Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 20:18)
Na liko tik issiuvineti ant uzvalkalu (vis drauge niekaip neperduoda savo siuvinejimo "irankius" ir dar is oriflaimo turi vazilina atsiusti kur uzsakiau (jis toks ipakavime gan paprastas ir ziemai skirtas, tai bus kuo lupytes mozuoti berneliui  lotuliukas.gif ) o visa kita supakuota ir laukia paskutiniu dovaneliu, tada galima jau bus iteikti  biggrin.gif

O siaip su MB nieko gero  verysad.gif pasakiau, jam kad prisirisau stipriai, kad reikia vis labiau jo demesio ir tt, tai pasake, kad nebenendraus su manim kaip anksciau ir liksim tik draugai, susitiksim prie kavos puodelio kokioj kavinej ir tiek  verysad.gif dauk kas stebi musu santykius, sako kad tai dar ne viskas, as ir pati tikiu, kad mes dar kalbesim apie tai, ir ne mano o juo inisiatyva, tik vistiek nelengviau nuo to  verysad.gif

Tai siunti kazkur?  ax.gif As tai nieko nesiunciu, tik mamai ir teciui dar nupirkau ir viskas  ax.gif



na kai tu kurybinga tai tikiu,kad viskuo prigalvojai gražaus bigsmile.gif
baisiai liūdna,kai tokie jūsų santikiai. taip norėtusi,kad visi būtų laimingi ax.gif

aš tai į Šiaulius dviem draugėm jau išsiunčiau, viena dovana siusiu į Anglija draugei,gražū dalykiuka radau ax.gif ir broliui siusiu į Zarasus, nes jis vienas nabagas, matai turi protine negali ir visada jis ten gyveno,mama jį atidavė.sakau nors tiek aš jį pradžiuginu,nes perkiekvienas šventes nusiunčiu kažką gražaus.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 20:53)
na kai tu kurybinga tai tikiu,kad viskuo prigalvojai gražaus bigsmile.gif

baisiai liūdna,kai tokie jūsų santikiai. taip norėtusi,kad visi būtų laimingi ax.gif

aš tai į Šiaulius dviem draugėm jau išsiunčiau, viena dovana siusiu į Anglija draugei,gražū dalykiuka radau ax.gif  ir broliui siusiu į Zarasus, nes jis vienas nabagas, matai turi protine negali ir visada jis ten gyveno,mama jį atidavė.sakau nors tiek aš jį pradžiuginu,nes perkiekvienas šventes nusiunčiu kažką gražaus.

Na kai takart pasakojau, tai ir palikau viska ta pati, tik stai sugalvojau pagaliau ka prie apatiniu prirasyti lotuliukas.gif Ogi idetas laiskiukas, kur parasyta apie NEKALTYBES DIRZA, kaip ir kam jis buvo naudojamas viduramziais. O toliau issitrauikia berniokas apatinius lotuliukas.gif Turint omeny, kad mes nutraukem musu meilikavimus, tai jam turetu kokiu ideju ir minciu suketi toks aprasas hihihi.gif

Na liudna ir man, bet kazkaip dar tikiu, kad ne viskas baigta, tik stai si karta jau pasakiau sau, kad arba gausiu ji visa, ty busim normali pora, arba nieko nebus cool.gif Is to liudesiuko monetas meciau pagai permainu knyga, tai atsakyma gavau, kad patirsiu nuostaba, gal vis del to jis pergalvos savo sprendima? unsure.gif

Bet tu saunuole wub.gif Mes tai su broliu nusprendem siemet dovanom nesikeisti, nes bankrote abu sedim doh.gif Taigi nusipirkau sokiams kostiuma, tai paklojau 500 unsure.gif Bet vistiek reikejo, nes kita ketvirtadieni pasirodimas, Sausio 24 ir vaziuojam, su sokiu i festivali, tai raminu save kad pinigai neismesti i bala ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 21:02)
Na kai takart pasakojau, tai ir palikau viska ta pati, tik stai sugalvojau pagaliau ka prie apatiniu prirasyti  lotuliukas.gif Ogi idetas laiskiukas, kur parasyta apie NEKALTYBES DIRZA, kaip ir kam jis buvo naudojamas viduramziais. O toliau issitrauikia berniokas apatinius  lotuliukas.gif Turint omeny, kad mes nutraukem musu meilikavimus, tai jam turetu kokiu ideju ir minciu suketi toks aprasas hihihi.gif

Na liudna ir man, bet kazkaip dar tikiu, kad ne viskas baigta, tik stai si karta jau pasakiau sau, kad arba gausiu ji visa, ty busim normali pora, arba nieko nebus cool.gif Is to liudesiuko monetas meciau pagai permainu knyga, tai atsakyma gavau, kad patirsiu nuostaba, gal vis del to jis pergalvos savo sprendima?  unsure.gif

