Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas

QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 15:33)
o tu kiba dirbai blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aha biggrin.gif nesijaute? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 16:16)
Aha  biggrin.gif nesijaute?  blink.gif  lotuliukas.gif




jautiesi jautiesi bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tada gerai thumbup.gif o tai sunerimau, kad per daug sau leidziu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 16:27)
Tada gerai  thumbup.gif o tai sunerimau, kad per daug sau leidziu  tongue.gif




bile bapkes moka,otu dirbi,ir dar pakalbėti sugebi thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 16:29)
bile bapkes moka,otu dirbi,ir dar pakalbėti sugebi thumbup.gif  bigsmile.gif

As ir taip manau thumbup.gif savo darbus tai visus pasidariau, tik vadoves tik puse, bet per daug ir nesidraskau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 16:32)
As ir taip manau  thumbup.gif savo darbus tai visus pasidariau, tik vadoves tik puse, bet per daug ir nesidraskau  tongue.gif




nu ir sugebėjimai thumbup.gif


o aš kaigrįšiu vėldarbų bus milijonai,ir niekas už manę jų nepadarys schmoll.gif vėl arsiu doh.gif
Atsakyti
Na mano toks darbas, kad reikia padaryti cia ir dabar, bet per 3m jau tiek apsipratau, kad jei nporiu ir reikia, tai viska gan greitai susitvarkau tongue.gif Del to is tikro visai noreciau pakeisti darba, i idomesni, reikalaujanti daugiau pastangu, nes atbunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 16:38)
Na mano toks darbas, kad reikia padaryti cia ir dabar, bet per 3m jau tiek apsipratau, kad jei nporiu ir reikia, tai viska gan greitai susitvarkau  tongue.gif Del to is tikro visai noreciau pakeisti darba, i idomesni, reikalaujanti daugiau pastangu, nes atbunku  doh.gif




man tas pats, jau per gerkle lenda tas darbas doh.gif
bet dėja kiek man moka,kad ir nelegaliai, tiek niekasman nepasiūlys legalaus atlyginimo unsure.gif kiek žiūrėjau vos1200lt į rankas.
Atsakyti
Tai vat, as prie tu, kurie vos 1200 gauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 17:04)
Tai vat, as prie tu, kurie vos 1200 gauna  verysad.gif




bet juk kaip sunku už tiek išgyventi unsure.gif
o kur tu gyveni nuomojiesi viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2009 01 19, 17:06)
bet juk kaip sunku už tiek išgyventi unsure.gif
o kur tu gyveni nuomojiesi viena g.gif

Na kadangi gyvenu ne vinea, o su draugais buta nuomojam, tai visos islaidos ant 4 dalijamos tai uz buta gaunas 400, visa kita man maistui ir islaidoms, tai imanoma gyventi ax.gif bet viena tai nepatempciau ir menesio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2009 01 19, 17:07)
Na kadangi gyvenu ne vinea, o su draugais buta nuomojam, tai visos islaidos ant 4 dalijamos tai uz buta gaunas 400, visa kita man maistui ir islaidoms, tai imanoma gyventi ax.gif bet viena tai nepatempciau ir menesio  doh.gif




aha, jai vienai,tai išvis neįmanoma būtų gyventi,odar už buta susimokėti doh.gif
Atsakyti