Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(-Sandrita- @ 2008 11 30, 11:04)
mano paštas: sandrita@nkm.lt ačiū labai  4u.gif

mirksiukas.gif išsiunčiau....iki..pabėgu
Atsakyti
gitatuka imesk tuos senius salcius tikrai pravers, juk Kaledos arteja biggrin.gif


as irgi darau remelius naujam lange suvedu dydi ir rezoliucija 300 darau, sakyk o jei remukas 10*15 o as sugalvosiu su tuo remuku ir ikelta i ji foto padaryti nuotrauka tarkim 15*21 kaip gausis? liks krasteliai? nezinai?
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 11 30, 11:07)
mirksiukas.gif išsiunčiau....iki..pabėgu


aciu, gavau, lb grazus, jau ir radikalas atsigavo thumbup.gif
Atsakyti
Užėjau kažko ieškodama, o radau diskusijas apie foto ir formatus smile.gif Tai užsikabinau, nes mano darbe kasdien su tuo susiduriu mirksiukas.gif

Pradėjusi dirbti pati nesuvokiau, kaip yra su tais baltais kraštais ir kada gaunasi gerai, o kada ne biggrin.gif dabar jau atkalusi, kaip reikalas.
Jau čia merginos teisingai aiškino, apie foto formato ir jūsų pagamintų darbelių formatų neatitikimus.

Jei kam reikia, galiu surašyti tikslius matmenis foto formatų,įrėmindamos arba darydamos tokius darbelius privalote jais vadovautis, kitaip gali ir apkarpyti, ir atsirasti balti kraštai(o gali būti ir labai super, jei laborantas darbo neturi - ir sutvarko, taip kaip turi būti lotuliukas.gif lotuliukas.gif ).

Žodžiu taip:
9x13 formatas yra 8,9x12,7(kaip matot, jei darysit lygiai 9x13 gali darbelį truputį ir apkirpti);
10x15 - 10,2x15,2
13x18 - 12.7x17.8
15x20 - 15,2x20,3
15x21 - 14,8x21,0
20x30(vadinamas A4) - 21,0x29,7
Na čia yra tokie standartai, aišku, kartais gali būti kažkokiu skirtumų tarp minilaboratorijų, bet čia jau retenybė turbūt smile.gif

Na tikiuosi ši info kam nors pravers 4u.gif, jei kas nors supras, ką norėjau pasakyti biggrin.gif Bent man, su kai kuriais klientais jau pavyko viską išsiaiškinti ir atneša man spausdinti super paruoštas nuotraukas thumbup.gif Tada rezultatais džiaugiasi abi pusės mirksiukas.gif

O dėl pixelių/cm tai 300 tikrai jau per daug, jei failas užima 16MB, tai čia vos ne plakatą galima spausdint biggrin.gif , nes rezoliucija čia jau gaunasi 6300x8910, o 20x30 formatui pilnai pakanka 2048x3072, kad kokybė būtų super duber biggrin.gif Čia ne pamokslas, bet tiesiog patarimas, kad neapkraut ir savo ir kitų kompiuterių bereikalingai dideliais failais mirksiukas.gif

Žodž, pavariau, kaip kokia pamokslautoja, bet iš tikro, noriu tik padėti, ir jei kiltų jums dar kokių nors klausimų, tikrai stengsiuos atsakyti, nes pati viską po lašelį rankiojaus, daug klydau, kartais tai ir nervų daug kainavo, nes dirbti reikia, o tu dar nieko nesusigaudai ir net klientui neturi, ką pasakyti tongue.gif
Atsakyti
Dekui labai visoms uz informacija,man tikrai pravers 4u.gif
Atsakyti
mergytes,kas darete eurokosfoto,per kiek dienu jums padare foto nuo uzsakymo dienos?
Atsakyti
Nerida, eurokos padaro per savaite ir nesvarbu ar is kompakto ar internetu

