Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 13:50)
o tai daug jos darbo turi padaryti? ir ar gausi tu už ją kad dirbai?

Na triu, apsidirbu, bet tinginiuati laiko nebera tiek kiek anksciau tongue.gif is tikro nera tu darbu beviltiskai dayg, jo tokia prie tinginio tai viska ka imanoma buvo seniausiai suskirste kitiem, tai per daug nepersikraunu, dirbu kaip baltas zmogus lotuliukas.gif Bet vat uz tai kad pagelbeju, tai nieko negausiu verysad.gif tai ir noro dirbti nera uz ja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 14:04)
Na triu, apsidirbu, bet tinginiuati laiko nebera tiek kiek anksciau  tongue.gif is tikro nera tu darbu beviltiskai dayg, jo tokia prie tinginio tai viska ka imanoma buvo seniausiai suskirste kitiem, tai per daug nepersikraunu, dirbu kaip baltas zmogus  lotuliukas.gif Bet vat uz tai kad pagelbeju, tai nieko negausiu  verysad.gif tai ir noro dirbti nera uz ja  schmoll.gif




nu matai,kaip pas mane, kas už mane dirba gaus mano pinigus. ir nesuprantu ko mano darbe šurma kelia, kad aš grįščiau g.gif

na ir šaunuolė, kad nepersidirbi biggrin.gif

Atsakyti
Pavaduojantis yra pavadujantis, jis vistiek nepadarys visko ir kas svarbiausia taip kruopsciai kaip tas pareigas einantis zmogus mirksiukas.gif As ir darau tik tai ko mane apmoke ir tiek, jei ko daugiau praso, tai metu nuo saves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 15:21)
Pavaduojantis yra pavadujantis, jis vistiek nepadarys visko ir kas svarbiausia taip kruopsciai kaip tas pareigas einantis zmogus  mirksiukas.gif As ir darau tik tai ko mane apmoke ir tiek, jei ko daugiau praso, tai metu nuo saves  lotuliukas.gif




kokia tu gudruolė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nors ir aš taip elgčiausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 15:24)
kokia tu gudruolė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nors ir aš taip elgčiausi blush2.gif

Tai vat, tokia jau zmoniu logika, jei ne mano, tai ir darysiu atmestinai, ne man gi uz tai atsakyti hihihi.gif

O as ateinu pasimaivyt blush2.gif bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 26 sausio 2009 - 18:04
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 19:03)

O as ateinu pasimaivyt  blush2.gif  bigsmile.gif




kokia graži pamaiva bigsmile.gif
o kokios jūs visos plonos bigsmile.gif ten tik viena pilvuka turi lotuliukas.gif
puikios suknelės tinka jums bigsmile.gif
dar dar fotkių bigsmile.gif
Atsakyti
Na taip, nors as kaip visad prietarausiu, kad tik tinkamu kampu atsistoju lotuliukas.gif pilvuka turiu, tik dar nelabai dideli tongue.gif

O nuotrauku daugiau ir neturiu, cia kelias atsiunte, kad smalsuma numalsinti likusias savaites begyje gal susisaudysiu thumbup.gif

Beje aciu uz pagyras, o ipac del sukneliu, nes tiek triuso i jas ideta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 20:55)
Na taip, nors as kaip visad prietarausiu, kad tik tinkamu kampu atsistoju  lotuliukas.gif pilvuka turiu, tik dar nelabai dideli  tongue.gif

O nuotrauku daugiau ir neturiu, cia kelias atsiunte, kad smalsuma numalsinti likusias savaites begyje gal susisaudysiu  thumbup.gif

Beje aciu uz pagyras, o ipac del sukneliu, nes tiek triuso i jas ideta  blush2.gif




nu tada nematei pilvukų blink.gif tuoj surasiu nuotrauka doh.gif o tu nevaryk į medį turi dailų pilvuką bigsmile.gif

sulauksiu gal dar nuotraukų blush2.gif
aišku,kad puikios suknelės thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausima.
Kaip susisneketi su sio zenklo moteriskosios lyties atstovem? doh.gif
Atsakyti

QUOTE(On call @ 2009 01 26, 22:14)
Turiu klausima.
Kaip susisneketi su sio zenklo moteriskosios lyties atstovem? doh.gif




ne manau, kad čia ženklas,reikia tiesiog bendrauti iš širdies.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 26 sausio 2009 - 21:43
QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 21:41)
nu tada nematei pilvukų blink.gif tuoj surasiu nuotrauka doh.gif o tu nevaryk į medį turi dailų pilvuką bigsmile.gif

Na parodyk bigsmile.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 22:25)
ne manau, kad čia ženklas,reikia tiesiog bendrauti iš širdies.

Sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 23:49)
Na parodyk  bigsmile.gif





buvau suieškojusi, bet vakar kompas užlinko ir neįdėjau ax.gif tuoj
Atsakyti