Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 23:28)
Taigi reikia ir i interneta imesti, pasirodyti  lotuliukas.gif vyrus pasarmatinti hihihi.gif



jo jo paskui čia vilniuje mes man išsukius vyrai,kad mane įveiktų doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif negalėčiau ramiai gatvėmis vaikščioti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 23:31)
jo jo paskui čia vilniuje mes man išsukius vyrai,kad mane įveiktų doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif negalėčiau ramiai gatvėmis vaikščioti lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uztat nemokamas treniruote, ziurek kiek pliusu iskarto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 23:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif uztat nemokamas treniruote, ziurek kiek pliusu iskarto  bigsmile.gif



esu labai drovi mergaitė ir tiek reklamos neištverčiau doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 23:36)
esu labai drovi mergaitė ir tiek reklamos neištverčiau doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na stai ir dar vienas pliusas - nugaletume tavo drovuma hihihi.gif Nu kur nepaziuresi, vis tik privalumai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 14 gruodžio 2008 - 22:45
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 23:40)
Na stai ir dar vienas pliusas - nugaletume tavo drovuma hihihi.gif Nu kur nepaziuresi, vis tik privalumai  lotuliukas.gif




aš begalo drovi nemėgstu nei filmuotis nei fotogrofuotis biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 15, 20:12)
aš begalo drovi nemėgstu nei filmuotis nei fotogrofuotis biggrin.gif  blush2.gif

Tai as is pasalu hihihi.gif tu nei neuzuosi mano odekolono lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 15, 20:22)
Tai as is pasalu hihihi.gif tu nei neuzuosi mano odekolono lotuliukas.gif




kokį naudoji adekolona blink.gif ir iš kur tu gavai, ar šiais laikais dar gamina adekolonus biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 15, 20:26)
kokį naudoji adekolona blink.gif ir iš kur tu gavai, ar šiais laikais dar gamina adekolonus biggrin.gif  g.gif

Nacnikuose parduoda biggrin.gif uzmaciau kaip diedai prie kiosko gurksnojo, tai pamasciau, kad ir man reikia prigrebti, mazu privers lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 15, 20:57)
Nacnikuose parduoda  biggrin.gif uzmaciau kaip diedai prie kiosko gurksnojo, tai pamasciau, kad ir man reikia prigrebti, mazu privers lotuliukas.gif




įsivaizduoju tave stovint su chronciukais laukiant odekolono nusipirkti doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o pagal ką rinkaisi g.gif biggrin.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 15, 21:07)
įsivaizduoju tave stovint su chronciukais laukiant odekolono nusipirkti doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o pagal ką rinkaisi g.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Na kadangi pasirinkimas neplatus, tai teko imti ta kur buvo unsure.gif bet pagal chronciu kvapa itariu, akd geras, uz kolometro kvepetu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 15, 21:34)
Na kadangi pasirinkimas neplatus, tai teko imti ta kur buvo  unsure.gif bet pagal chronciu kvapa itariu, akd geras, uz kolometro kvepetu  bigsmile.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tai kaip man viena karta buvo, darbe benešent alų man ant kojos nukrito alaus butelys ir sudužo, tai kaip smirdėjau doh.gif namo autiku važiavau doh.gif tai kamputyje sėdėjau, nes visi mane žiūrėjo, kaip į alchaše doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 15, 21:38)
tai kaip man viena karta buvo, darbe benešent alų man ant kojos nukrito alaus butelys ir sudužo, tai kaip smirdėjau doh.gif namo autiku važiavau doh.gif tai kamputyje sėdėjau, nes visi mane žiūrėjo, kaip į alchaše doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ziuriu patirties turi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As alaus fabrike dirbu, bet gerai, kad i tokia situacija dar nebuvau papuolus hihihi.gif

Baigiau souvineti uzvalkala blush2.gif bet tik viena issiuvinejau, ziuriu kad labai jau daug laiko uzima unsure.gif o kitas beje maziukas, tai nusprendziau palikti be nieko. Mintis yra, o jie vistiek kaip komplektukas atrodo ax.gif

Liko treciadieni paskutine dovanele pasiimti ir bus mano DOVANU-DOVANA paruosta thumbup.gif
Atsakyti