Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 14:51)
Tada "padaryk" fenomena - niescia vyra  lotuliukas.gif



jep geriausias sprendimas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Skorpionas (10.24-11.22)
1. Gaila, kad nėra kam įgelti.
2. Kiekvienas įvykis panašus į sofą – jame gali būti paslėptų spyruoklių.
3. Šypsenai reikia rimtos priežasties.
4. Gali išsilaisvinti iš bet ko, tik ne iš savo aistrų.
5. Traukiu meilės dainą mūšio lauke.
6. Ne kiekvienas atlaiko mano žvilgsnį.
7. Mano aistros kaip ryklys – retai kada išplaukia į paviršių.
8. Pasaulis be riterių miršta.
9. Esu panašus į kaktusą – mano žiedai skleidžiasi tik išrinktiesiems.
10. Myliu ir neapkenčiu visa širdimi.
thumbup.gif
mano draugas skorpionas, jis labai linksmas, turi nesweika humoro jausma biggrin.gif labai impulsyvus, greit supyksta, uzsidega tarsi degtukas, taciau lb greit atsileidzia. nemegsta neteisybes, nors pat megejas meluoti blink.gif jis seimos zmogus. beje as zuvis tongue.gif na kartais pykstames, nes as lb uzsispyrus ir greit isizeidziu, o skorpionai lb megsta igelti. taciau musu pykciai ilgai netrunka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 21, 16:36)
mano draugas skorpionas, jis labai linksmas, turi nesweika humoro jausma  biggrin.gif 

Idomu net koks tas neseikas humoro jausmas g.gif gal ir as juo pasizymiu? ax.gif
Atsakyti
tiesiog tai zmogus optimistas thumbup.gif niekada beweik nebuna liudna, o kai kazka uzwelia taj net werkiu is to juoko. taip pat sugeba wisaip juokingai maiwytis biggrin.gif manau mano draugas galetu but humoristas thumbup.gif 4u.gif gal moterims skorpionems nepasireiskia taip ziauriai humoro jausmas? biggrin.gif na bet swarbiausia ji tureti, o moket prajuokint kitus zmones jau kita sritis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglutiaaa: 22 sausio 2009 - 10:20
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 22, 11:19)
gal moterims skorpionems nepasireiskia taip ziauriai humoro jausmas?  biggrin.gif 

Humoro jausmu nesiskundziu, tik gal nelinkus visur ir visada juokauti, bet jei yra galimybe, tai su malonumu thumbup.gif tik viskas priklauso nuo nuotaikos tongue.gif
Atsakyti
saunu tada biggrin.gif o as zuvis taj mano bajeriu daug kas net nesupranta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 22, 12:01)
saunu tada  biggrin.gif  o as zuvis taj mano bajeriu daug kas net nesupranta  doh.gif  lotuliukas.gif

Mano kambarioke zuvele, bet kazkaip nepasteb ejau, kad ji labai jau megtu juokauti g.gif o gal viskas del to, kad as suprantu ka ji kalba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 01 21, 16:36)
o skorpionai lb megsta igelti. taciau musu pykciai ilgai netrunka  drinks_cheers.gif




būtent gelia taip kad pajunti,
nu su pykimu tai keistai, supyksta ir tyli ilgai, kol sugalvoja arba man kantrybė trūksta ir einu kalbėtis biggrin.gif

QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 11:15)
Idomu net koks tas neseikas humoro jausmas  g.gif gal ir as juo pasizymiu?  ax.gif




niugi kandžiojimusi, kurį tu labai mėgsti,kaip ir aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 22, 13:44)
1. nu su pykimu tai keistai, supyksta ir tyli ilgai, kol sugalvoja arba man kantrybė trūksta ir einu kalbėtis biggrin.gif

2. niugi kandžiojimusi, kurį tu labai mėgsti,kaip ir aš blush2.gif

1. Na BMB sakydavo, kad tas "greit atleidzia" susijes ne su pykimo laikotarpiu, o tiesiog, vat netiketai zupyko ir taip pat netiketai atleido doh.gif sako, kad niekad nezinojo ko laukti tongue.gif biggrin.gif

2. ooo, ji as megstu wub.gif ipac taip svelniai, kad nesupykditi, bet "pakirkinti" hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 13:51)
1. Na BMB sakydavo, kad tas "greit atleidzia" susijes ne su pykimo laikotarpiu, o tiesiog, vat netiketai zupyko ir taip pat netiketai atleido  doh.gif sako, kad niekad nezinojo ko laukti  tongue.gif  biggrin.gif

2. ooo, ji as megstu  wub.gif ipac taip svelniai, kad nesupykditi, bet "pakirkinti"  hihihi.gif



1. būtent, bet jie turi viska suvirškinti ir apgalvoti. jai mato kad buvo neteisus, neatsiprašys bet bus gerutis. tiesiog juk skorpionai vyrai baisiai mastantys,ir iki smulkmenų ax.gif
2. aha man ir patinka biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 22, 13:55)
būtent, bet jie turi viska suvirškinti ir apgalvoti. jai mato kad buvo neteisus, neatsiprašys bet bus gerutis. tiesiog juk skorpionai vyrai baisiai mastantys,ir iki smulkmenų ax.gif

Na jau, ne tik vyrai, as irgi blush2.gif visada viska apmastau, visas galimybes ir perspektyvas, tik stai kvaila, kad emocijos visad virsu paima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 22, 14:09)
Na jau, ne tik vyrai, as irgi  blush2.gif visada viska apmastau, visas galimybes ir perspektyvas, tik stai kvaila, kad emocijos visad virsu paima  doh.gif




juk moteris visada valdo emocijos,nesvarbu kokiamesženklo bebūtumėme biggrin.gif
pasmane kai emocijos liejasi per kraštus oj ojojkaip atrodau blush2.gif
Atsakyti