Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Eveline @ 2008 12 03, 19:37)
apšvieskite mane žalią, kaip šiuos rėmelius visus panaudoti? Vakar pradėjau dirbti su TKexe kalender... ar reikia juos kaip nors išsaugoti? Kur juos dėti, kad kitąkart galima būtų juos panaudoti kaip šabloną?  blush2.gif

labai labai laukiu atsakymo.... 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

aš irgi dar tik pradedanti PhotoShop'e blush2.gif jau kiek visokio ghrožioo jūs čia prisidarėt bigsmile.gif wub.gif ir aš norėčiau išmokt blush2.gif

gal galit paaiškint, kaip į tuos rėmelius photoshop'e nuotraukas sukelt? g.gif gal kur internete yra pamokų, kaip tai padaryt? g.gif kai atsidarau rėmelį programoj, tai rodo Layer0, o vietos, kur turėtų būt nuotraukos, pilkai-baltai languotos g.gif nes ir vienaip ir kitaip bandau, nesigauna verysad.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

remeliai ne mano daryti, as tik ta karvike patalpinau smile.gif kazkodel patiko
Papildyta:
Estela yra tema "vien pamokeles"

Eveline, i txtkalendoriu galima kelti viska ka turi kompe, tai vadinas jei turi tokiu remeliu gali kelti tik po to vistiek su photosopu reiks foto ikelti i ta jau sumaketuota kalendoriaus lapa. jei nemoki dar su photosopu tai dek paparastas foto, graziai irgi gaunas smile.gif o pats kalendorius savaime ten issisaugo. kita kart kai atsidarysi ta programa matysi jau ten esancius kalendorius. bet geriau apie tai tau papasakos "kalendoriai" temos lankytojai smile.gif
Papildyta:
ir dar Estele, jei vieta kur turi buti foto yra languota tai yra gerai reiskias i "kiaura" liaudiskai tariant...kelk foto i ta remeli sumazink kiek reikia ir ziurek kad remelis butu ant foto o ne atvirksciai..po desine yra sluoksniai juos reikia sukeiti vietom...bet placiau temoje "vien tik pamokelees" sekmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 12 04, 13:45)
Estela yra tema "vien pamokeles"
ir dar Estele, jei vieta kur turi buti foto yra languota tai yra gerai reiskias i "kiaura" liaudiskai tariant...kelk foto i ta remeli sumazink kiek reikia ir ziurek kad remelis butu ant foto o ne atvirksciai..po desine yra sluoksniai juos reikia sukeiti vietom...bet placiau temoje "vien tik pamokelees"  sekmes biggrin.gif


ačiū 4u.gif einu mokytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 12 04, 13:45)
Eveline, i txtkalendoriu galima kelti viska ka turi kompe, tai vadinas jei turi tokiu remeliu gali kelti tik po to vistiek su photosopu reiks foto ikelti i ta jau sumaketuota kalendoriaus lapa. jei nemoki dar su photosopu tai dek paparastas foto, graziai irgi gaunas smile.gif  o pats kalendorius savaime ten issisaugo. kita kart kai atsidarysi ta programa matysi jau ten esancius kalendorius. bet geriau apie tai tau papasakos "kalendoriai" temos lankytojai smile.gif

Ačiū už atsakymą (nors vis tiek nesuprantu, kaip ji sten savaime išsisaugo). Toj temoj į mane nieks nekreipia dėmesio unsure.gif Bet nieko, bus gerai tiek kiek žinau ir moku... Vis tiek profesionalė kaip Jūs nebusiu unsure.gif
Atsakyti
Evelina busi busi, auksciau nosi as irgi taip pradejau biggrin.gif kai pasidarai kalendoriu ir isjungi programa tas kalendorius lieka, kita kart kai vel isijungi taves klausia "atiodaryti si faila" ar "sukurti nauja" (kazkas tokio) tai va jei auksciau pazymetas butent tas kalendorius kurio tau reikia spausk "atidaryti pzymeta" jei nori kito pazymek kita, jei nori naujo spausk "sukurti nauja" ir kelk viska ka turi kompe, nuotraukas paveiksliukus ir t.t. gal siek tiek padejau, pati neseniai parsisiunciau ta programa


o cia mano siandieninis darbas, gal kam pravers smile.gif sukeliau is kart ant A4 lapo, nezinau ar gerai padariau

user posted image
Atsakyti
as pati nemoku dar pasidaryt remelio tai nors ikelsiu is interneto.
prasau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
gal galit pasakyt kaip panaikint ta rusiska uzrasa ziema.
user posted image
Atsakyti
Klev nzn ar aiskiai parasysiu smile.gif

Atsidarai remeli photoshope.Paimi STAMP TOOL (kaip stampas toks).Tada nuspaudi ALT mygtuka ir su pele spaudi kur ant fono,geriau aisku salia to uzraso.Nu ir atleidi ALT ir paspaudi ant to uzraso.Taip darai kol jo nebelieka.As taip data nuo fotkiu nuimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 04, 16:04)
Klev nzn ar aiskiai parasysiu  smile.gif

Atsidarai remeli photoshope.Paimi STAMP TOOL (kaip stampas toks).Tada nuspaudi ALT mygtuka ir su pele spaudi kur ant fono,geriau aisku salia to uzraso.Nu ir atleidi ALT ir paspaudi ant to uzraso.Taip darai kol jo nebelieka.As taip data nuo fotkiu nuimu  mirksiukas.gif


o gal su gimp kaip panaikint gal galit pasakyt. nes as darau su gimp programa
Atsakyti
Atile papasakok kaip tu auksini rėmuka padarai tom etiketėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 04, 17:04)
Klev nzn ar aiskiai parasysiu  smile.gif

Atsidarai remeli photoshope.Paimi STAMP TOOL (kaip stampas toks).Tada nuspaudi ALT mygtuka ir su pele spaudi kur ant fono,geriau aisku salia to uzraso.Nu ir atleidi ALT ir paspaudi ant to uzraso.Taip darai kol jo nebelieka.As taip data nuo fotkiu nuimu  mirksiukas.gif

kaip man reikejo sito dalyko thumbup.gif aciu 4u.gif
Atsakyti