Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(inerga @ 2008 12 01, 17:40)
sutinku su sita mintim,as net labai linkus taip elgtis,nors man tas ir nepatinka,bet kartais uzeina toks noras,ar gal poreikis net,kazkokiu dramu, nervuotis, pergyventi, kad ir del nieku blink.gif

jus daug jau temeliu prikalbejot kaip maciau,tai turbut jau viskas iskalbeta apie tuos charakterius yra ax.gif

O taip, ir siaip doh.gif Vat pamasciau, kad drauge mano nesupranta kodel as su vaikinu bendrauju, kuris isvaziuos pusmeciui ir paliks mane cia, kuris nezada nieko ateiciai ir gyvena tik sia diena, protu pamascius reiktu begti, kol galiu, o vat geriau pasikankinsiu doh.gif lotuliukas.gif

Manau pirmoje temukeje viskas buvo apkalbeta, del to musu cia labai nedaug liko, kurios dalinasi savo isgyvenimais, net jei tai ne visada susije su zenklu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 17:47)
O taip, ir siaip doh.gif Vat pamasciau, kad drauge mano nesupranta kodel as su vaikinu bendrauju, kuris isvaziuos pusmeciui ir paliks mane cia, kuris nezada nieko ateiciai ir gyvena tik sia diena, protu pamascius reiktu begti, kol galiu, o vat geriau pasikankinsiu  doh.gif  lotuliukas.gif

Manau pirmoje temukeje viskas buvo apkalbeta, del to musu cia labai nedaug liko, kurios dalinasi savo isgyvenimais, net jei tai ne visada susije su zenklu  blush2.gif

man ir taip yra buve ir ne karta huh.gif su tom draugystem,kad draugaudavau,nors ir zinodavau,kad man jokios ateities su tuo vaikinu nera,bet vistiek draugauju. pamascius, geriau jau anksciau spjauciau ir palikciau ta draugyste,bet ne,visvien draugauji ir kankiniesi,kad vat dabar gerai,gal velesniam laikui atidet tas skyrybas doh.gif
man atrodo,kad cia gali but ir zenklo itaka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 01 gruodžio 2008 - 17:51
QUOTE(inerga @ 2008 12 01, 18:50)
man atrodo,kad cia gali but ir zenklo itaka unsure.gif

Gali buti, bet vistiek manau,kad geriau gailetis to ka padarei, bei to ko nepadareo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
as taip pat teisinuosi siuo posakiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 09:08)
Na baisiai  unsure.gif Niekaip nesugalvoju ka kam dovanuoti  blush2.gif




niu, ir aš savo skorpionui nesugalvoju unsure.gif
galiausiai priėjome prie išvados, kad abu varysime su kartingais palakstyti biggrin.gif lotuliukas.gif


QUOTE(inerga @ 2008 12 01, 17:40)
jus daug jau temeliu prikalbejot kaip maciau,tai turbut jau viskas iskalbeta apie tuos charakterius yra ax.gif




o kas domina g.gif , nors ne skorpione esu, bet gyvenu su skorpionu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 21:18)
niu, ir aš savo skorpionui nesugalvoju unsure.gif
galiausiai priėjome prie išvados, kad abu varysime su kartingais palakstyti biggrin.gif  lotuliukas.gif

O man tai vienas draugas patare apatinius padovanoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 01 gruodžio 2008 - 20:21
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 21:20)
O man tai vienas draugas patare apatinius padovanoti  lotuliukas.gif



visai gera mintis, tik nesusivaldau, man vaizdas iškarto blush2.gif
stringus su drambliuko straubliuku, kad galėtų pimpaliuką pasislėpti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 21:25)
visai gera mintis, tik nesusivaldau, man vaizdas iškarto blush2.gif
stringus su drambliuko straubliuku, kad galėtų pimpaliuką pasislėpti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na bet ir mintys lotuliukas.gif as tai sortukus geriau pirkciau su kokiu super uzrasu blush2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 21:33)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na bet ir mintys  lotuliukas.gif as tai sortukus geriau pirkciau su kokiu super uzrasu blush2.gif hihihi.gif




aš nesvietiškai ištvirkusi, visada pirma mintis šauna apie seksą blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu tada gera mintis, pabandyk iš SM atsisiuti nemažai gražių siūlo biggrin.gif o jai bapkių turi tai išvis gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 21:53)
aš nesvietiškai ištvirkusi, visada pirma mintis šauna apie seksą blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu tada gera mintis, pabandyk iš SM atsisiuti nemažai gražių siūlo biggrin.gif o jai bapkių turi tai išvis gerai biggrin.gif

Na as ir patvirkus, tik garsiai to nedemenstruoju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na taigi kaledu metas, is kur babkes doh.gif lotuliukas.gif eisiu i koki Akropoli, isrinksiu kokius su meskiuku lotuliukas.gif tegu nesiodamas mane prisimena bigsmile.gif lotuliukas.gif Tik stai norisi kazkaip padaryti tokia dovana, na kad kas diena nuo kaledu isimtu po kokia staigmenele, nors ir nedidele blush2.gif vat audziu audziu minti, gal iki kaledu ir suausiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 12 01, 21:56)
Na as ir patvirkus, tik garsiai to nedemenstruoju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na taigi kaledu metas, is kur babkes  doh.gif  lotuliukas.gif eisiu i koki Akropoli, isrinksiu kokius su meskiuku  lotuliukas.gif tegu nesiodamas mane prisimena  bigsmile.gif  lotuliukas.gif Tik stai norisi kazkaip padaryti tokia dovana, na kad kas diena nuo kaledu isimtu po kokia staigmenele, nors ir nedidele  blush2.gif vat audziu audziu minti, gal iki  kaledu ir suausiu hihihi.gif




aš ir garsiai varau doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif kas mane pažysta, sakė net karstas manęs neištiesins lotuliukas.gif

va čia tai įdėja thumbup.gif , bet aš ne tokia išradinga kaip tu bigsmile.gif thumbup.gif

kai nesugalvojau kažkada, tai pas MB su gėlių puokšte nulėkiau lotuliukas.gif arba su USB maža dulkių siurblį klaviatūrai siurbti nusiunčiau į darba užsakiusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2008 12 01, 21:59)
aš ir garsiai varau doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif kas mane pažysta, sakė net karstas manęs neištiesins lotuliukas.gif

va čia tai įdėja thumbup.gif , bet aš ne tokia išradinga kaip tu bigsmile.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na jei mane provokuoja, tai nesvankybes liejasi laisvai lotuliukas.gif Tik kai as tokia nekalta mergyte atrodau, tai retai kam kila mintis mane provokuoti lotuliukas.gif

Na as dar nesugalvoju ka tiksliai, masciau ka nors:

laimei-drambliuko statulele su pakeltu straubliu (geriau iskart 7 drambliukai),
silumai-koines gal kokias (? lotuliukas.gif ),
romantikai-zvake gal ar vyno buteli (stai su vynu sunku butu, negeris jis jo doh.gif , tai lieka zvake),
Kaledinei nuotaikai-dideli burbula-zaisla ant egles, o ant jo sveikinimus prirasyti blush2.gif
Saldziam miegui-uzvalkaliuka ant pagalves su issiuvinetu "Saldziu sapnu" blush2.gif

Tik stai nesugalvoju kam butu skirti trusikai lotuliukas.gif Gal minciu yra? blush2.gif ir dar reiktu kokia 1 smulkmenele sumastyti blush2.gif

Beje, man tai su praktiskom dovanom visad sudetingai buna, o kas cia per siurblys?
Atsakyti