Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 22:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Na jei mane provokuoja, tai nesvankybes liejasi laisvai  lotuliukas.gif Tik kai as tokia nekalta mergyte atrodau, tai retai kam kila mintis mane provokuoti  lotuliukas.gif

Na as dar nesugalvoju ka tiksliai, masciau ka nors:

laimei-drambliuko statulele su pakeltu straubliu (geriau iskart 7 drambliukai),
silumai-koines gal kokias (?  lotuliukas.gif ),
romantikai-zvake gal ar vyno buteli (stai su vynu sunku butu, negeris jis jo doh.gif , tai lieka zvake),
Kaledinei nuotaikai-dideli burbula-zaisla ant egles, o ant jo sveikinimus prirasyti  blush2.gif
Saldziam miegui-uzvalkaliuka ant pagalves su issiuvinetu "Saldziu sapnu"  blush2.gif

Tik stai nesugalvoju kam butu skirti trusikai  lotuliukas.gif Gal minciu yra?  blush2.gif  ir dar reiktu kokia 1 smulkmenele sumastyti  blush2.gif

Beje, man tai su praktiskom dovanom visad sudetingai buna, o kas cia per siurblys?




va va man irgi jai yra su kuom tai nešvankios mintys liejasi laisvai doh.gif lotuliukas.gif
va čia tai dėjai bigsmile.gif nu nuostabu bigsmile.gif
pasakyčiau tau savo mintis apie triusikus tai nugriūsi doh.gif lotuliukas.gif geriau patyslėsiu blush2.gif

va koks siurblys user posted image
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 22:16)
pasakyčiau tau savo mintis apie triusikus tai nugriūsi doh.gif  lotuliukas.gif geriau patyslėsiu blush2.gif

va koks siurblys user posted image

Sakyk bigsmile.gif gaima ir nesvankiai pateikti dovanele lotuliukas.gif

Koks fainas wub.gif jis baisia brangus? blush2.gif Kur ji galima gauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 22:18)
Sakyk  bigsmile.gif gaima ir nesvankiai pateikti dovanele lotuliukas.gif

Koks fainas  wub.gif jis baisia brangus?  blush2.gif Kur ji galima gauti? ax.gif




susiek su seksu, kad ir jam pire tavęs ir tau prie jo lengva būtų prieiti blush2.gif
va čia iš čia siunčiausi, atrodo 70lt mokėjau su visu atvežimu į darbą.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 22:22)
va čia iš čia siunčiausi, atrodo 70lt mokėjau su visu atvežimu į darbą.

Is kur siunteis? g.gif hihihi.gif

O kaip vienu ar dviem zodziais tuos triusikus galima butu apibudinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 22:24)
Is kur siunteis?  g.gif hihihi.gif

O kaip vienu ar dviem zodziais tuos triusikus galima butu apibudinti?  g.gif




iš čia, ten viska rašo, akd reikia prisregistruoti ir nusipirkti http://www.coolstuff...products_id=301

išprotėję dėl sexso abu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 22:26)
iš čia, ten viska rašo, akd reikia prisregistruoti ir nusipirkti http://www.coolstuff...products_id=301

išprotėję dėl sexso abu biggrin.gif  ax.gif

Tas siubliukas tikrai smagus wub.gif bliamba reikia sponsoriaus man siuo klausimu lotuliukas.gif Nes viskas kainuos, gaila, kad negalima nueiti ir tiesiog nusipirkti, butinai tik internetu unsure.gif

Geras, cia mintis thumbup.gif

Beje o atskirai tik pagalviu uzvalkalus idomu yra kur pirkti? g.gif Kazkodel man atrodo, kad tik komplektai buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 22:32)
Tas siubliukas tikrai smagus  wub.gif bliamba reikia sponsoriaus man siuo klausimu  lotuliukas.gif Nes viskas kainuos, gaila, kad negalima nueiti ir tiesiog nusipirkti, butinai tik internetu  unsure.gif

Geras, cia mintis  thumbup.gif

Beje o atskirai tik pagalviu uzvalkalus idomu yra kur pirkti?  g.gif Kazkodel man atrodo, kad tik komplektai buna  doh.gif




va čia pasiskambink mirksiukas.gif Iškilus klausimams, skambinkite +370-688-11111 nuo 8:00 iki 17:00 darbo dienomis.
manau, kad galima ir pačiai pasiimti, pasiklausk g.gif
yra aišku, kad yra. o kaune yra JYSK ten yra neblogų ir nebrangių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 22:37)
Kaune yra JYSK ten yra neblogų ir nebrangių biggrin.gif

Tas JYSK man rodos mole yra biggrin.gif na kadangi tik 1 smulkmenele sugalvoti reikia, tai reiks pasivaikstineti ir surinksiu visa kraiti ax.gif Tik stai alga galetu jau pervesti hihihi.gif Bet pirma karta pirksiu apatinius vyrui, be vyro salia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 22:39)
Tas JYSK man rodos mole yra  biggrin.gif na kadangi tik 1 smulkmenele sugalvoti reikia, tai reiks pasivaikstineti ir surinksiu visa kraiti  ax.gif Tik stai alga galetu jau pervesti hihihi.gif Bet pirma karta pirksiu apatinius vyrui, be vyro salia  lotuliukas.gif




nugi nepeik u to JYSK jis tikrai neblogas mirksiukas.gif mes netgi kėdę nusipirkome ir dar sėdime, o jau metai praėjo lotuliukas.gif

nugi reikėjo išsimatuoti apimtį klubų, užpakaliuko ir pimpaliuko. tada būtum ir be galvos skausmo nupirkusi biggrin.gif tik fasona reiktų išrinkti, o dydis iš karto žinotumei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 22:44)
nugi nepeik u to JYSK jis tikrai neblogas mirksiukas.gif mes netgi kėdę nusipirkome ir dar sėdime, o jau metai praėjo lotuliukas.gif

nugi reikėjo išsimatuoti apimtį klubų, užpakaliuko ir pimpaliuko. tada būtum ir be galvos skausmo nupirkusi biggrin.gif tik fasona reiktų išrinkti, o dydis iš karto žinotumei biggrin.gif

As nepeikiu, visai, ten uzsuku pasiziureti neretai, patinka man tarp daug idomiu smulkmeneliu blaskytis blush2.gif Beje seniai bebuvau, kaip tik proga bus thumbup.gif

Na vat nepagalvojau ismatuoti, tik stai maikes tai M dydzio nesioja, tai manau ir sikniukas toks pat turetu buti hihihi.gif draugas sake jei nepataikysiu 1 ismiera tai nieko baisaus, tamposi gi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 22:46)

Na vat nepagalvojau ismatuoti, tik stai maikes tai M dydzio nesioja, tai manau ir sikniukas toks pat turetu buti hihihi.gif draugas sake jei nepataikysiu 1 ismiera tai nieko baisaus, tamposi gi  lotuliukas.gif



aišku,kad nieko tokio vienu dydžiu didesnius pirkti biggrin.gif kai paistos bus tada kaip tik lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 23:03)
aišku,kad nieko tokio vienu dydžiu didesnius pirkti biggrin.gif kai paistos bus tada kaip tik lotuliukas.gif  blush2.gif

Ech, kad vyrai gimdytu butu super lotuliukas.gif
Atsakyti