Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

sveikos 4u.gif
sachar, man atrodo tu pamirsk ta savo kareivi ir nustok det kazkokias viltis.. mano nuomone, nieko tau su juo nesigaus. nes jis tikrai apsiprendes , manau .
vyrai taip ilgai nedvejoja, jie gi nesvarsto taip kaip mes visu pliusu ar minusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 20, 13:40)
niu va kokia tu  išmintinga bigsmile.gif

Tiesiog pesimiste siuo klausimu lotuliukas.gif

QUOTE(wit @ 2009 01 20, 13:50)
sachar, man atrodo tu pamirsk ta savo kareivi ir nustok det kazkokias viltis.. mano nuomone, nieko tau su juo nesigaus. nes jis tikrai apsiprendes , manau .
vyrai taip ilgai nedvejoja, jie gi nesvarsto taip kaip mes visu pliusu ar minusu smile.gif

Na stengiuos tai padaryti, tik nevisada gaunas g.gif O siaip visi apmastymai ir dvejones tik pas jus isliejami blush2.gif Daugiau nera kur, o issisneketi norisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 20, 13:59)
Tiesiog pesimiste siuo klausimu  lotuliukas.gif
Na stengiuos tai padaryti, tik nevisada gaunas  g.gif O siaip visi apmastymai ir dvejones tik pas jus isliejami  blush2.gif Daugiau nera kur, o issisneketi norisi  blush2.gif




nugi nugi,man kaip tik atrodai kaip optimistė bigsmile.gif
kol sergu galiu išklausyti ir kalbėti apie bet ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 20, 14:25)
nugi nugi,man kaip tik atrodai kaip optimistė bigsmile.gif
kol sergu galiu išklausyti ir kalbėti apie bet ką ax.gif

Na cia tik siuo klausimu tongue.gif Tiesiog per daug vilciu nededu i priza, o megauj9s tuo ka darau ir tiek biggrin.gif Realiai ziuriu i situacija bigsmile.gif Nors siaip as labiau linkus pasvajoti ir pabuti perdetai optimistiska doh.gif lotuliukas.gif

Roga
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 20, 14:32)
Na cia tik siuo klausimu  tongue.gif Tiesiog per daug vilciu nededu i priza, o megauj9s tuo ka darau ir tiek  biggrin.gif Realiai ziuriu i situacija  bigsmile.gif Nors siaip as labiau linkus pasvajoti ir pabuti perdetai optimistiska  doh.gif  lotuliukas.gif

Roga
user posted image



vat toks bruožas mane žmoguje žavi bigsmile.gif šaunuolė bigsmile.gif

nu jau kokia tu gera, taip apkabinai kad vos neuždusau bigsmile.gif ačiū bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 20, 14:40)
nu jau kokia tu gera, taip apkabinai kad vos neuždusau bigsmile.gif ačiū bigsmile.gif

Na pries tai labai intensyviai treniravausi pries veidrodi, o vaizdelis buvo toks user posted image Bet su taim vistiek smagiau gavosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 20, 14:46)
Na pries tai labai intensyviai treniravausi pries veidrodi, o vaizdelis buvo toks user posted image Bet su taim vistiek smagiau gavosi  lotuliukas.gif



oj kokia tu gerutė bigsmile.gif ačiū už tokį apkabinimą,pavyko puikiai blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nera uz ka biggrin.gif Jug jis nemokamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 20, 15:14)
Nera uz ka biggrin.gif Jug jis nemokamas  lotuliukas.gif



tas svarbiausia, kad nieko nekainuoja lotuliukas.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 20, 15:28)
tas svarbiausia, kad nieko nekainuoja lotuliukas.gif  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Krizes laiku teks tenkintis tik kuo kas nemokama lotuliukas.gif Mmm, bet kartais tai susije, su nemazais malonumais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 20, 15:33)
Krizes laiku teks tenkintis tik kuo kas nemokama  lotuliukas.gif Mmm, bet kartais tai susije, su nemazais malonumais hihihi.gif




krize kaip sakoma tuoj bus pize visiems doh.gif
bet vat draugo apkabinimas labai gelbėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 20, 16:08)
krize kaip sakoma tuoj bus pize visiems doh.gif
bet vat draugo apkabinimas labai gelbėja biggrin.gif

Tai jo, man jau pize sviecia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti