Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

Man su tuo pavydu kazkaip nebuvo bedu niekad, gal tik tai, kad visai nepavydejo doh.gif Kai visai nepavydi ir negerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 23, 10:47)
Man su tuo pavydu kazkaip nebuvo bedu niekad, gal tik tai, kad visai nepavydejo  doh.gif Kai visai nepavydi ir negerai  schmoll.gif




o man atvirkščiai atrodo, jai nepavydi tai reiškia pasitiki. juk galima mylėti ir be pavydo, pasitikėti žmogumi. ir negalvojant jis mane myli ar ne, sukti galva ar susižavės kita.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 23, 10:51)
o man atvirkščiai atrodo, jai nepavydi tai reiškia pasitiki. juk galima mylėti ir be pavydo, pasitikėti žmogumi. ir negalvojant jis mane myli ar ne, sukti galva ar susižavės kita.

Na as manau, kad biski toks, giliai sidreleje pavydukas turi buti, tik su protu, nes jei jam visiskai vienodai kur tu buvai, su kuo, kodel taip ilgai, vadinas jam ir yra VISKAS VIENODAI unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 23, 10:59)
Na as manau, kad biski toks, giliai sidreleje pavydukas turi buti, tik su protu, nes jei jam visiskai vienodai kur tu buvai, su kuo, kodel taip ilgai, vadinas jam ir yra VISKAS VIENODAI  unsure.gif




nu taip nėra, visada žinokada grįšiu, arba susitariame atvyksta,manęs parsivešti. o čia nelaikyčiau pavydu,tiesiog tarpusavio supratimu ir pagarba g.gif nes tiek jis tiek aš nebūna vienodai kiek būni ar su kuo būni. tiesiog gerbi savo mylima žmogų ir pasakai pasitari iki kada, matai ašvaikaturiu ir tikrai ilgiau kaip iki 22 valandos nebūnu. ir atvyksta manęs pasiimti.
ir tikrai žinau,kad MB turiu tokį mažyti pavyda,kažkada grįžau jo nepaprašius,kad manę parveštų, tada užvėmė,kur ašbuvau ir su kuo lotuliukas.gif bet niekogreitai praėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 23, 10:36)
nu jo moteris nenuspėjamas žmogus hihihi.gif
nu nežinau, su kokiu skorpionu gyveni g.gif
nes mano skorpionas nėra  pavydus, visur einu kur noriu, draugauju su kuo noriu. ir nėra buvę kad iškeltų kokia scena  blink.gif
nu bet svarbiausia,kad esi laiminga. mirksiukas.gif

nu as ir darau ka noriu ,tik jei kas ne taip men jis tyli ,tada pradeda rasyt sms ,nusikalbet ... atvejis tlf pakalbejau su draugu vienu sededama salia jo ,tai po men astisliepe jam tai tipo flirtuoji su kitais ,nu daugiau nekalbu ne su kuo prie jo ...
skorpionas turi jausti visiska atsidavima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2009 01 23, 12:53)
nu as ir darau ka noriu ,tik jei kas ne taip men jis tyli ,tada pradeda rasyt sms ,nusikalbet ... atvejis tlf pakalbejau su draugu vienu sededama salia jo ,tai po men astisliepe jam tai tipo flirtuoji su kitais ,nu daugiau nekalbu ne su kuo prie jo ...
skorpionas turi jausti visiska atsidavima lotuliukas.gif



nu dar tokį pagyrimo negavau lotuliukas.gif

aš visada iškarto pasakau su kuo bendrauju, ar su vadybininkais,ar su klasiokais. kažkaip nekilo tokių jam klausimų.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 23, 13:00)
nu dar tokį pagyrimo negavau lotuliukas.gif

aš visada iškarto pasakau su kuo bendrauju, ar su vadybininkais,ar su klasiokais. kažkaip nekilo tokių jam klausimų.

jis zino kad juokavau su ex vyru kurio nemaciau jau 6 metus .. lotuliukas.gif vyru pazystamu mano tarpe nera ,... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2009 01 23, 13:03)
jis zino kad juokavau su ex vyru kurio nemaciau jau 6 metus .. lotuliukas.gif  vyru pazystamu mano tarpe nera ,... doh.gif




su ex nebendrauju, jam dzin jo vaikas. o mano draugas jau gerai susigyveno su mano vaiku,kaip jie sako geriausi draugai tapo hihihi.gif
o su vyrais aš bendrauju, įpatingai su klasiokais g.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif Atejau pasigirti garsiai liezuvis.gif

LAIMEJOM 3 VIETA!!!!!!!!!! assa.gif sokiai.gif tease.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 25, 10:30)
Labas rytas  biggrin.gif Atejau pasigirti garsiai  liezuvis.gif

LAIMEJOM 3 VIETA!!!!!!!!!!  assa.gif  sokiai.gif  tease.gif




valio valio clap.gif clap.gif dideliausi sveikinimai bigsmile.gif
user posted image

nagi kur foto reportažas, prašom ir toliau girtis bigsmile.gif
Atsakyti
Laciu labai wub.gif

QUOTE(Roga @ 2009 01 25, 11:33)
nagi kur foto reportažas, prašom ir toliau girtis bigsmile.gif

Na juotraukos bus veliau, nes kaip visad reikia ismerginu susigaudyti visas blush2.gif Bet dar gali buti, kad mes i stiliaus zurnala papulsim hihihi.gif cool.gif

Siaip buvo smagu tikrai, kartais jaudulys dideis apimdavo, sokant gal kelias klaideles padarem, bes tokias nereiksmingas, na is tikro tai labai dziaugiuosi, kad buvau ir kad save nugalejau, susokom ir tt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 25, 16:11)
Laciu labai  wub.gif
Na juotraukos bus veliau, nes kaip visad reikia ismerginu susigaudyti visas  blush2.gif Bet dar gali buti, kad mes i stiliaus zurnala papulsim hihihi.gif  cool.gif

Siaip buvo smagu tikrai, kartais jaudulys dideis apimdavo, sokant gal kelias klaideles padarem, bes tokias nereiksmingas, na is tikro tai labai dziaugiuosi, kad buvau ir kad save nugalejau, susokom ir tt  thumbup.gif





nugi smulkiau smulkiau,į kurį žurnala,paveikslavo, ėmė intervių bigsmile.gif
na o nuotraukų vien iš smalsumo laukiu bigsmile.gif
šaunuolė,kad save įveikiai thumbup.gif
o kaip kas nors buvo atvykę tave palaikyti bigsmile.gif
Atsakyti