vysniu-mergaite, aciu smile.gif


cia mano
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

cia is kitos serijos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 01 gruodžio 2008 - 07:54
Atiliuk o kazin man padarys fotke,jei po ja raso kokybe tinka tik perziurai kompiuteriu g.gif cia taip raso ikelus i eurokos nuotrauku kataloga unsure.gif
Papildyta:
grazuciai darbeliai 4u.gif
Atsakyti
vyšnių_mergaitė ačiū , turiu dar klausimuka, šiaip vadovaujuosi tais formatais, bet kartais tenka daryti A3 formato koliažiukus, berots formata parinkau normalu (29,7x42), prieš tai vienoj vietoj nuotraukyte dariau buvo lyg ir tvarkoj, o kita kart nunešiau kitur, tai man jį apkarpė nevykusiai blush2.gif ir padarė didesne nei eina rėmeliai tie 30x40, nežinau ka blogai padariau blush2.gif teko namie pačiai dar šiek tiek karpyt, Gal gali pasakyt ka blogai padariaum, nes paklausė ar 30x40 daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 11 30, 11:12)
o jei remukas 10*15 o as sugalvosiu su tuo remuku ir ikelta i ji foto padaryti nuotrauka tarkim 15*21 kaip gausis? liks krasteliai? nezinai?

4u.gif Bandyk apkirpti, vėlgi su Crap Tool... apsikerpa, šonuose arba lieka balti kraštai, arba nusikerpa
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 11 29, 21:26)
4u.gif  kad galvoju, per daug 'terliacijos' pačiai bandyt įrišinėt. Galima su skylamušiu išsimušti skyles (bet kaip visus 13lapu pataikyt vienodai) ir suverti gražią tvirtą virvelę. Aš spausdinsiuos A3 formato, todėl nešiu į Copy1, ten ir įriš tvarkingai. Baigiu 'gruodžio mėnesį' ir pirmadienį visas kalendorius keliaus į spaustuvę. Pažiūrėsiu, kaip gausis, o tada dar kelis darysiu rolleyes.gif



Nu va, o as niekur negaunu atsakymo, kur kokybiskai atsispausdint A3 formata. Kokioj spaustuvej Kaune tai padaryti galima? Ir kiek kainuoja? Nes kitur kazkodel man atrodo, kad A3 nekokybiskai gaunasi... Ar klystu?
Zodziu, patarkit, kur kokybiskai atspausdint A3 kalendoriui lapus..
Aciukas

QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 11 30, 22:41)
Užėjau kažko ieškodama, o radau diskusijas apie foto ir formatus  smile.gif  Tai užsikabinau, nes mano darbe kasdien su tuo susiduriu  mirksiukas.gif


Labai labai didelis Aciu uz paaiskinimus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 11 30, 20:41)

Žodžiu taip:
9x13 formatas yra 8,9x12,7(kaip matot, jei darysit lygiai 9x13 gali darbelį truputį ir apkirpti);
10x15 - 10,2x15,2
13x18 - 12.7x17.8
15x20 - 15,2x20,3
15x21 - 14,8x21,0
20x30(vadinamas A4) - 21,0x29,7



drinks_cheers.gif dėkingos esame
Papildyta:
QUOTE(ciaramashka @ 2008 12 01, 10:59)
Nu va, o as niekur negaunu atsakymo, kur kokybiskai atsispausdint A3 formata. Kokioj spaustuvej Kaune tai padaryti galima? Ir kiek kainuoja? Nes kitur kazkodel man atrodo, kad A3 nekokybiskai gaunasi... Ar klystu?
Zodziu, patarkit, kur kokybiskai atspausdint A3 kalendoriui lapus..

victory.gif Aš jau turiu atspausdintus kalendoriaus lapus, tiesa ne visus, nes dviejų Copy1 taip ir nenuskaitė, kad ir kiek jie ten vargo, mat MP aš užmetus nemažai, o jų aparatūros nenuskaitė doh.gif , tad teks du mėnesius 'suresaizint'. O šiaip tai aš patenkinta rezultatu. 11lapų atspausdintų kainavo 47.80, bet čia gaunasi, net 4litai viršaus/ 1lapas. Inete kainos mažesnės nurodytos. O gal pasiskaičiavo, dar už vargą, kad ilgai užtruko bespausdinant doh.gif
Atsakyti