Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Gitatuka @ 2008 12 01, 13:14)
drinks_cheers.gif dėkingos esame
Papildyta:

victory.gif Aš jau turiu atspausdintus kalendoriaus lapus, tiesa ne visus, nes dviejų Copy1 taip ir nenuskaitė, kad ir kiek jie ten vargo, mat MP aš užmetus nemažai, o jų aparatūros nenuskaitė  doh.gif , tad teks du mėnesius 'suresaizint'. O šiaip tai aš patenkinta rezultatu. 11lapų atspausdintų kainavo 47.80, bet čia gaunasi, net 4litai viršaus/ 1lapas. Inete kainos mažesnės nurodytos. O gal pasiskaičiavo, dar už vargą, kad ilgai užtruko bespausdinant doh.gif

Tai A3 formatas Copy1 ofise geros kokybes? O pavirsius matinis geriau?
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 01, 11:22)
Tai A3 formatas Copy1 ofise geros kokybes? O pavirsius matinis geriau?

Pas mane matinis, 190m/g popierius (sakė yra ir storesnių 250m/g). bet jaučiu, kad kitus kalendorius darysiu A4 formato, nes sumelė tokia nepamažinta gaunasi. Nors dydžiu A3 ir kokybe aš patenkinta. Gal kur kitur dar geresnė kokybė gaunasi, net nežinau, nes niekad nesispausdinau spaustuvėse. kažką skaičiau, kad 'bruknėj' gerai padaro.
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2008 12 01, 11:41)
Atiliuk o kazin man padarys fotke,jei po ja raso kokybe tinka tik perziurai kompiuteriu g.gif cia taip raso ikelus i eurokos nuotrauku kataloga unsure.gif
Papildyta:
grazuciai darbeliai 4u.gif

As ne Atile, bet atsakysiu.Padaryti padarys, bet ji gali buti nekokybiska mirksiukas.gif Gali vaizdas buti tokiais kvadrateliais "iseiti", gali "paplaukti" vaizdas. Zodziu, cia jie jau nepripazins savo broko, o jei jums tinka tai padarys. Nors as esu darius, pagal juos nekokybiska foto, tai man tiko, bet as dariausi 9x13, tai nelabai matesi, kas negerai.
Cia eurokosfoto pateikiama skale, kokia turi buti nuotrauku rezoliucija tinkama norimo formato spausdinimui:
user posted image
QUOTE(redux2 @ 2008 12 01, 11:51)
vyšnių_mergaitė ačiū , turiu dar klausimuka, šiaip vadovaujuosi tais formatais, bet kartais tenka daryti A3 formato koliažiukus, berots formata parinkau normalu (29,7x42), prieš tai vienoj vietoj nuotraukyte dariau buvo lyg ir tvarkoj, o kita kart nunešiau kitur, tai man jį apkarpė nevykusiai  blush2.gif  ir padarė didesne nei eina rėmeliai tie 30x40, nežinau ka blogai padariau  blush2.gif teko namie pačiai dar šiek tiek karpyt, Gal gali pasakyt ka blogai padariaum, nes paklausė ar 30x40 daryt  blush2.gif

Tai gal jie patys suklydo g.gif arba formatas pas juos vadinasi 30x40, bet nustatyta truputi kitaip, nes mes irgi turim viena formata kuri vadinam 15x21,spausdinam tik ant blizgaus popieriaus, bet jis yra 15.2x21.6, tad kaip ir neatitinka standartinio 15x21.... tai gal ir pas juos kas nors panasaus, tik neperspejo doh.gif na siaip, jei ji tikrai buvo didene, tai reikejo isimatuoti, nueiti atgal ir paklausti, kodel padare ne 30x40.... na cia variantu daug gali buti, bet as tik taip galvoju: arba suklydo, arba nustatymai kazkokie ne tokie unsure.gif

QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 01, 11:59)
Labai labai didelis Aciu uz paaiskinimus! 4u.gif

Nera uz ka 4u.gif

Atsakyti
4u.gif Žadėti Seneliai
user posted image
Papildyta:
Va, toks gavosi dovanų kuponas. Dariau broliukui, brolio draugės užsakymu. user posted image
Atsakyti
Dekui mergaites uz patarimus 4u.gif
Atile kaip visad stebini savo graziais darbais mirksiukas.gif
Gitatuka dekui uz senelius,labai faini smile.gif
Gal dar kuri galit patart,nu nelabai man kas gavosi su tuo CROP TOOL ,bandziau patikrint ar atitinka formatas,kaip kazkuri raset,nieko nesupratau,ziopla dar blush2.gif O ar verta tikrint jei raso jog dydis kazkur 3200x2500(arba nuo 1000 iki 2000)?Vistiek gali krastai likt balti?Gal supratot apie ka as cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 12 01, 13:22)
Gal dar kuri galit patart,nu nelabai man kas gavosi su tuo CROP TOOL ,bandziau patikrint ar atitinka formatas,kaip kazkuri raset,nieko nesupratau,ziopla dar  blush2.gif O ar verta tikrint jei raso jog dydis kazkur 3200x2500(arba nuo 1000 iki 2000)?Vistiek gali krastai likt balti?Gal supratot apie ka as cia  ax.gif

Nelabai supratau, kas ir kaip su tuo dydziu, svarbu islaikyti tinkama formata.
As darau taip:
Photoshop'e atsidarau nauja dok., irasau matmenis(sakykim nuotrauka bus spausdinama 10x15, jei kitas formatas atitinkamai kiti ismatavimai) 10.2x15.2(cia vertikali gausis, jei reikia horizontalios atvirksciai rasai 15.2x10.2, arba tiesiog rotate gali padaryti 90laipsniu kampu),rezolution visada rasau 150pixel/cm(pilnai uztenka) . Tada atsidarai tau reikalinga remeli ir nuotrauka, kuria desi i remeli. Pasizymi visa remeli, spaudi "copy", tada tam naujam lape, spaudi "paste". Remeli pasitampai, susimazini ar pasididini, kad tilptu i ta nauja lapa. tada taip pat su foto darai, keliesi i ta nauja lapa, kur jau yra remelis, jei foto ant remelio, tada sukeiti layers ir reguliuojies, kad svarbiausia foto vieta butu remelyje. Viskas, saugai, kaip jpg faila ir gali drasiai nesti spausdinti, tikra bus be baltu krastu ir nenukirps mirksiukas.gif
Tikiuosi supratai ka nors biggrin.gif
Atsakyti
vysniu-mergaite thumbup.gif

o as turiu pasidarius va toki kalendoriu is serijos "neregeta Lietuva", pora ikelsiu. cia su ta programa kur is temos "kalendoriai" visos siuncias, nebloga tokia jei kam sunkiau su fotosopu tai ten galima pasidaryti smile.gif

user posted imageuser posted image


Atsakyti
cia is interneto, man mintis labai patiko

user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
labutis visom mamytem ir ne mamytem, esu naujoke 4u.gif bet labai noreciau susidraugauti! labai grazus jusu remeliai daryti, keleta ju pasinaudojau, labai aciu!lauksiu naujienu! wub.gif
Atsakyti
Atile is kokio tinklapio tu cia tokiu grozybiu ikeliai? atrasyk i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo funnygirl-: 01 gruodžio 2008 - 16:29
Vysniu-mergaite labai aciu,dabar jau supratau 4u.gif

Snd padariau kelis remelius,ikeliu jusu teismui blush2.gif

user posted image

be uzraso
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 01 gruodžio 2008 - 17:17
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

is ineto
Atsakyti