Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 11:09)
Na bet gali buti ir geriau  bigsmile.gif vat pilvuka prie nstuburo prisiauginti ir bus isvis super  bigsmile.gif

Mastau tai jo, tik pasiguosti irgi megstu  lotuliukas.gif  blush2.gif demesio stoka pasireiskia taip  tongue.gif




kad ir taip tavo pilvukas prilipęs tik ne pri stuburo,o savo vietoje biggrin.gif

aišku kiekvienam žmogui reikia dėmesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 21, 11:25)
kad ir taip tavo pilvukas prilipęs tik ne pri stuburo,o savo vietoje biggrin.gif

Tai vat, as noriu prie stuburo kad butu, o ne savo vietoj blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 11:34)
Tai vat, as noriu prie stuburo kad butu, o ne savo vietoj  blush2.gif  lotuliukas.gif




nu ir aš turiu prie stubura prilipusi pilva ties skrandžiu, o apačioje po gimdymoskūrakabo,niu tai atrodau nau skeletas nei storulė doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir aš norėčiau vientiso pilvuko biggrin.gif
Atsakyti
Na man vientisas ir patiktu, bet vat jis trupuciuka atsikises doh.gif labai jau man tas "atsikisimas" nepatinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 11:42)
Na man vientisas ir patiktu, bet vat jis trupuciuka atsikises  doh.gif labai jau man tas "atsikisimas" nepatinka  g.gif




būtent,tas labiausiai ir biesina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 21, 11:59)
būtent,tas labiausiai ir biesina doh.gif

Tai vat g.gif tik kaip atsikratyti nzn unsure.gif kiek skaiciau, tai raso, kad buna toks riebaliuko sloksnis, kuris tik issiurbimu pasinaikina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 12:20)
Tai vat  g.gif tik kaip atsikratyti nzn  unsure.gif kiek skaiciau, tai raso, kad buna toks riebaliuko sloksnis, kuris tik issiurbimu pasinaikina  doh.gif




niu man pogimdymo atsirado ir aš per 10 metų neatsikračiau blush2.gif nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 21, 12:23)
niu man pogimdymo atsirado ir aš per 10 metų neatsikračiau blush2.gif nemoku blush2.gif

Man nir be gimdymo yra toks biskiuka blush2.gif Berniukai sako, kad turi biskiuka buti, bet man asmeniskai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 12:47)
Man nir be gimdymo yra toks biskiuka  blush2.gif Berniukai sako, kad turi biskiuka buti, bet man asmeniskai nepatinka  schmoll.gif




mano MB jau sako, kad moteris turi sverti 85kg blink.gif sako, o dabar tik bijok sulauzyti doh.gif lotuliukas.gif o kai sergu isvis svoris krenta doh.gif sako tik skura liko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 21, 12:49)
mano MB jau sako, kad moteris turi sverti 85kg blink.gif sako, o dabar tik bijok sulauzyti doh.gif  lotuliukas.gif o kai sergu isvis svoris krenta doh.gif sako tik skura liko lotuliukas.gif

Na manau dauguma vyru su tuo sutiktu lotuliukas.gif nors man asmeniskai tas 85kg kaip nutukimo nuosprendis skamba lotuliukas.gif Kai prisimenu, kele mane kareivukas kazkada ir nustebes net aiktelejo, kad labai jau lengva esu doh.gif o as tokia didele jauciuos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 21 sausio 2009 - 11:59
QUOTE(sachar @ 2009 01 21, 12:53)
Na manau dauguma vyru su tuo sutiktu  lotuliukas.gif nors man asmeniskai tas 85kg kaip nutukimo nuosprendis skamba  lotuliukas.gif Kai prisimenu, kele mane kareivukas kazkada ir nustebes net aiktelejo, kad labai jau lengva esu  doh.gif o as tokia didele jauciuos  doh.gif




nu matai mes kitaip galvojame ax.gif jai vyras sveria apie 90-100kg, tai tu jiems skruzdeliukas, su 50 kg biggrin.gif todėl ir sako,kad lengva kaip pūkelis biggrin.gif prašome paranoja nesusirgti, svoris gerai,kai bus per mažas turės daug bėdų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 21, 13:14)
Prašome paranoja nesusirgti, svoris gerai,kai bus per mažas turės daug bėdų mirksiukas.gif

Cia lengva paranojos forma, kuri nera kenksminga hihihi.gif
Atsakyti