Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Atile,norejau pasiklausti,minejai kad eurokosfoto dareisi nuotraukas kaip ten gaunasi geros?as noriu daryti kalendoriui 20x30
Papildyta:
As kai ikeliu kalendoriaus lapa,paspaudziu ant nuotraukos po ja yra 6 raudoni taskuciai kai pele uzvedi rasi:"Kokybe tinka tik perziurai kompiuteriu" tai kazin ar man is jos padarys fotke g.gif
Papildyta:
kaip manot jei daryciau kalendoriu 15x21 g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos
labai faina tema thumbup.gif , bet man reikia pagalbos esu visiskai zalia situos reikaluos blush2.gif zinoma jei kas man pades ax.gif
pabandysiu paaiskint- darom vaikuciams svente ir noriu kad liktu prisiminimas dalyviams, noriu i kaledini remeli iklijuot -idet keletos vaikuciu foto, tiksliau iskirptas galvytes tik, kokiom programom dirbant tai imanoma padaryt, ar isvis imanoma jei nesu gyvenime to darius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 11 28, 14:13)
Irce6, as katik is eurokosfoto pasiemiau tai dariau 20*30 dydzio kaip nuotrauka. tokia nedidele gavosi. dariau tas kaledines kur anksciau ikelus buvau. reiks veliau padaryti foto ir ideti parodyti kas gavosi kaip atrodo smile.gif

Butinai ikelk parodyt,labai idomu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(edituke @ 2008 11 28, 17:05)
Sveikos
labai faina tema thumbup.gif , bet man reikia pagalbos esu visiskai zalia situos reikaluos  blush2.gif  zinoma jei kas man pades  ax.gif
pabandysiu paaiskint- darom vaikuciams svente ir noriu kad liktu prisiminimas dalyviams, noriu i kaledini remeli iklijuot -idet keletos vaikuciu foto, tiksliau iskirptas galvytes tik, kokiom programom dirbant tai imanoma padaryt, ar isvis imanoma jei nesu gyvenime to darius blush2.gif

Imanoma su photoshopu,tik jei pati nemoki truputi laiko atims kol ismoksi 4u.gif Gal kuri gales tau padeti,as pati dar tik mokausi blush2.gif
Nerida nelabai supratau,gal kuri protingesne patars mirksiukas.gif Siaip as esu dariusi kalendoriu 20x30 formatu,graziai gavosi,tik as pati nesiau i fotoatelje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irce6: 28 lapkričio 2008 - 17:55
Nerida, eurokose gaunasi liuksiskos nuotraukos ir uz super maza kaina. kaikurie remeliai gaunasi su baltu krasteliu apie kokius 4mm is abieju pusiu kaikurios kaip tik, po siai dienai nesuprantu kodel taip. bet kokybe liuks. ir nesvarbu dydis ar 10*15 ar 20*30 viskas ciki smile.gif

o cia foto dezutes. dariau fotoatelje kaip foto 20*30 ir visai gerai atrodo. dar manau galima atspausdinti ant paprasto lapo spalvotai uzklijuoti ant kokio storesnio pvz kardono ir tada lankstyti, bet taip gaunasi grazus virsus nes blizga ir t.t. tik be reikalo skyle iskirpau priekyje. sitos foto nepacios geriausios kokybes bet suprasti esme uzteks. zodziu nera dideles dezutes, bet kelios bambonkes tilps smile.gif pridejau ranka kad labiau aikumas butu kokio dydzio smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 28 lapkričio 2008 - 19:09
Aciu Atile uz atsakyma,as tokia dezite spausdinau pati namie ant foto popieriaus gavosi liuks 4u.gif
Atsakyti
Atile labai fainos dezutes 4u.gif O eurokoj tai cia per ineta uzsisakineji?Greitai padaro?
Atsakyti
balti krasteliai gaunasi tada,kai yra talpinama foto,dazniausiai nustatytas netinkamas formatas ,arba seip netelpa visas kadras,kitu atveju krasteliu tikrai nebuna,nebent baltas remelis aplink visa foto,bet tai daroma jei klientas to papraso,grazesne foto daryt netaisiklingo formato gana keblu bus reminant i kazkokius remelius,nebent desit pasportavima ispjauta pagal tos foto formata. smile.gif smile.gif
Papildyta:
tiesa mergaites..pabandykite daryt foto 25x38 didesne gaunasi ir dezute bus didesne
Atsakyti
Bandziau siandien beveik visa diena su GIMP ideti nuotraukyte i remeli ir niekaip nesigavo. verysad.gif
Matyt esu beviltiska, nors taip norisi paciai ismokti pasidaryti ir nustebinti artimuosius. Banziau daryti kaip nerida buvo anksciau parasiusi. Nusikopijavau remeli, paskui foto, paskui foto idejau ten kur remelis, tampiau iki norimo dydzio, padariau nauja sluoksni (viena karta atsirado man kvadrateliais sluoksnis, kita karta remelis su nukopijuota nuotrauka). Tikriausiai cia kazka blogai ir padarau. g.gif Nesigauna man du sluoksniai vienam fotke kitam remelis. Nelabai suprantu kaip remeli uztempti ant fotkes?
Suprantu, kad esat uzsiemusios, bet gal kartais galetumete padaryti screenshot'us, kaip jus idedate nuotrauka i remeli. Manau butu ne man vienai naudinga. Arba bent paaiskinti ka as ne taip darau... Aciu labai

Atsakyti
QUOTE(lasiukas @ 2008 11 28, 20:50)

tiesa mergaites..pabandykite daryt foto 25x38 didesne gaunasi ir dezute bus didesne


Kad nevisur tokias daro g.gif
Atsakyti
Slatkiuke,
nezinau kaip tau padeti,vadinamu screenshot'u nemoku padaryt g.gif bandyk dar pasiskaityt pamokeliu,turiu pavykti.i google ivesk gimp pamokeles,kazkur buvau radusi video pamokeliu,dar pasiklausk pas klev gal ji kitaip paaiskintu,man pavyko jai padeti,galbut ji pades tau.linkiu sekmes 4u.gif
na kai isidedi foto ant remelio,tai spaudi sluoksnis,naujas sluoksnis,tada irankinej matai du atsirus sluoksnius,paspaudi pele ant remelio,ir tempi ji ant nuotraukos
Atsakyti
nu gi negaliu atsidziaugti sita tema, perskaiciau visa buvusia parsisiunciau programu ir dabar stampuoju nuortaukas thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif foto paslaugose kur daro nuotraukas su skaitmenine laboratorija daro tokias foto 25x38,kitos laboratorijos turi net dar didesnem foto aparatura kaip pvz.1metras plocio o ilgis jau jusu fantazija biggrin.gif bent jau pas mus tai didziausia daroma foto musu laboratorijoje 25x38,o esant poreikiui darome tas dideles labai.
Atsakyti