Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 11:42)
nėra g.gif neįdomu, norėjau paveizėti nuotraukų, ar kokio filmavimo blush2.gif

Na teks palaukti, kol pati pasimaivysiu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 11:51)
Na teks palaukti, kol pati pasimaivysiu  lotuliukas.gif  blush2.gif




lauksiu lauksiu bigsmile.gif

tik per pietus lėksiu dar tyrimų darytis, tai tu manęs ir lauk bigsmile.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 11:54)
tik per pietus lėksiu dar tyrimų darytis, tai tu manęs ir lauk bigsmile.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif

Linkiu, kad tyrimai butu geri 4u.gif Kaip sakoma "Ни пуха, ни пира" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 12:06)
Linkiu, kad tyrimai butu geri  4u.gif Kaip sakoma "?? ????, ?? ????" 4u.gif




ačiū.
kaip bus tik ryt sužinosiu biggrin.gif
Atsakyti
Dekoti nereikia ir negalima schmoll.gif
Atsakyti
žinau, kad negalima, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 12:36)
žinau, kad negalima, ax.gif

Tai kam taip darei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 12:54)
Tai kam taip darei?  g.gif




net nežinau g.gif
nes kai dabar pagalvoju, tai užduotus vaistus negalima diekoti, o jai palinki sėkmės ir sveikatos,kaip ištikro,dabar pasimečiau visai doh.gif

o ištikro,ką pakeisiu,jai padėkosiu, juk nenumirsiu dabar biggrin.gif
vien žo nervas ima mane doh.gif darbas kankina, įtariu reiks grįšti nepilnai pasveikus, doh.gif
Atsakyti
Na uz sveikata gal ir dekoja, bet i posaki reikia atsakineti "K чoрту" biggrin.gif

Stai atejo vadove, pries 2 sav susilauze delnoikauli desines rankos, tai kaip dusauja kad nieko padaryti negali, tai baisu doh.gif Bloamba sako, kad atsipjauti kumpio nei negali, nu netikiu, per tiek laiko buciau isigudrinus jau priprasti ir normaliai gyventi, o ji ka verkslena, bloga net klausytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 13:33)
Na uz sveikata gal ir dekoja, bet i posaki reikia atsakineti "K ?o???"  biggrin.gif

Stai atejo vadove, pries 2 sav susilauze delnoikauli desines rankos, tai kaip dusauja kad nieko padaryti negali, tai baisu  doh.gif Bloamba sako, kad atsipjauti kumpio nei negali, nu netikiu, per tiek laiko buciau isigudrinus jau priprasti ir normaliai gyventi, o ji ka verkslena, bloga net klausytis  doh.gif




supratau pioneer.gif kita karta žinosiu ax.gif

nu va tas verkšlenimas varo į neviltį.
o tai ko tadatavo bendradarbė grįžo, nenuėjo į rebilitacija nesustiprėjo,neišmoko su kita ranka viska darytis g.gif


aš tai gulėdama išmokau grindis išsiplauti,valgyti pasidaryti. net megzti pradėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 26, 13:40)
nu va tas verkšlenimas varo į neviltį.
o tai ko tadatavo bendradarbė grįžo, nenuėjo į rebilitacija nesustiprėjo,neišmoko su kita ranka viska darytis g.gif
aš tai gulėdama išmokau grindis išsiplauti,valgyti pasidaryti. net megzti pradėjau lotuliukas.gif

Tai vat, kad ir as apsiprasciau, ismokciau gudrauti ir kazka pasidaryti, o cia tik verkslena ir nieko nedaro doh.gif

Atejo pasiguosti, kavos isgerti ir vel namo g.gif

O man jos darbus dirbk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 26, 13:46)
Tai vat, kad ir as apsiprasciau, ismokciau gudrauti ir kazka pasidaryti, o cia tik verkslena ir nieko nedaro  doh.gif

Atejo pasiguosti, kavos isgerti ir vel namo  g.gif

O man jos darbus dirbk  doh.gif




o tai kaip čia dabar.tai sunku kiekvienam,jai sergi, bet verkšlenti g.gif

o tai daug jos darbo turi padaryti? ir ar gausi tu už ją kad dirbai?
Atsakyti