Bet tu saunuole  wub.gif Mes tai su broliu nusprendem siemet dovanom nesikeisti, nes bankrote abu sedim  doh.gif Taigi nusipirkau sokiams kostiuma, tai paklojau 500  unsure.gif Bet vistiek reikejo, nes kita ketvirtadieni pasirodimas, Sausio 24 ir vaziuojam, su sokiu i festivali, tai raminu save kad pinigai neismesti i bala  ax.gif



nu tu šaunuolė, esi tokia stipri ir ryžtinga, aš taip negalėčiau blush2.gif man jai taip pasakytų, aš tada nusimaučiau plikašiknaparodyčiau ir pasakyčiau, vat ką praradai ir nueičiau blush2.gif biggrin.gif

mano vaikas vakar per šokių konkursa susimovė ir užėmė tik natra vieta, taibaisiausiai nusivylęs yra, labai ilgai verkė, sakė iki kito konkurso pasistengs.
džiugu girdėti,kad tu užsiėmi nors ko nors, o kai šokis tai iš vis nuostabu bigsmile.gif
Papildyta:
vat ką draugei padovanojau, tokį galvosukį siusiu biggrin.gif
Širdis - 473787
http://www.kadabra.lt/
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 21:11)
nu tu šaunuolė, esi tokia stipri ir ryžtinga, aš taip negalėčiau blush2.gif man jai taip pasakytų, aš tada nusimaučiau plikašiknaparodyčiau ir pasakyčiau, vat ką praradai ir nueičiau blush2.gif biggrin.gif

mano vaikas vakar per šokių konkursa susimovė ir užėmė tik natra vieta, taibaisiausiai nusivylęs yra, labai ilgai verkė, sakė iki kito konkurso pasistengs.
džiugu girdėti,kad tu užsiėmi nors ko nors, o kai šokis tai iš vis nuostabu bigsmile.gif

Na tiesiog esu svajotoja blush2.gif kartais atrodo, kad jam is manes reikejo tik sekso, bet kai prisimenu, kaip jis ryte sokinejo su "plasmasines sriubos" puodeliu aplink mane, kaip pilste limonada, kad ji nugazuoti, kaip idomiai iteike dovanele gimtadienio proga, kaip tiesiog pries uzmiegant apkabidavo ir pabuciuodavo keti, prisiglauzdavo prie saves ir tt, tai tiesiog nebenoriu tiketi, kad jam reikejo tik vieno schmoll.gif gal jis ir stengesi su manim kuo reciau matytis, o kai susimatydavo, tai is to ilgesio gaudavosi vis tas pats, kad sulipdavom i patalus greiciau, bet is jo elgesio matau, kad rupejau jam as, rupiu ir dabar...kitaip butu pasakes - nenori nereikia, viska nutraukiam, o jis betkokiu atvejo nori bendrauti... ech kad viskas butu paprasciau... verysad.gif

Oho, bet tavo vaikas ir saunolis thumbup.gif Antra vieta man butu labaaai gerai, o cia dar sako, kad pasistengti reikia hihihi.gif cempiona augini wub.gif

O as trumpam pasirodysiu blush2.gif


QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 21:18)
vat ką draugei padovanojau, tokį galvosukį siusiu biggrin.gif
Širdis - 473787
http://www.kadabra.lt/

Geras dalykas thumbup.gif

As kazkada esu dovanojus Žiedas II - 473792, pamenu po to pati sedejau ir rankiojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 14 gruodžio 2008 - 20:43
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 21:24)
Na tiesiog esu svajotoja  blush2.gif kartais atrodo, kad jam is manes reikejo tik sekso, bet kai prisimenu, kaip jis ryte sokinejo su "plasmasines sriubos" puodeliu aplink mane, kaip pilste limonada, kad ji nugazuoti, kaip idomiai iteike dovanele gimtadienio proga, kaip tiesiog pries uzmiegant apkabidavo ir pabuciuodavo keti, prisiglauzdavo prie saves ir tt, tai tiesiog nebenoriu tiketi, kad jam reikejo tik vieno schmoll.gif gal jis ir stengesi su manim kuo reciau matytis, o kai susimatydavo, tai is to ilgesio gaudavosi vis tas pats, kad sulipdavom i patalus greiciau, bet is jo elgesio matau, kad rupejau jam as, rupiu ir dabar...kitaip butu pasakes - nenori nereikia, viska nutraukiam, o jis betkokiu atvejo nori bendrauti... ech kad viskas butu paprasciau... verysad.gif

Oho, bet tavo vaikas ir saunolis  thumbup.gif Antra vieta man butu labaaai gerai, o cia dar sako, kad pasistengti reikia hihihi.gif cempiona augini  wub.gif

