Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 22:27)
Na kai moki, tai svoris ne kliutis  lotuliukas.gif



žinant mano charakterį, tai pulčiau muštis kaip pašėlusi, kad apsiginti lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 22:31)
žinant mano charakterį, tai pulčiau muštis kaip pašėlusi, kad apsiginti  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Zinant mano charakteri - as taip pat lotuliukas.gif

Prisiminiau kaip klube vos su vienu dedu nesusimusau, nes jis ikiriai lipo ant koju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 22:32)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Zinant mano charakteri - as taip pat  lotuliukas.gif

Prisiminiau kaip klube vos su vienu dedu nesusimusau, nes jis ikiriai lipo ant koju  doh.gif



nu vat ne viena aš tokia esu lotuliukas.gif

pamenu kai man buvo 26metai ir vienas vaikinukas man už šiknos paėmė, tai aš pasitaisiau žieda ir kaip tvojau su kuščiu į snukį, kai jis pradėjo bėgti, aš iš paskos keidama, sakau sutok ple ir suspardysiu tave doh.gif lotuliukas.gif mane taip įsiutino blush2.gif tai buvo mokykloje, natrame kurse, buvau moksliukė, kuri mušėsi, taip mane praminė blush2.gif
Atsakyti
O jei, cia jau buvo geras vaizdas lotuliukas.gif As tai toki plekstelejima dazniausia ignoruoju, bet takart ikyriau pusvalandi ant mano koju soko ir i replikas nereagavo doh.gif tai BMB pamate kaip uzsipleskiau, tai tik susiko ir istempe kol nepradejau mustis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 22:48)
O jei, cia jau buvo geras vaizdas  lotuliukas.gif As tai toki plekstelejima dazniausia ignoruoju, bet takart ikyriau pusvalandi ant mano koju soko ir i replikas nereagavo  doh.gif tai BMB pamate kaip uzsipleskiau, tai tik susiko ir istempe kol nepradejau mustis  lotuliukas.gif



o a6 negaliu pakesti,kai svetimas man po 6ikna grabalioja blush2.gif
net vat dabar vienas iš bendradarbių bandė manekutenti, tai vos susilaikiau netvojusi doh.gif lotuliukas.gif o tik pasakiau,jai dar karta mane palėsi aš nudėsiu tave lotuliukas.gif daugiau nei artyn nelenda lotuliukas.gif
nežinau dėl tokių dalykų esu kaip dektukas blush2.gif


šaunuolė, kadlocham nenusileidi biggrin.gif
Atsakyti
Na as ir to nemegstu, bet jei praeinant plekstelejo ir eina toliau, tai kazkaip kvailai butu vytis is paskos ir dar rekti "As tave nudesiu" lotuliukas.gif jauciu i laikrasti papulciau lotuliukas.gif

O siaip nemegstu mustis, tik kartais, kai isveda is kantrybes, tada jau laikytes, nesvarbu, kad mazesne, nesvarbu, kad mustis nemoku, bet eisiu kiaurai sienas bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 22:57)
Na as ir to nemegstu, bet jei praeinant plekstelejo ir eina toliau, tai kazkaip kvailai butu vytis is paskos ir dar rekti "As tave nudesiu"  lotuliukas.gif jauciu i laikrasti papulciau  lotuliukas.gif

O siaip nemegstu mustis, tik kartais, kai isveda is kantrybes, tada jau laikytes, nesvarbu, kad mazesne, nesvarbu, kad mustis nemoku, bet eisiu kiaurai sienas  bigsmile.gif  lotuliukas.gif



nu matai kokia šaunuolė esi bigsmile.gif

o aš ne, lėkčiau ir vyčiausi ir dar rėkčiau baisiai doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu niekaip nesivaldau schmoll.gif net ir kaip besistengčiau man nesiseka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 23:01)
o aš ne, lėkčiau ir vyčiausi ir dar rėkčiau baisiai doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu niekaip nesivaldau schmoll.gif net ir kaip besistengčiau man nesiseka blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Noriu tai pamatyti lotuliukas.gif siaip idomiausia butu vyro reakcija, lpiaukstelejo sau is pasalu, ir se tau visas miestas zino apie tai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 23:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Noriu tai pamatyti  lotuliukas.gif siaip idomiausia butu vyro reakcija, lpiaukstelejo sau is pasalu, ir se tau visas miestas zino apie tai  lotuliukas.gif



nu žinai vaizdas nepakartojamas, niekada neužmirši schmoll.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 23:21)
nu žinai vaizdas nepakartojamas, niekada neužmirši schmoll.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Vat vat, ir as taip mastau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tikrai, jei noresi ka sudoroti, tai pranesk, as kamera atsinesiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 23:23)
Vat vat, ir as taip mastau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tikrai, jei noresi ka sudoroti, tai pranesk, as kamera atsinesiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



oj blush2.gif gal taip drastiškai nereikia biggrin.gif
aš taip duodu į kailį, kad lieku nekalta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 23:26)
oj blush2.gif gal taip drastiškai nereikia biggrin.gif
aš taip duodu į kailį, kad lieku nekalta blush2.gif

Taigi reikia ir i interneta imesti, pasirodyti lotuliukas.gif vyrus pasarmatinti hihihi.gif
Atsakyti