Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2008 11 27, 22:01)


user posted image
Papildyta:
QUOTE(klev @ 2008 11 27, 22:18)


pagaliau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
kalediniai remeliai
4u.gif
user posted image

http://radikal.ru/F/...8c0880.png.html
Atsakyti
ČIA NE MANO MENAS...blush2.gif... RUOŠINIUS RADAU INTERNETE, TIK KALENDORIŲ LIETUVIŠKĄ(ATILĖS ĮDĖTĄ wub.gif )UŽDĖJAU ax.gif .GAL KAM PATIKS IR TIKS mirksiukas.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. ATILE wub.gif ,NIEKUR NEBANDAI DINGTI schmoll.gif -TOKIŲ GROŽIŲ thumbup.gif NEBŪNA PER DAUG drinks_cheers.gif ...
Atsakyti
Mergytes,Jusu darbeliai NUOSTABUS! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
Saunuolytes supermamytes thumbup.gif thumbup.gif Aciu visoms uz grozybes 4u.gif Atile, musu negasdink, tikrai mielu noru prisijungciau tau i kompanija, jei tik mokeciau tokia grozybes daryti, bet kol kas dar tik pradedu draugauti su photosopu ir moku tik nuotrauka i tuos remelius isideti ir dar keleta smulkmeneliu, todel viso siandienines mano galmybes ikelti tik internetinius remelius. Bet gal kada, bent jau as pati tikiuosi, prisiungsiu prie kurianciuju ax.gif
Atsakyti
Mergaites nedigsiu dar niekur tik toks paras uzejo as viena keliu o kitos tik kopina, puikiai suprantu kad ne visos moka, gali ir turi laiko taip kad as dar jus patrukdysiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o cia naujos idejos, dezutes:
sablonas
user posted image

mano daryta
user posted image

neisbandziau bet turetu atrodyti taip:
user posted image

cia kitokia:
sablonas
user posted image

is intero
user posted image

man sita patinka, bet irgi nebandyta
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 28 lapkričio 2008 - 10:24
mielosios gerosios gabiosios reikia labai labai graziu voku darysiu adventini kalendoriu vaikams i mokyklele. PADEKITE
Atsakyti
dar viena mintis
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image

idedu ir lapa kuri naudojau, pabandykit pacios
user posted image
user posted image


gaila, bet adventinio nieko neturiu, dar pasiknisiu po savo savartyna, bet manau kad sunkiai sad.gif
Atsakyti
janiku pagamink koki paveiksliuka idek i printeri voka ir atspausdink, as kazada taip uzrasus spausdinau

sitie tikriausiai labiau krikstynoms tinka
user posted image
user posted image
user posted image

siokiu tokiu paveiksliuku turiu, tie gal kiek pravers
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image

naujagimiams
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Dabar man ozkai paaiskinkit,tas dezutes su printeriu spausdinat?Ant kartono ar kaip?
Nesu darius tai dar nenusimanau blush2.gif
Atsakyti
Irce6, as katik is eurokosfoto pasiemiau tai dariau 20*30 dydzio kaip nuotrauka. tokia nedidele gavosi. dariau tas kaledines kur anksciau ikelus buvau. reiks veliau padaryti foto ir ideti parodyti kas gavosi kaip atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 11 28, 15:13)
Irce6, as katik is eurokosfoto pasiemiau tai dariau 20*30 dydzio kaip nuotrauka. tokia nedidele gavosi. dariau tas kaledines kur anksciau ikelus buvau. reiks veliau padaryti foto ir ideti parodyti kas gavosi kaip atrodo smile.gif


bigsmile.gif Būtinai parodyk


Papildyta:
user posted image
Atsakyti