Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 21:18)

o kas domina g.gif , nors ne skorpione esu, bet gyvenu su skorpionu blush2.gif


as ir su skorpionu gyvenu blush2.gif mes du skorpionai po vienu stogu biggrin.gif
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 21:33)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na bet ir mintys  lotuliukas.gif as tai sortukus geriau pirkciau su kokiu super uzrasu blush2.gif hihihi.gif

super uzrasa galima ir paciai sugalvoti ir nunesti i ta parduotuvele,kur daro uzrasus ant maikuciu,kad padarytu rolleyes.gif tik jau cia dar reik fantazijos sugalvot,ka uzrasyt doh.gif
faians tas siurbliukas bigsmile.gif ir labai faina mintis daug dovaneliu padaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2008 12 02, 14:33)
faians tas siurbliukas bigsmile.gif  ir labai faina mintis daug dovaneliu padaryti  thumbup.gif

Man ir tas siurbliukas labai patiko, tik kad tiek dovaneliu pripirkti brangokai butu blush2.gif unsure.gif Reikia ka paprastesnio galvoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 02, 14:37)
Man ir tas siurbliukas labai patiko, tik kad tiek dovaneliu pripirkti brangokai butu  blush2.gif  unsure.gif Reikia ka paprastesnio galvoti  g.gif

man tai galvos skausmas tos dovanos,kai reik sugalvot,ka dovanot g.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2008 12 02, 14:50)
man tai galvos skausmas tos dovanos,kai reik sugalvot,ka dovanot g.gif

Tai man ir doh.gif as 2 savaites vietos sau neradau, o stai vakar kazkaip taip plustelejo mintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 02, 14:59)
Tai man ir  doh.gif as 2 savaites vietos sau neradau, o stai vakar kazkaip taip plustelejo mintis  blush2.gif




svarbiausia, kad jau sugalvojai, o aš dar ne schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 02, 22:59)
svarbiausia, kad jau sugalvojai, o aš dar ne schmoll.gif  blush2.gif

Na bet kaip visa tai reiks padaryti stai cia kitas klausimas doh.gif Bet minciu ir visokiu yra, kad ant kiekvienos dezutes vietoj kaspineliu ritineli priristi su laiskuciu ir papasakojimu kokia tos dovanos paskirtis ir mintis ax.gif Na tokiu tiesiog minciu daug, o stai pacias dovanas rinkti bus sudetinga g.gif
Atsakyti
Sveikos paneles,

Gal ir galiu prie jusu prisijungti. Esu skorpione, ir gimusi tiesig per pati helovina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2008 12 03, 21:20)
Gal ir galiu prie jusu prisijungti. Esu skorpione, ir gimusi tiesig per pati helovina  blush2.gif

Nei neklausk, tiesiog junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš esu skorpionė, o draugauju su ožiaragiu. Na nelengva iš tiesų abu užsispyrę ir retas kuris iš mūsų linkęs nusileisti biggrin.gif Bet įdėjus pastangų randam ir kompromisų mirksiukas.gif
Papildyta:
Ką galėčiau pasakyti, kad didžiausias mano trūkumas yra tas, kad nemoku ir nerodau savo jausmų švelnumo ir t.t Vieną kartą man yra pareiškę ar tave kas nors įskaudino ar kas, kad negali būti švelnesnė, romantiškesnė. doh.gif Oi reikia kantrybės su manimi oi reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2008 12 11, 18:21)
Ką galėčiau pasakyti, kad didžiausias mano trūkumas yra tas, kad nemoku ir nerodau savo jausmų švelnumo ir t.t Vieną kartą man yra pareiškę ar tave kas nors įskaudino ar kas, kad negali būti švelnesnė, romantiškesnė.  doh.gif Oi reikia kantrybės su manimi oi reikia  lotuliukas.gif

Keista g.gif as tai kaip kaciukas meili, svelni, dar galiu prideti, kad beproto romantiska esu, bet tik neskriauskit manes, nes tada visa tai paslepiama ir tampu salta ir abejinga. Bat siaip as geriete hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 11, 19:09)
Keista  g.gif as tai kaip kaciukas meili, svelni, dar galiu prideti, kad beproto romantiska esu, bet tik neskriauskit manes, nes tada visa tai paslepiama ir tampu salta ir abejinga. Bat siaip as geriete hihihi.gif




aha skorpioniukai labai meilūs, net begalo bigsmile.gif tik su nagučiais biggrin.gif


nu kaip ardovanas jau tavo supakuotos, kaip su TB santykiai?


mes jau beveik visasdovanas turime, aš dar dvi išsiunčiu ir viskas biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 14, 20:10)
nu kaip ardovanas jau tavo supakuotos, kaip su TB santykiai?

mes jau beveik visasdovanas turime, aš dar dvi išsiunčiu ir viskas biggrin.gif  ax.gif

Na liko tik issiuvineti ant uzvalkalu (vis drauge niekaip neperduoda savo siuvinejimo "irankius" ir dar is oriflaimo turi vazilina atsiusti kur uzsakiau (jis toks ipakavime gan paprastas ir ziemai skirtas, tai bus kuo lupytes mozuoti berneliui lotuliukas.gif ) o visa kita supakuota ir laukia paskutiniu dovaneliu, tada galima jau bus iteikti biggrin.gif

O siaip su MB nieko gero verysad.gif pasakiau, jam kad prisirisau stipriai, kad reikia vis labiau jo demesio ir tt, tai pasake, kad nebenendraus su manim kaip anksciau ir liksim tik draugai, susitiksim prie kavos puodelio kokioj kavinej ir tiek verysad.gif dauk kas stebi musu santykius, sako kad tai dar ne viskas, as ir pati tikiu, kad mes dar kalbesim apie tai, ir ne mano o juo inisiatyva, tik vistiek nelengviau nuo to verysad.gif

Tai siunti kazkur? ax.gif As tai nieko nesiunciu, tik mamai ir teciui dar nupirkau ir viskas ax.gif
Atsakyti