Geras dalykas  thumbup.gif

As kazkada esu dovanojus Žiedas II - 473792, pamenu po to pati sedejau ir rankiojau  lotuliukas.gif



žinai todėl ir keli žavesį bigsmile.gif kad esi ntokia nuostabi bigsmile.gif
sš taip negalėjau, taip ir paleidavau savo pirmąją meile, kai jo mama man pasakė, kad tarp mūsų viskas baigta, nors žinojau, kad jis mane myli ir aš gal.... ir nieko nedariau, nes vien mintis,kadklauso mamos mane nukratė, nors galėjau viska padaryti, kad paliktų mama, bet nedariau nieko schmoll.gif
nu mergina nuostabiai atrodai bigsmile.gif net MB sakė nuostabiai tu atrodai, tik labai plonutė esi bigsmile.gif lotuliukas.gif
na mano vaikui yra kur stengtis,nes iki tol tik aukščiausias vietas ėmė biggrin.gif

jep geros dovanos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 21:35)
žinai todėl ir keli žavesį bigsmile.gif kad esi tokia nuostabi bigsmile.gif
aš taip negalėjau, taip ir paleidavau savo pirmąją meile, kai jo mama man pasakė, kad tarp mūsų viskas baigta, nors žinojau, kad jis mane myli ir aš gal.... ir nieko nedariau, nes vien mintis,kad klauso mamos mane nukratė, nors galėjau viska padaryti, kad paliktų mama, bet nedariau nieko schmoll.gif

nu mergina nuostabiai atrodai bigsmile.gif net MB sakė nuostabiai tu atrodai, tik labai plonutė esi bigsmile.gif  lotuliukas.gif

na mano vaikui yra kur stengtis,nes iki tol tik aukščiausias vietas ėmė biggrin.gif

Na savo pirmaja meile ir as paleidau, bet tikriausia buvo taip lemta. Beje jo mama manes ir nepripazino, niekaip neprieme ir pan. Beje zinai, jei kyla abejones ar verta stengtis - vadinas neverta 4u.gif Si karta man kazkodel abejoniu nekyla, noriu buti salia ir taskas blush2.gif Ir dar viena pastaba - jei vyras negali atsiplesti nuo mamos sijono, tai kam tau tokio vyro? Kad jis butu prie tavo sijono prilipes kaip prie mamos? Kad tau reiketu palaikyti visus 4 kampus namie? Kad prie tu vaiku kur kartu turesit dar ir jis butu skaiciuojamas? doh.gif Ne tokio vyro nereikejo tau, todel ir nekovojai 4u.gif nebutu reikeje ir man mirksiukas.gif

Tai dar ir TB nuotraukas rode? blink.gif blush2.gif Nesu as jau tokia plonyte, tik reikia geru kampu pasisukti lotuliukas.gif Siaip skaitau kad esu normalaus sudejimo, yra uz ko pagrebti, bet nekaba nepageidautina mase lotuliukas.gif Bet vistiek pakusti noreciau hihihi.gif

Na bet tikrai cempiona augini wub.gif Ka jis soka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 21:42)
Na savo pirmaja meile ir as paleidau, bet tikriausia buvo taip lemta. Beje jo mama manes ir nepripazino, niekaip neprieme ir pan. Beje zinai, jei kyla abejones ar verta stengtis - vadinas neverta  4u.gif Si karta man kazkodel abejoniu nekyla, noriu buti salia ir taskas  blush2.gif Ir dar viena pastaba - jei vyras negali atsiplesti nuo mamos sijono, tai kam tau tokio vyro? Kad jis butu prie tavo sijono prilipes kaip prie mamos? Kad tau reiketu palaikyti visus 4 kampus namie? Kad prie tu vaiku kur kartu turesit dar ir jis butu skaiciuojamas?  doh.gif Ne tokio vyro nereikejo tau, todel ir nekovojai 4u.gif  nebutu reikeje ir man  mirksiukas.gif

Tai dar ir TB nuotraukas rode?  blink.gif  blush2.gif Nesu as jau tokia plonyte, tik reikia geru kampu pasisukti  lotuliukas.gif Siaip skaitau kad esu normalaus sudejimo, yra uz ko pagrebti, bet nekaba nepageidautina mase  lotuliukas.gif Bet vistiek pakusti noreciau hihihi.gif

