Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Bet tu ir radai ka ziureti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 27, 11:25)
Bet tu ir radai ka ziureti  lotuliukas.gif




nugi bemaigindama visokiausių ššš prisižiūriu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif labai noreciau ir as prisijungti prie jusu blush2.gif esu skorpione,mano ir sesers dvynes gimimo diena lapkricio 18,matau,kad jus cia jau gerai susibendrave,tikiuosi,priimsite ir mane ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 27, 11:27)
nugi bemaigindama visokiausių ššš prisižiūriu doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai taip, mes visi taip sakome, kad netycia, pat slangas issoko ir pan lotuliukas.gif Viskas su tavim aisku hihihi.gif

QUOTE(kutikuti @ 2009 01 28, 04:39)
sveikos 4u.gif  labai noreciau ir as prisijungti prie jusu blush2.gif  esu skorpione,mano ir sesers dvynes gimimo diena lapkricio 18,matau,kad jus cia jau gerai susibendrave,tikiuosi,priimsite ir mane ax.gif  bigsmile.gif

Prasom jungtis 4u.gif Sakai sese dvyne turi, kaip smagu wub.gif visada norejau vaikysteje tureti dvyne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikuti @ 2009 01 28, 04:39)
sveikos 4u.gif  labai noreciau ir as prisijungti prie jusu blush2.gif  esu skorpione,mano ir sesers dvynes gimimo diena lapkricio 18,matau,kad jus cia jau gerai susibendrave,tikiuosi,priimsite ir mane ax.gif  bigsmile.gif



oba ir dar dvynė bigsmile.gif


QUOTE(sachar @ 2009 01 28, 09:41)
Tai taip, mes visi taip sakome, kad netycia, pat slangas issoko ir pan  lotuliukas.gif Viskas su tavim aisku hihihi.gif





nu kai aš tokia ištvirkusisu , su manimi viskas gali būti hihihi.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 28, 10:05)
nu kai aš tokia ištvirkusisu , su manimi viskas gali būti hihihi.gif  cool.gif

Apie ka as ir kalbu lotuliukas.gif vyras darbe, tai jin po interneta duodas, nerimsta vis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 28, 11:27)
Apie ka as ir kalbu  lotuliukas.gif vyras darbe, tai jin po interneta duodas, nerimsta vis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




aha, pasikraunu per diena sexy idėjas tada ant MB išsikraunu lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 28, 13:45)
aha, pasikraunu per diena sexy idėjas tada ant MB išsikraunu lotuliukas.gif  cool.gif

Tai gal prikalbinai TB tau striptiza pasokti? hihihi.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 28, 14:13)
Tai gal prikalbinai TB tau striptiza pasokti? hihihi.gif  bigsmile.gif




be šansų,kad pašoks hihihi.gif už tai kitais dalykais kompensuoja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 28, 14:22)
be šansų,kad pašoks hihihi.gif už tai kitais dalykais kompensuoja cool.gif

Tai stai kodel tu ziurejai lotuliukas.gif nes reikia patenkinti trukuma blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 28, 15:11)
Tai stai kodel tu ziurejai  lotuliukas.gif nes reikia patenkinti trukuma  blush2.gif  ax.gif




nu jai atvirai man tas striptizas nepatinka schmoll.gif ten kažkokie šlykštūs soliariumų bernai kažką daro, ko nelabai supranti g.gif
man jau geriau žaidimai lovoje, daug daug glamonių, meilės iraišku sekso cool.gif
Atsakyti
Roga, surimtejai? blink.gif

Siaip as ir nemegstu tokiu dalyku ziureti, tas pats liecia ir filmus, geriau jau daryti, nei buti stebetoja tongue.gif
Atsakyti