Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 22, 14:15)
juk moteris visada valdo emocijos,nesvarbu kokiamesženklo bebūtumėme biggrin.gif
pasmane kai emocijos liejasi per kraštus oj ojojkaip atrodau blush2.gif

Na papasakok smulkiau biggrin.gif As tai labai nemegstu savo emociju protrukiu, siaip tokia "surinkta", susikaupus visad atrodau, tai tie per dideli emociju pliupsniai mane siaubingai sekina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 14:20)
Na papasakok smulkiau  biggrin.gif As tai labai nemegstu savo emociju protrukiu, siaip tokia "surinkta", susikaupus visad atrodau, tai tie per dideli emociju pliupsniai mane siaubingai sekina  doh.gif




ypatingai kai mane įsiutina ar kokia neteisybė, tai tada visa išsilieju, ir nesivaldau,todėl mane išsekina,tada išrėkiu, kas negerai, net ašaros kartais pasipila. nu nesivaldanti tokiomis minutėmis būnu. šiaip esu labai save laikanti. o jau neduok dieve svetimasvyras prie manęs prisilies tada man perukas pasistojairtrenkiu į snukį doh.gif nekenčiu kai mano erdve pažeidžia schmoll.gif beveik niekada tokiais atvejais nesivaldau schmoll.gif nemoku, per tiek metų gal tik du kartus išrėkiau,kad nudėsiu ir nedėjau į snukį blush2.gif tokie dalykai baisiai sekina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 22, 14:26)
ypatingai kai mane įsiutina ar kokia neteisybė, tai tada visa išsilieju, ir nesivaldau,todėl mane išsekina,tada išrėkiu, kas negerai, net ašaros kartais pasipila. nu nesivaldanti tokiomis minutėmis būnu. šiaip esu labai save laikanti.

As ir tokia doh.gif visad mokino mane tvardytis, bet jei jau kas isveda is naktrybes, tada jau laikykis - trankaus, saukiu, kriokiu, viskas vienu metu doh.gif

O po to galiu visa para miegoti, kad atsigauti tongue.gif
Atsakyti
Mano kambarioke zuvele, bet kazkaip nepasteb ejau, kad ji labai jau megtu juokauti o gal viskas del to, kad as suprantu ka ji kalba


re: taip tikrai kad supranti, nes skorpionai su zuvim gerai dera, turiu geriausia drauge, ji skorpe smile.gif lb gerai sutariam, daug juokaujam biggrin.gif bet nevisiem buna juokinga lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 13:03)
Mano kambarioke zuvele, bet kazkaip nepasteb ejau, kad ji labai jau megtu juokauti  g.gif o gal viskas del to, kad as suprantu ka ji kalba g.gif



taip tikrai kad supranti, nes skorpionai su zuvim gerai dera, turiu geriausia drauge, ji skorpe lb gerai sutariam, daug juokaujam bet nevisiem buna juokinga lotuliukas.gif zodziu skorpai su zuwim turi bendra kalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 14:35)


O po to galiu visa para miegoti, kad atsigauti  tongue.gif




bet kaip palengvėja, kai taip išsikrauni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 22, 15:55)
bet kaip palengvėja, kai taip išsikrauni blush2.gif

Na nzn...as dazniausiai jauciuosi pavargusi, dar labiau prisliegta ir nesuprasta unsure.gif nors tikriausiai dar niekad nera nuve, kad kas stengtusi suprasti, del to taip ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 18:10)
Na nzn...as dazniausiai jauciuosi pavargusi, dar labiau prisliegta ir nesuprasta  unsure.gif nors tikriausiai dar niekad nera nuve, kad kas stengtusi suprasti, del to taip ir yra  g.gif




matai manę aplamai sunkiai kas supranta,sako kad aš neaiškiai reiškiu mintis blush2.gif taikai išrėkiu,būna visko ir supranta ir ne. ir net nežinau ar aš pavargstu g.gif tikriausiai ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 22, 18:18)
matai manę aplamai sunkiai kas supranta,sako kad aš neaiškiai reiškiu mintis blush2.gif taikai išrėkiu,būna visko ir supranta ir ne. ir net nežinau ar aš pavargstu g.gif tikriausiai ne g.gif

Na mintis ir as neaiskiai reiskiu lotuliukas.gif bent vyru akimis, moteris dar siaip netaip perpranta hihihi.gif manau cia tiesiog moteriska "liga" lotuliukas.gif
Atsakyti
as mergele maniskis skorpionas ,labai myliu jis ir mes esam ideali pora... kazkur dariau testa pagal musus metu datas ,tai atsakymas vienas IDEALUS PASIRINKIMAS ..
as nepriestarauju ,nes jau du metai o esam laimingi ,tik gal pasisaugau biski ka jo neuzdegt ,net i kitus neziuriu ... draugu neturiu ,kad pavydo nesukelt o to prisigalvoja paskui nesamoniu ,o kad ju nebutu ,as jam nesuteikiu progu nervotis ,nes is tikro ji myliu ,dievinu ,... o seksas nepakartojamas net po dvieju metu..
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 23:00)
Na mintis ir as neaiskiai reiskiu  lotuliukas.gif bent vyru akimis, moteris dar siaip netaip perpranta hihihi.gif manau cia tiesiog moteriska "liga" lotuliukas.gif




nu jo moteris nenuspėjamas žmogus hihihi.gif


QUOTE(iowa @ 2009 01 23, 01:40)
as mergele maniskis skorpionas ,labai myliu jis ir mes esam ideali pora... kazkur dariau testa pagal musus metu datas ,tai atsakymas vienas IDEALUS PASIRINKIMAS ..
as nepriestarauju ,nes jau du metai o esam laimingi ,tik gal pasisaugau biski ka jo neuzdegt ,net i kitus neziuriu ... draugu neturiu ,kad pavydo nesukelt o to prisigalvoja paskui nesamoniu ,o kad ju nebutu ,as jam nesuteikiu progu nervotis ,nes is tikro ji myliu ,dievinu ,... o seksas nepakartojamas net po dvieju metu..



nu nežinau, su kokiu skorpionu gyveni g.gif
nes mano skorpionas nėra pavydus, visur einu kur noriu, draugauju su kuo noriu. ir nėra buvę kad iškeltų kokia scena blink.gif
nu bet svarbiausia,kad esi laiminga. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 23, 10:36)
mano skorpionas nėra  pavydus, visur einu kur noriu, draugauju su kuo noriu. ir nėra buvę kad iškeltų kokia scena  blink.gif
nu bet svarbiausia,kad esi laiminga. mirksiukas.gif

Net susimasciau ar as pavyduole... g.gif Manau, akd taip tongue.gif tik normos ribose, nedrausciau MB susitikineti su kuo nori, eiti kur nori ir tt schmoll.gif As pati nemegstu, kai mano laisve riboja, tai nedrausciau ir kitam, turi gi buti pasitikejimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 23, 10:40)
Net susimasciau ar as pavyduole...  g.gif Manau, akd taip  tongue.gif tik normos ribose, nedrausciau MB susitikineti su kuo nori, eiti kur nori ir tt  schmoll.gif As pati nemegstu, kai mano laisve riboja, tai nedrausciau ir kitam, turi gi buti pasitikejimas  g.gif




ir man taip atrodo,kad turibūti pasitikėjimas,o pavydo aš nepateisinu, man tada atrodo,kad nepasitiki savo mylimu žmogumi unsure.gif
,kada yra juodas pavydas,man net plaukai pasišiausia,nes primena ex doh.gif košmaras ne gyvenimas buvo blink.gif
Atsakyti