Na bet tikrai cempiona augini  wub.gif Ka jis soka?  bigsmile.gif



vat todėl ir nieko nedariau,nesviduje vistiek žinojau, kad nieko nebus schmoll.gif
o vatsu dabartiniu MB viska dariau,kad būtumėme kartu, ir jis darė viska.nes jo mama manęs negalėjo pakęstia(dabar jau susitaikė su mintimi) kaip jos jaunėlis pamilo boba su vaiku. betvatjau treti metai kaip esame kartu ir niekur nepaleisiu savo skorpiunuko, esu pati laimingiausia moteris pasaulyje ax.gif

o parodžiau tave nes esi tikrai labai graži jauna mergina mirksiukas.gif
MB niekada nesikiša į mano pletkus, gerbiamano privatuma,net jaiirkalbėčiau apie pimpiukų ilgi jam tai tik mano reikalas lotuliukas.gif blush2.gif

mano Benas šoka sportinius šokius,kaip čiačia, džiava, lėta valsa ir t.t.
Atsakyti
Ir teisingai, kad nieko nedarei mirksiukas.gif

As ir tikiuosi, kas su dabartiniu MB viskas bus gerai, na salia jo jauciuosi taip saugiau, kai nesijausdavau su BMB, ir siaip man su juo jauku kaip niekad...na daug cia pasakoti, bet nera cia ko svaigti lotuliukas.gif kai turesiu tada ir girsiuos hihihi.gif

blush2.gif Aciu 4u.gif

Oho, buciau zyyymiau jaunesne, kaip noreciau kartu susokti su tavo berniuku wub.gif teveliai mano neturejo pakankamai lesu kad kazkur leisti, tai as ant senatves nuejau sokti pilvo soki, vis sis tas sakau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 21:56)
Ir teisingai, kad nieko nedarei  mirksiukas.gif

As ir tikiuosi, kas su dabartiniu MB viskas bus gerai, na salia jo jauciuosi taip saugiau, kai nesijausdavau su BMB, ir siaip man su juo jauku kaip niekad...na daug cia pasakoti, bet nera cia ko svaigti lotuliukas.gif kai turesiu tada ir girsiuos hihihi.gif

blush2.gif Aciu 4u.gif

Oho, buciau zyyymiau jaunesne, kaip noreciau kartu susokti su tavo berniuku  wub.gif teveliai mano neturejo pakankamai lesu kad kazkur leisti, tai as ant senatves nuejau sokti pilvo soki, vis sis tas sakau  lotuliukas.gif



kaip sakau,laikas viska sustatys į savo vietas.ir tada tu pamatysi,kaip viskas bus, linkiu išvisos širdies, kad būtumei laiminga. mirksiukas.gif
žinok kol dar mažas, matai šokame tik trečius metus tai labai mažai kainuoja, tik treniruotės mėnesiuis 50lt, konkusai po 15 lt, kol kas dar neradome specialios aprangos, ji brangi, bet ant mano vaiko skeleto sunku ką rasti. kol kas šoka paprastai su juodom kelnėmis ir baltais marškinukais ir šlipsuku.
nugi jaunutė tu dar labai,ir puiku, kad šoki mirksiukas.gif
o aš noriu grįšti į karate treniruotes, bet dėja dabar be 100lt permėnesį neįmanoma rasti schmoll.gif tai laukiu kol daugiau uždirbsiu kad vėl galėčiau lankyti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai zinoma, jau nekarta isitikinau, kad laikas gali viska mirksiukas.gif 4u.gif Aciu uz linkejimus wub.gif

Na man 3 metai atrodo jau daug, as nei metu nelankius dar blush2.gif

Karate lankei? blink.gif tai vyra saugai dabar? lotuliukas.gif As vaikystei 3 men atlankiau, skarlatina susirgau ir niekas manes nebeleido, o dabar jau su botagu nenuvytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 14, 22:11)
Tai zinoma, jau nekarta isitikinau, kad laikas gali viska  mirksiukas.gif  4u.gif Aciu uz linkejimus  wub.gif

Na man 3 metai atrodo jau daug, as nei metu nelankius dar  blush2.gif

Karate lankei?  blink.gif tai vyra saugai dabar?  lotuliukas.gif As vaikystei 3 men atlankiau, skarlatina susirgau ir niekas manes nebeleido, o dabar jau su botagu nenuvytu  lotuliukas.gif



3metai jau beveik praėjo, o dar ir dabar jaučiuose,kaip skraidau padebesiais, kaipmyliu ir gerbiu savo MB ax.gif blush2.gif
po tiek ligų mano jėga suglebo, tai MB neapginčiau lotuliukas.gif bet užtai noriu grįšti ir savo malonumui pasitreniruoti, baisiai man patinka,gana man ir dviejų diržų blush2.gif
aišku baseinas besaligiškai tinka, bet laiko dabar taip nėra doh.gif

oj kaip ginčiau savo MB, kai mano svoris 55kg, o MB 105kg lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 22:17)
oj kaip ginčiau savo MB, kai mano svoris 55kg, o MB 105kg lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na kai moki, tai svoris ne kliutis lotuliukas.gif
Atsakyti