Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Irce6 kokie grazus, viena jau pasivagiau biggrin.gif

Funygirl, ne paslaptis cia jau kelis kartus minejau, is materinstvo.ru smile.gif negrazu kopijuoti nu bet superiniu darbu ten yra, reikia tik dydzius atsirinkti, labai daug mazu remeliu.

Gitatuka, aciu, tikrai pravers ir seniai salciai ir remeliai.
Atsakyti
Irce6 labai geras su tomis mergyčkomis, man kaip tik bus (tvarkysiu drauges mergaites nuotraukas gimtadieniui, dukra nes dovana dailintas nuotraukas fotoalbume)
Atsakyti

QUOTE(Atile @ 2008 12 01, 18:54)
Funygirl, ne paslaptis cia jau kelis kartus minejau, is materinstvo.ru  smile.gif  negrazu kopijuoti nu bet superiniu darbu ten yra, reikia tik dydzius atsirinkti, labai daug mazu remeliu.

materinstvo.ru yra gėris thumbup.gif , as ir nemažai iš ten esu nusigvelbus blush2.gif tik reikia laiko turet ten po archyvus pasikuist, nes tikrai daug mažų yra ax.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Noriu besilaukiančiai draugei padaryt kalendorių kur galėtu įdėt pilvuko nuotrauka, gal kas galit kokia įdėja pasiūlyt ax.gif Kažkaip pačiai vis pritrūksta kokios minties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 12 02, 09:49)
Noriu besilaukiančiai draugei padaryt kalendorių kur galėtu įdėt pilvuko nuotrauka, gal kas galit kokia įdėja pasiūlyt  ax.gif Kažkaip pačiai vis pritrūksta kokios minties  biggrin.gif

mirksiukas.gif kažką turiu - pažiūrėsiu
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 02, 10:36)
mirksiukas.gif kažką turiu - pažiūrėsiu

user posted image

user posted image

user posted image

Šitame reiktų išsivalyt užrašą rusišką
user posted image
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dekui mergaites uz ivertinimus blush2.gif As jusu ne viena darbeli issisaugau,labai jau grazus mirksiukas.gif
Kai laiko bus daugiau ikelsiu.
Atsakyti
gal galit imest nuoroda to materinstvo tiesiai i ta tema su remeliais?nes as rusiskai nei bum bum schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 12 02, 14:52)
gal galit imest nuoroda to materinstvo tiesiai i ta tema su remeliais?nes as rusiskai nei bum bum schmoll.gif



čia mirksiukas.gif
Atsakyti
jau panasius buvau padarius

remeliai 10*15, dariau pagal vysnines mergaites patarima

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti