit, cia as viena gera is seniau turiu radus:

http://picasaweb.google.com/ruivinha31


bet is cia jau atsirinkau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 10 gruodžio 2008 - 11:51
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 10, 09:08)
Vysniu mergaite aciu tau,jau dabar viska darysiuosi kaip tu mokei,nes nepatinka tie balti krastai  4u.gif

biggrin.gif Tada daryk taip visada mirksiukas.gif Nėra už ką 4u.gif

QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 10, 09:44)
Aš darau ant A4 formato lapo. Maždaug žinau kokio dydžio reikės. Čia pvz
etiketė yra ant didelio (1.5l) šampano butelio. Kur kraštuose aplink lapą yra skaičiukai, pagal juos ir apskaičiuoju. Ant mažo (0.7l) šampano butelio reikia daryti truputį mažesnes etiketes.


QUOTE(Atile @ 2008 12 10, 10:44)
vysniu mergaite, as tai turiu sablona pagal ji padarau ir sukeliu visas 3 dalis ant A4 lapo ir spausdinu ant paprasto popieriaus, priklijuoju su piestukiniais klijais.

Aha, nu maždaug aišku, dabar atsispausdinau ant paprasto pop nespalvotą ir pažiūrėjau dydį, tai lyg ir pataikiau.
Ačiū, merginos 4u.gif

QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 10, 11:44)
Aš spausdinu ant foto popieriaus, etiketės atrodo, kaip ledinės drinks_cheers.gif priklijuoju su pieštukiniais - neatsilupa.

Ir laikosi tvirtai? bigsmile.gif Geras,kitą kartą pamėgsinsiu darbe atsispausdint ir priklijuot, nes dabar jau nunešiau ant plėvelės atspausdint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 12 10, 13:03)
Ir laikosi tvirtai? bigsmile.gif  rolleyes.gif

thumbup.gif Tikrai, net labai tvirtai laikosi. Su pieštukiniais klijais užtepus, prispaudus, kartais, net atlupt yra sudėtinga, jei susikreivuliuoja etiketė. Išbandyta jau labai daug kartų. Klijuoju visada ant viršaus (ant tikrųjų šampano etikečių), kad nereiktų mirkyti ir vargti, todėl savąsias etiketes darau truputį didesnes, kad uždengtų gamyklines.
Atsakyti
4u.gif as labai atsiprasau kad ne visai i tema , bet man labaai labai reiketu kalendiriu su vaikiskais paveiksleliais bet be vietos nuotraukoms
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 12 09, 14:11)
klev, sitas labai paprastas, is bedos gal tiks smile.gif mergaites gal grazesniu turi
dariau ant A4 lapo
user posted image

o gal koki panasu tik mergaitei su kokiom lelem ir rozini turite? g.gif blush2.gif ir dar su arkliais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigasss: 10 gruodžio 2008 - 18:20
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 04, 16:04)
Klev nzn ar aiskiai parasysiu  smile.gif

Atsidarai remeli photoshope.Paimi STAMP TOOL (kaip stampas toks).Tada nuspaudi ALT mygtuka ir su pele spaudi kur ant fono,geriau aisku salia to uzraso.Nu ir atleidi ALT ir paspaudi ant to uzraso.Taip darai kol jo nebelieka.As taip data nuo fotkiu nuimu  mirksiukas.gif



Labutis,as cia naujoke,taip ir prie fotoshopo blush2.gif Gal galit buti nuolaidzios ir padeti ax.gif Kur rasti ta "stamp tool"?
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2008 12 10, 18:58)
Labutis,as cia naujoke,taip ir prie fotoshopo  blush2.gif Gal galit buti nuolaidzios ir padeti  ax.gif  Kur rasti ta "stamp tool"?

kairej pusej stampas toks(zenkliukas) mirksiukas.gif
Atsakyti