Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 28, 20:32)
lotuliukas.gif na ir prajuokinai lotuliukas.gif taip ir įsivaizduoju, tu su suknele, kraipai užpakaliuka, o paskuisijona ant galvos užsidedi ir toliau kraipaisi maivaisi lotuliukas.gif

Bet zinok cia visai realus atvejis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 28, 20:55)
Bet zinok cia visai realus atvejis  blush2.gif



tikiu tikiu bigsmile.gif lotuliukas.gif
pamenu mergaitės taip darydavo lotuliukas.gif už tai ir sakau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 28, 21:24)
tikiu tikiu bigsmile.gif  lotuliukas.gif
pamenu mergaitės taip darydavo lotuliukas.gif už tai ir sakau biggrin.gif

Na nors as jau ir ne maza, bet kartais pasitaiko, kai taip padarau blush2.gif doh.gif bet uztat smagu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 28, 10:41)
Tai taip, mes visi taip sakome, kad netycia, pat slangas issoko ir pan  lotuliukas.gif Viskas su tavim aisku hihihi.gif
Prasom jungtis  4u.gif Sakai sese dvyne turi, kaip smagu  wub.gif visada norejau vaikysteje tureti dvyne  blush2.gif



4u.gif mes abi skorpiones ir abi visiskai nepanasiu charakteriu,kazkur skaiciau,kad skorpionai buna dvieju tipu,gal mes tuos skirtingus tipus ir atstovaujam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 29, 18:56)
Na nors as jau ir ne maza, bet kartais pasitaiko, kai taip padarau  blush2.gif  doh.gif bet uztat smagu  lotuliukas.gif





niu man taip nebūdavo blush2.gif
aš apsimesdavau berniuku,visada su kelnėmis, tik šaudžiau ir kankinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikuti @ 2009 01 29, 19:29)
4u.gif  mes abi skorpiones ir abi visiskai nepanasiu charakteriu,kazkur skaiciau,kad skorpionai buna dvieju tipu,gal mes tuos skirtingus tipus ir atstovaujam? ax.gif

Na net smalsu blush2.gif kokie du tipai? Papasakok kokia tu o kokia ji bigsmile.gif idomu kuriam tipui as priklausyciau ax.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 29, 19:42)
niu man taip nebūdavo blush2.gif
aš apsimesdavau berniuku,visada su kelnėmis, tik šaudžiau ir kankinau  lotuliukas.gif

Na as ir kelnes megstu labiau, bet jei sijona uzsidesiu, tai laikykites lotuliukas.gif nors ir su kelnem pasimaivyti eina, "koks grazus sikniukas tose dzinsiuose" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 29, 22:53)
Na as ir kelnes megstu labiau, bet jei sijona uzsidesiu, tai laikykites  lotuliukas.gif nors ir su kelnem pasimaivyti eina, "koks grazus sikniukas tose dzinsiuose" hihihi.gif




na taip,ir su aptrauktomis kelnėmis galima pasimaivyti lotuliukas.gif


o aš tai šią vasara maivysiuosi su savo tatoo ant kojos blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 29, 22:58)
o aš tai šią vasara maivysiuosi su savo tatoo ant kojos blush2.gif  lotuliukas.gif

Daryk ne ant kojos, o is priekio zemiau bambos hihihi.gif Vat ten tai verta bus maivytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 29, 23:08)
Daryk ne ant kojos, o is priekio zemiau bambos hihihi.gif Vat ten tai verta bus maivytis  mirksiukas.gif




mano bamba negraži opreruota tongue.gif
o vat kojasturiu, ir tattoo padarė labvai gražę blush2.gif čia 0b 30metų proga padovanojo ax.gif
Atsakyti
Kokia faina dovana wub.gif as tai karts nuo karto pamastau kad noreciau, bet praeina tas noras, tai ir nedarau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 29, 23:18)
Kokia faina dovana  wub.gif as tai karts nuo karto pamastau kad noreciau, bet praeina tas noras, tai ir nedarau  blush2.gif




čia mano svajone išpildė bigsmile.gif
nu aišku turi tikrai būti apsiprendusi, juk tai visam gyvenimui mirksiukas.gif
skauda tikrai,pvz.: man ant kojos piešė pusantros valandos tiek pat laiko darė biggrin.gif ir reikia tiek laiko išgulėti nejudant lotuliukas.gif
Atsakyti
Zinau kad skauda, o dar ta mintis, kad visam gyvenimui, tai gal ir be jos apsieisiu tongue.gif

tai tu jau pasidarei ja? Ar dar tik darysies?
Atsakyti