Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 27, 10:06)
buvau suieškojusi, bet vakar kompas užlinko ir neįdėjau ax.gif tuoj

Oi laukiam, laukiam ax.gif
Atsakyti
va mergaitė,kuriai tik 8 metai,o ji jau svėrė 56 kg doh.gif o ikas svarbiausia, ją taip maitindavo blink.gif mano Benas šalia jos kaip skruzdeliukas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 27 sausio 2009 - 09:29
Na cia jau virssvoris, o ne pilvukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 27, 10:23)
Na cia jau virssvoris, o ne pilvukas  tongue.gif




pilvas oj koks yra doh.gif aišku viršsvoris, tėvai jos visiškai neprižiūri tik kiša viska doh.gif

ten šalia mano Benutis baltas,net keista,bet nėra jau jis baltais plaukais, jau rudi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 27, 10:27)
pilvas oj koks yra doh.gif aišku viršsvoris, tėvai jos visiškai neprižiūri tik kiša viska doh.gif

ten šalia mano Benutis baltas,net keista,bet nėra jau jis baltais plaukais, jau rudi. ax.gif

Na jo, kad tevai taip elgias, tai nera gerai, o kiek mergytei paciai metu jau? g.gif

O del plauku spalvos, tai gal nuotrauka seniau daryta, kai jis jaunas buvo, as ir iki 4 klases baltapuke buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 27, 10:34)
Na jo, kad tevai taip elgias, tai nera gerai, o kiek mergytei paciai metu jau?  g.gif

O del plauku spalvos, tai gal nuotrauka seniau daryta, kai jis jaunas buvo, as ir iki 4 klases baltapuke buvau  lotuliukas.gif




jai dabar koks 14metų g.gif bet jau ją seniai bemačiau g.gif tai net nežinau kaip dabar atrodo schmoll.gif

ten benui vos 4 metukai buvo hihihi.gif dabar vyras su skiauteryte hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 27, 10:39)
jai dabar koks 14metų g.gif bet jau ją seniai bemačiau g.gif tai net nežinau kaip dabar atrodo schmoll.gif

ten benui vos 4 metukai buvo hihihi.gif dabar vyras su skiauteryte hihihi.gif

Na tikiuosi, kad jau pati panele budama labiau prisiziuri 4u.gif

Na tada aisku ko jis baltapukis nuotraukoj lotuliukas.gif paaugo, paprotingejo, tai ir pasikeite plaukuosena atitinkamai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 27, 10:43)


Na tada aisku ko jis baltapukis nuotraukoj  lotuliukas.gif paaugo, paprotingejo, tai ir pasikeite plaukuosena atitinkamai  lotuliukas.gif




ir dar kaip Benas pasikeitė, kartais atrodo, kad jis jau paauglys,pagal savo elgesį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 27, 10:47)
ir dar kaip Benas pasikeitė, kartais atrodo, kad jis jau paauglys,pagal savo elgesį doh.gif

Vaikai greitai auga unsure.gif Na bet uztat smagu matyti ta augima, kai virsta i protinga gera zmogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 27, 10:59)
Vaikai greitai auga  unsure.gif Na bet uztat smagu matyti ta augima, kai virsta i protinga gera zmogu  4u.gif




čia didžiausia mano viltis kad pagaliau užaugs stipriu ir geru žmogumi.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 27, 11:06)
čia didžiausia mano viltis kad pagaliau užaugs stipriu ir geru žmogumi.

Taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
žiūriu vyrų striptiza, fui kaip šlykstu doh.gif a pasirodo kalėjime moterims striptizašoko,sakau kodėl taipfe doh.gif br net nupurtė.
Atsakyti