Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

lasiukas, vat to bajerio ir nesuprantu, remeliai daryti tokio pat formato tiek pat pixeliu ir vienos apsikarpo kitoms lieka siauruciai balti krasteliai ir niekaip neatgaminu kame saknys, bet cia ne problema juos tiesiog nukerpu ir tiek jie permazi kad kazka sugadintu ar ireminti i medinius remelius butu blogiau. o eurokos foto tokio formato nebuna lygtais, ten didziausia 20*30, man ten kainos patinka ir kokybe super smile.gif

irce6, jo per intera, ten intero mokestis +1 lt yra bet vistiek super pigiai gaunas, nezinau gal kitur irgi yra bet kolkas zinau tik eurokosfoto
Atsakyti
Labutis,gal turite kuri clipart'a rogutes paprastas? g.gif g.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2008 11 29, 10:16)
rogutes paprastas?

Rogutes
Papildyta:
roges vienos
dideles roges
pakabinamos rogutes

Paveiksliukai yra iš interneto, tik apdirbau ir paverčiau į png. Kokybė nėra ideali.
Parodomųjų paveiksliukų nemoku įkelti, todėl teko štai taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 29 lapkričio 2008 - 11:30
Aciu Gitatuka 4u.gif clap.gif newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(slatkiuke @ 2008 11 28, 22:41)
Bandziau siandien beveik visa diena su GIMP ideti nuotraukyte i remeli ir niekaip nesigavo.  verysad.gif
Matyt esu beviltiska, nors taip norisi paciai ismokti pasidaryti ir nustebinti artimuosius. Banziau daryti kaip nerida buvo anksciau parasiusi. Nusikopijavau remeli, paskui foto, paskui foto idejau ten kur remelis, tampiau iki norimo dydzio, padariau nauja sluoksni (viena karta atsirado man kvadrateliais sluoksnis, kita karta remelis su nukopijuota nuotrauka). Tikriausiai cia kazka blogai ir padarau.  g.gif Nesigauna man du sluoksniai vienam fotke kitam remelis. Nelabai suprantu kaip remeli uztempti ant fotkes?
Suprantu, kad esat uzsiemusios, bet gal kartais galetumete padaryti screenshot'us, kaip jus idedate nuotrauka i remeli. Manau butu ne man vienai naudinga. Arba bent paaiskinti ka as ne taip darau... Aciu labai


tu nesi beviltiska, viskas ismokstama. ir as nemokejau nieko su gimpu daryti net nuotraukeles i remeli idet, bet su pagalba viskas ismokstama.
taigi papasakosiu kaip mane mokino: atsidaryk remeli jei jis kiauras tai viduj matosi languciai, tada spaudi keisti> kopijuoti, atsiverti foto spaudi keisti>kopijuoti.atsiverti remeli keisti>ideti. pasidarai tinkama dydi foto. eini i sluoksnis >naujas sluoksnis. paskui eini dialogai>sluoksniai ir sukeiti sluoksnius (paimi remeli su pele ir tempi ant foto) jei neuzsides tada apacioje matysi rodykles viena i virsu kita i apacia tai paspausk ta kuri i virsu ir turetu uzsidet foto uz remelio tada su perkelimo irankiu paslankioji foto kaip nori. jei bus dar kas neaisku bandysiu dar padet. 4u.gif
Atsakyti
tame ir esme yra,kad jei kadras netelpa jis yra talpinamas,nesvarbu kad viskas taip pat kaip kitu foto,taciau jei kazkokia detale norint pavaizduot visa nuotraukoje ji talpinama,na paprasciau sakant ji yra mazinama kad sutilptu visas vaizdas,tada ir lieka tie balti pakrasciai,pas mane dazniausiai kai atnesa foto ir tenka daryt su pakrasteliais baltais,nes jei netalpinciau nusikirstu pvz.galva ar kojos zmogaus.
Atsakyti
lasiukas, as supratau ka tu turi omenyje, bet man toks variantas idomus, jei as ikeliu foto i remeli ir kita foto i ta pati remeli, nunesu daryti tai man padaro viena su krasteliais o kita be, tai reiskia kad ir nuo darytojo priklauso. tai gal man geriau pasakyti kad noriu jog apsikarpytu arba nenoriu tada liks krastelis. o nusikerpa tai vos vos, ten kur kojos ar galva tai nezinau kaip ten buna
Papildyta:
remelis ne mano darytas, tik uzrasiukai sudeti lietuviski mano smile.gif
user posted image
Atsakyti
biggrin.gif daba kazkaip prisiminiau toki pasakyma..daroma kiekybe o ne kokybe..seip jei is vienos serijos foto iseina keli variantai tai tikrai talpinama foto,taciau galimas toks variantas kaip keliu formatu foto daraisi,tiesiog gal neatzymi buvusio formato ir varo vienu tempu pvz darei 10x15 ir keliu nori 9x13 tada jo suspaus tokia pat taciau jau 9x13 bus su krasteliu baltu,juk ten nezaidzia su kiekvienu kadru,isivaizduokit kokie kiekiai foto eina pas juos uz tokia kaina,todel ir pasakymas kiekybe o ne kokybe,jei nunesi juostele ir pavaris viska kas yra,nesvarbu kokybiskos ar ne,todel ir kainu skirtumas toks tarp foto paslaugu,kitokio paaiskinimo nera,tiesiog neimk foto su pakrasteliu baltu ir tiek,pamatysi perdaris labai graziai,juk uz preke moki tu,o jei preke nekokybiskai padaryta,kam ja imt.
Atsakyti
doh.gif kiek vargo būdavo anksčiau, kol nedraugavau su photoshop'o programa. Nuotraukas padarydavo nukapotas arba su baltais krasteliais. MB kažkada nuėjo į fuji ir išsiaiškino, kaip jie ten daro foto. Su CS programa dirba ir su Crop Tool nuotraukas apkarpo. Tai dabar visada pasidarau dydį tokį, kad neapsikarpytu ir neliktu kraštelių. Įvedu pageidaujamą formatą ..čia pvz
user posted image
Atsakyti
norejau paklausti vakar parsisiunciau magicphoto programa, bet jau siandien man rodo, kad 30 kartu pasinaudojau, tai jau viskas daugiau man neleis su ja dirbti ane?
Atsakyti
Pavyko merginos ir man ideti nuotrauka i remeli. biggrin.gif Aciu labai uz pagalba ir patarimus.
Bus labai darbingas savaitgalis
Atsakyti
na va saunu kad pagaliau pavyko 4u.gif clap.gif
Atsakyti