Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Gitatuka @ 2008 11 29, 19:26)
Aš spausdinsiuos A3 formato, todėl nešiu į Copy1, ten ir įriš tvarkingai. Baigiu 'gruodžio mėnesį' ir pirmadienį visas kalendorius keliaus į spaustuvę. Pažiūrėsiu, kaip gausis, o tada dar kelis darysiu rolleyes.gif

Labai idomu butu pamatyti galutini rezultata, bendra vaizda, kaip irisa Copy1 ir pan., gal pasirodysi? Manau, kad artejant kaledom daug kam cia aktualu bigsmile.gif Nes ir neapsisprendziu nei koko dydzio daryti ir kaip iristi. Laukiu graziu fotkiu is fotosesijos ir bandysiu irgi kazka konstruoti, nes nedaug laiko vis lieka





Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2008 11 29, 22:18)
Labai idomu butu pamatyti galutini rezultata, bendra vaizda, kaip irisa Copy1 ir pan., gal pasirodysi? Manau, kad artejant kaledom daug kam cia aktualu  bigsmile.gif Nes ir neapsisprendziu nei koko dydzio daryti ir kaip iristi. Laukiu graziu fotkiu is fotosesijos ir bandysiu irgi kazka konstruoti, nes nedaug laiko vis lieka

mirksiukas.gif būtinai parodysiu. Manau, kad rytoj nuvyksiu į Daukanto 8, nes žiūriu, kad iki 15val., dirba.
Atsakyti
Dekui Gitatuka tau uz informacija,manau pravers ne man vienai 4u.gif
Labai lauksim tavo darbelio,idomu paziuret,nes as esu tik viena kalendoriu(visu metu) dariusi,ne irista.
P.s.ziurejau tavo darbelius picasoj,likau suzaveta,labai grazu,profesionalu,man dar toli iki taves rolleyes.gif Kur mokeisi dirbt su photoshopu jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 30 lapkričio 2008 - 09:01
Lasiukas ne apie nuotraukos dydi as biggrin.gif jei noriu 10*15 tai ir padarys o jei as ja pati blogai padarau kad ji netelpa tai cia mano bedos. tu apie rutas as apie metas biggrin.gif

Gitatukas, aciu, pagaliau aisku kame cia esme thumbup.gif O taip dirbant jau 100 prc viskas gerai gaunas padarius foto? Nuotraukos superines, maciau ir pazystama saldaini ant sakocio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 30 lapkričio 2008 - 10:24
QUOTE(Atile @ 2008 11 30, 10:20)
maciau ir pazystama saldaini ant sakocio biggrin.gif

blush2.gif Čia, kai dar nemokėjau savojo šablono saldainio popierėlio pasidaryt, tai užtikus nusikosėjau. Pravertė per močiutės gimtadienį. Ačiū Atile 4u.gif
Atsakyti
neatidaro man šnd radical, kažin tik pas mane vieną g.gif
Labas rytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2008 11 30, 08:51)
P.s.ziurejau tavo darbelius picasoj,likau suzaveta,labai grazu,profesionalu,man dar toli iki taves  rolleyes.gif Kur mokeisi dirbt su photoshopu jei ne paslaptis?

ax.gif Dėkui, bet aš tik savamokslė. Niekas manęs nemokino, pati nagrinėjau, kartais iki pažaliavimo, kol suprasdavau kame šaknys.
Papildyta:
QUOTE(-Sandrita- @ 2008 11 30, 10:32)
neatidaro man šnd radical, kažin tik pas mane vieną  g.gif
Labas rytas  thumbup.gif

Laba
schmoll.gif nu neatidaro radikal.ru
Atsakyti
Gitatuk, ikelk savo remeliu smile.gif as irgi vissiska savamoksle, skaiciau, bandziau ir kazkaip pradejo gautis smile.gif

Radikalas siandien durniuoja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 11 30, 10:44)
Gitatuk, ikelk savo remeliu smile.gif  as irgi vissiska savamoksle, skaiciau, bandziau ir kazkaip pradejo gautis smile.gif

Radikalas siandien durniuoja sad.gif


doh.gif o man taip reikia tu remeliu su pedute blush2.gif

Tai gal dar speciau nunesti foto padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 11 30, 10:20)
pagaliau aisku kame cia esme  thumbup.gif  O taip dirbant jau 100 prc viskas gerai gaunas padarius foto?

Taip tikrai 100prc., gaunasi foto be kraštelių ir net nenusikarpo, nei trupučio. Visai neseniai MB prašymu dariau šį koliažą
Atsidarius per new baltąjį lapą suvedžiau
Width 29,7 cm
Height 21 cm
Resoliution 300 pixels/cm ...Gaunasi image size 160,6M
(šiaip visada darau Resoliution 300 pixels/inch)

Fuji spausdino A4 formatu, tai kokybė, tikrai labai super gavosi. Net ir kompas atidarinėdamas šitą foto - pagalvoja.
Papildyta:
QUOTE(Atile @ 2008 11 30, 10:44)
Gitatuk, ikelk savo remeliu smile.gif 

Kad kažkaip savo kurtų rėmeliu lyg ir neturiu. Viską esu parsisiuntus iš rėmelių.Šiaip galėčiau įmest, bet kad net nežinau ką. Tiesa, parsisiunčiau vakar tokius senelius šalčius, tokie juokingi...iškirpau, padariau png formatą, galėsiu įdėt...bet, kad radikal stovi vietoje g.gif Šiandien turiu išvykti, rytoj įmesiu.
Papildyta:
QUOTE(-Sandrita- @ 2008 11 30, 10:46)
doh.gif  o man taip reikia tu remeliu su pedute  blush2.gif

Turiu rėmelį su vaiko ir mamos/tėčio įmintom pėdom smėlyje, gal į el.paštą permest, gal tiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 11 30, 11:01)
Taip tikrai 100prc., gaunasi foto be kraštelių ir net nenusikarpo, nei trupučio. Visai neseniai MB prašymu dariau šį koliažą
Atsidarius per new baltąjį lapą suvedžiau
Width 29,7 cm
Height 21 cm
Resoliution 300 pixels/cm  ...Gaunasi image size 160,6M
(šiaip visada darau Resoliution 300 pixels/inch)

Fuji spausdino A4 formatu, tai kokybė, tikrai labai super gavosi. Net ir kompas atidarinėdamas šitą foto - pagalvoja.
Papildyta:

Kad kažkaip savo kurtų rėmeliu lyg ir neturiu. Viską esu parsisiuntus iš rėmelių.Šiaip galėčiau įmest, bet kad net nežinau ką. Tiesa, parsisiunčiau vakar tokius senelius šalčius, tokie juokingi...iškirpau, padariau png formatą, galėsiu įdėt...bet, kad radikal stovi vietoje g.gif Šiandien turiu išvykti, rytoj įmesiu.
Papildyta:

Turiu rėmelį su vaiko ir mamos/tėčio įmintom pėdom smėlyje, gal į el.paštą permest, gal tiks rolleyes.gif


mano paštas: sandrita@nkm.lt ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2008 11 30, 10:46)
doh.gif  o man taip reikia tu remeliu su pedute  blush2.gif

Tai gal dar speciau nunesti foto padaryti  ax.gif

Copy1 akcijine kaina ta pati, o galioja ilgiau iki 12.12 http://www.cewecolor.lt/copy1/
Atsakyti